Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sco,  mam taki mały pomysł, który być może zmotywuje graczy do dalszego klikania na serwie ;D Co prawda byłby on do zrobienia później, bo teraz są ważniejsze sprawy no ale go opiszę i może CI się spodoba. Mianowicie chodzi o mały item-shop gdzie płacilibyśmy oczywiście grzybami. Byłyby 3 umiejętności do kupienia, "Doświadczony Wojownik","Chytry bohater" oraz "Mistrz walki". Polegałoby to na tym że po zakupieniu tego, mielibyśmy odpowiednie bonusy i można by ulepszać te umiejętności. Za Doświadczonego wojownika, za każdy poziom bonus do expa rósłby o 20 punktów procentowych. U chytrego bohatera to samo tyle że ze złotem, a u mistrza walki rósłby limit statystyk o 5 tysięcy punktów. Na start każda z tych umiejętności byłaby powiedzmy za 2000 grzybów i każdy kolejny level byłby odpowiednio droższy. Można by było w kółko to rozwijać tylko wiadomo, trzeba by dużo klikać żeby grzyby mieć :) Proponuję zrobić tak że można to zrobić za grzybki, jeśli nie chce się płacić, albo można by wysłać sms/przelew. W każdym bądź razie powinny być te dwie opcje płatności, albo grzyby albo kasa, wszyscy raczej będą zadowoleni. No i druga sprawa to kwestia grzybów, na które narzekają ludzie. Obecnie Twój skrypt wyrównuje grzyby do 500. Polecam zrobić tak, że uzupełnić grzyby osobom, które mają ich poniżej 500, a ci, którzy mają ich więcej nie dostaną nic. Tym sposobem nikomu grzyby się raczej nie skończą a ludzie, którzy mają po 3k grzybów nie będą narzekać na ich stratę

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja nie moge wejsc nawet na wieze , bo pisze , że moge atakować co godzine czy coś takiego ...

Opublikowano

@up to napisz do ScoTube, pewnie Ci odblokuje wieżę. 
A i jeszcze do tych co piszą w sprawie opcji pomiń. Wyłączył ją bo przez to duże lagi były

Opublikowano

A kto powiedział, że świat jest sprawiedliwy?

 

 

@Adam268

Na globalu nie ma zabezpieczeń, po prostu botujesz xD

Opublikowano

tu nawet nie trzeba bota do sf:) wystarczy tasker :p haha jak w metinie wszystko tym zrobisz :P odblokuj to pomijanie bo ja przez dwa dni wbilem tylko 150 :) i dzisiaj tylko od 120 do 150 moglem pomijac ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...