Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pytanie do admina servera czy banujecie (tak dostalem bana na 20tys przygodach i ok 500lvl) tylko tych co cisna na bocie z opoznieniem 1s? Jak ktos by gral na np5s nigdy byscie mu nie udowodnili ze cisnie na bocie

Opublikowano

Pytanie do admina servera czy banujecie (tak dostalem bana na 20tys przygodach i ok 500lvl) tylko tych co cisna na bocie z opoznieniem 1s? Jak ktos by gral na np5s nigdy byscie mu nie udowodnili ze cisnie na bocie

Na jednym koncie miałem 1s - Bana dostałem wczoraj

Na drugim koncie miałem 5s - Bana dostałem dziś.

Na trzecim, czwartym, piątym mam 8 S - Bana dalej nie dostałem.

Czas założyć następne konta i przejąć topke.

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

Boże jak w 5s normalnie mozna to robic wiec jak dla mnie ban powinien byc odowlany :) Ps. czemu nie moge zalozyc nowego kotna  (dostalem wczesniej banika)

Opublikowano

Ja mam 200kk golda, i nie chce mi sie klikac 200 razy w ten klawisz..

Jest jakis posob na szybsze dodawanie pkt..?

Opublikowano

Kazdy na bocie na 1s leci nie ogarna ich chyba ze zrobia zeby sie wgl bota nie udalo uzywac inaczej sa lagi :) Server nie daje rady.

@edit

Centrum dowodzenia :

36943926197797343076.png

 

 

@down

Szkoda, poszukamy nowego servera :D:(

Opublikowano

1karol karol, rób bota na rozdawanie statystyk bo masakra ;x

 

600kk golda xD/

 

Temat.

 

Lagi są przez te boty..? Az takie ;D?

Opublikowano

1karol karol, rób bota na rozdawanie statystyk bo masakra ;x

 

600kk golda xD/

 

Temat.

 

Lagi są przez te boty..? Az takie ;D?

 

To on jest autorem tego bota tak? poproszę link do profilu :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Śmiechłem jego bot jest zajebisty <3

 

kto tu mówi o banie? :P

 

dogadałem się z nim. On zmieni bota ja swój plik i nie będzie tak wam wesoło :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Lol wystarczy nie pobierac nowych aktualizacji, chyba ze jest auto-update , po za tym ktos zara pewnie nowego zrobi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...