Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

1. Kiedy znerficie blok wojownikowi ? Łucznikiem nie da się go praktycznie rozwalić.

2. Kiedy będą wojny gildii ?

3. Kiedy będzie opcja pomiń misję za grzyba ?

4. Kiedy będą ochy gildii ?

5. Kiedy będzie wieża v2 ?

6. Kiedy naprawicie wyrzucanie z gildii zaproszonych i zdejmowanie oficera.

7. Kiedy będzie wc ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

strona/MythicalGames

 

 

w strona jest nazwa "ask.fm" niestety nie mogę podać całego linku bo podejdzie pod reklame :)

No bardzo dobry pomysł... może już nie będzie takiego spamu tutaj ;)

Opublikowano

strona/MythicalGames

 

 

w strona jest nazwa "ask.fm" niestety nie mogę podać całego linku bo podejdzie pod reklame :)

Mi to nie działa ten ask.

 

Czy dodacie kiedyś możliwośćdodania statystyk w postaci 100? +100

To byłby dobry pomysł że najpierw do którego lv dodaje się po 10 a później po 100. Zmniejszyło by to lagi, przestali by puszczać autoclickera

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

4 godziny kupowania dobrych itemow i klikania w staty a tu delete. Pierdole idę na globala.

Opublikowano

4 godziny kupowania dobrych itemow i klikania w staty a tu delete. Pierdole idę na globala.

 

No niestety, na globalu tylko tolerują botterstwo :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Aha...

Fajnie że spędzenie z bratem całego dnia na klikaniu misji jest traktowane jako bot.

Pozdrawiam i żegnam.

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

forum nikomu nie działa bo jakimś cudem wywaliło mi pliki z serwera :D

 

a serwer działa normalnie

 

 

 

//edit: dodaje od teraz po 25 statystyk.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Co prawda to raczej nic nie znacząca pierdółka, ale zauważyłem że zielony pasek od expa się nie zapełnia :D  Ale raczej to nic ważnego97190439099544458642.png

Opublikowano

Co prawda to raczej nic nie znacząca pierdółka, ale zauważyłem że zielony pasek od expa się nie zapełnia :D  Ale raczej to nic ważnego97190439099544458642.png

 

Zapełnia się ale jest tyle ludzi na serwerze że czasami trafi się lag i nie widać paska ;x

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

hahah wiecie co najlepsze mialem 3k grzybow a teraz mam 500 i to nie pierwszy raz kur.wa zrobcie cos z tym albo dziekuje za taki serw 301 lvl wbilem 

Opublikowano

hahah wiecie co najlepsze mialem 3k grzybow a teraz mam 500 i to nie pierwszy raz kur.wa zrobcie cos z tym albo dziekuje za taki serw 301 lvl wbilem 

 

 

Trzeba czytać wcześniejsze posty a nie sapać się o byle co :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Sam powinienes przeczytac w koncu to twoje slowa ze postow jest za duzo i sie gubisz gdzie co i kto pytal wiec porady czytaj wczesniej powinienes zachowac dla siebie :D

 

 

Akurat o tym pisałem z 30/40 razy.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...