Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A po co sobie z tym radzić ? Po co banować ? Ludzie odejdą tylko ;x

To jest śmieszne, 70% topki leci na bocie ...

70% tak naprawdę na tym serwie na bocie leci 99% graczy 1% nie wiedzą o istnieniu bota :D

Opublikowano

70% tak naprawdę na tym serwie na bocie leci 99% graczy 1% nie wiedzą o istnieniu bota :D

 

Znacznie mniej, znacznie, ale większość ludzi z topki na 100%. Nie mówię, że wszyscy. 

Opublikowano

Topka + Klasa wojownik = GG WP dla normlanych graczy.

 

Woja 250+ nie uwalisz magiem  łukiem 300.

Opublikowano

Witam, wie ktoś jak ustawić bota na ten serwer ? :D

http://www.mpcforum.pl/topic/1200036-privbot/

A po co sobie z tym radzić ? Po co banować ? Ludzie odejdą tylko ;x

To jest śmieszne, 70% topki leci na bocie ...

70% tak naprawdę na tym serwie na bocie leci 99% graczy 1% nie wiedzą o istnieniu bota :D

Znacznie mniej, znacznie, ale większość ludzi z topki na 100%. Nie mówię, że wszyscy.

Dużo jest gier gdzie gra bez bota nie ma sensu, widać że prywatne serwery s&f będą należeć do tej grupy.

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

Czas interweniować widzę. Zaraz lagów nie będzie.

 

Nalezalo by zrobic to 48h temu gdy server zaczol lagowac :D

Trzeba bylo zalozyc gilde i oficialnie napisac ze sie na bocie jedzie zeby zwrocic uwage administracji.

Gdyby tak naprawde chciano uwalic kazdego co na bocie trzeba bylo by przyworcic baze z przed 72h.

Ale zapewne admin niezrobil backupa :D

 

Pozdrawiam Tanker :D

Chcesz sobie popykać bez stresu :D

Wejdż tu : http://www.mpcforum.pl/topic/1206813-sf-serwer-game/

Opublikowano

Nalezalo by zrobic to 48h temu gdy server zaczol lagowac :D

Trzeba bylo zlozyc gilde i oficialnie napisac ze sie na bocie jedzie zeby zwrocic uwage administracji.

Gdyby tak naprawde chciano uwalic kazdego co na bocie trzeba bylo by przyworcic baze z przed 72h.

Ale zapewne admin niezrobil backupa :D

 

Pozdrawiam Tanker :D

 

Zapewne robię co 1h :)

 

A co do twojego konta to już na początku widziałem że jedziesz na bocie ale poczekałem na stosowną okazję.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

@ScoTube

Musze to napisać bo mi po głowie chodzi.

 

Zrobiłeś serwer poprawiłeś kilka większych/mniejszych bugów, obiecywałeś złote góry a jak doszło co do czego to czekasz aż autor plików wyda update ;/

Liczyłem na coś więcej, że sam dokończysz pliki, zawiodłem się.

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

@ScoTube

 

Musze to napisać bo mi po głowie chodzi.

 

Zrobiłeś serwer poprawiłeś kilka większych/mniejszych bugów, obiecywałeś złote góry a jak doszło co do czego to czekasz aż autor plików wyda update ;/

Liczyłem na coś więcej, że sam dokończysz pliki, zawiodłem się.

 

Ja nie muszę czekać, bo mam umowę z autorem ale to już nie wasza sprawa :)

 

Mnie nie obchodzi kto na co liczył bo wszyscy chcieli zbyt wiele a zbyt mało dawali.

 

 

 

ps. Jak będzie coś ważnego się działo na serwerze to pisać. Do jutra =)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

@ScoTube

 

Musze to napisać bo mi po głowie chodzi.

 

Zrobiłeś serwer poprawiłeś kilka większych/mniejszych bugów, obiecywałeś złote góry a jak doszło co do czego to czekasz aż autor plików wyda update ;/

Liczyłem na coś więcej, że sam dokończysz pliki, zawiodłem się.

 

Wszystkie bugi sa na forum mpc i elitepvpers wiec pisanie ze to jego zasluga mija sie z celem.

A co do obiecywania to po 1 restarcie zaraz po staracie miala dzialac gilda i inne rzeczy jest tu

nawet gdzies post z obietnica ze o 02:00 bedzie juz mozna isc na wyprawy to bylo jakies 72h temu.

Proste :D

Chcesz sobie popykać bez stresu :D

Wejdż tu : http://www.mpcforum.pl/topic/1206813-sf-serwer-game/

Opublikowano

Jak już usuwacie postacie które mają ponad 10 tyś przygód to macie kolejnego :) Menzolek  ma 13060 przygód / następny ZawalSerca 10429 / następny Froger  19196 / następny darken7 20883

Opublikowano

a teraz nowych

Digitious 9159

Arrow 10246

MISTRZU 8408

 

7 osób do kasacji ;) a to tylko TOP15 jest dalej nie szukam ---> ma być sprawiedliwość .... nie ma że wydali kase to są nietykalni 

 

a  to lista co podawałem wyżej

Menzolek  13060 przygód

 ZawalSerca 10429 

Froger  19196

darken7 20883

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...