Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Byłem 6 w topce, zaatakował mi 5x 1 wojownik z 250 lv i mnie ujebał.

A tak wgl, to siema.

 

Moze dzisiaj tą wieza naprawicie, bo naprawde nie ma co robic na 290+ ;P

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest szansa, zebyscie mi zabrali z 200 grzybów i dali mojemu wojowi..?

 

Od 1h nie moge dropnac grzybow z misij, jade caly czas na 1.

Opublikowano

Ja 4 przed de mną sami wojowie a ten pierwszy ma staty po 40k pozdro :D

 

PS

dajcie buffa magowi bo jest słaby

Chuja, mag i tak nie zostanie naprawiony znając życie ;)

 

 

Woj 309 mnie jedzie do połowy hp... gdzie tu kurwa logika.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Ja gram od początku servera nawet przed resetem i nie ogarniam jak te śmiecie w topce mają po 11tys przygód ... a jestem 5 w topce

Opublikowano

Ja gram od początku servera nawet przed resetem i nie ogarniam jak te śmiecie w topce mają po 11tys przygód ... a jestem 5 w topce

 

masc_na_bol_dupy.png

Opublikowano

I tak nie długo usuną wam konta ;) jak macie po 11 tys przygód :)

 

Najpierw niech administracja pokaże dowody na to, że używali jakiś wspomagaczy ;) bo bez dowodów to niech się mają z daleka od tych kont :)

Opublikowano

Najpierw niech administracja pokaże dowody na to, że używali jakiś wspomagaczy ;) bo bez dowodów to niech się mają z daleka od tych kont :)

a co ich to interesuje ... wczoraj  bez problemu kasowali to i teraz tak będzie ;)

Opublikowano

a co ich to interesuje ... wczoraj  bez problemu kasowali to i teraz tak będzie ;)

 

Nie mają dowodów i kasują ? fajna administracja :) 

Opublikowano

http://scr.hu/0xgw/msibi

 

pozdrawiam, o godzinie 00:00 sprawdzałem, było 8k, dziwne że przez noc mu się tyle chciało klikać ;]

 

 

ScoTube przeczytaj pw które Ci wysłałem na forum serwera, podałem tam liste botów których nalezy zbanować, mam nadzieje ze przeczytasz wkoncu te pw durne

Opublikowano

Aha... Ja ledwo 600 wbiłem od początku, a oni mają po 11k... To jest możliwe ręcznie? 0.0

 

Nie możliwe, gram od 3 dni i mam ledwo 3500.

Wszyscy powyżej 7k lecą sobie na bociku, ale oczywiście administracja nic sobie z tym nie robi ;)

http://scr.hu/0xgw/msibi

Kur ogarnijcie tego bota i całą topke ...

Każdy kur leci sobie tam na bocie, gdzie tu uczciwość ?

 

W top 15 są ludzie z 2x staty podstawowe po 15k i 8-11k misji, pozdrowienia, że zrobili to ręcznie :)

 

Do chuja znerfcie tego jeb woja, nawet połowy hp nie mogę mu zabrać ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

http://scr.hu/0xgw/msibi

 

pozdrawiam, o godzinie 00:00 sprawdzałem, było 8k, dziwne że przez noc mu się tyle chciało klikać ;]

 

 

ScoTube przeczytaj pw które Ci wysłałem na forum serwera, podałem tam liste botów których nalezy zbanować, mam nadzieje ze przeczytasz wkoncu te pw durne

 

 

Aby ilość przygód ograniczyć wystarczy ustawić ilość piw w karczmie na 1000/1000 dziennie i wtedy awka jak sądze nie będzie na minusie :D

Chcesz sobie popykać bez stresu :D

Wejdż tu : http://www.mpcforum.pl/topic/1206813-sf-serwer-game/

Opublikowano

jugens, jaki ty masz ból dupy, że ktoś jest lepszy od ciebie... proszę, ogarnij.

@ScoTube ogarnij mi staty jak możesz

Opublikowano

Zrozumiałbym, jeżeli ktoś normalnie gra, a nie kur włącza sobie auto klikacza i napiepsza po 11k misji ...

Gj za balans postaci 

http://scr.hu/2wtq/4kosv

Jeżeli ktoś ma około 10k misji, a jeszcze wczoraj go w topce nawet nie było, to wiadomo, że jeb bot ...

 

@ScoTube

 

Zobacz znowu topke i pousuwaj konta za bota ...

 

Top 1 pash, widzę na bogato leci z tym botem.

4x 15k podstawowych stat GG

 

Żałosne 

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Zajebiście! Od wczoraj ani jednego grzybka nie dali a mam 0 Super!

 

Dziękuje za gre, papa :)

Opublikowano

Zajebiście! Od wczoraj ani jednego grzybka nie dali a mam 0 Super!

 

Dziękuje za gre, papa :)

hmm grzybki lecą teraz chyba tylko z misji 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...