Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak to zainstalować na tel, to co karol podał ?

Gdzie to wrzucić ? Jak ?

 

Ludziska z mojej gildii, wbijać do tego top 15 ^^

Wrzucasz na telefon i instalujesz.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Widzisz, na początku trochę namieszał, a teraz pomógł sporu osobą ^^

 

BTW : Jest ponad 20 (?) wolnych miejsc w gildii TOP 1 MPCTEAM, zapraszamy ludzi z +280lv. Więcej info w grze, pw do jugens4522

 

BTW2 : Gdzie mam wrzucić ten cholerny plik w telefonie ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Widzisz, na początku trochę namieszał, a teraz pomógł sporu osobą ^^

 

BTW : Jest ponad 20 (?) wolnych miejsc w gildii TOP 1 MPCTEAM, zapraszamy ludzi z +280lv. Więcej info w grze, pw do jugens4522

 

BTW2 : Gdzie mam wrzucić ten cholerny plik w telefonie ?

 

tam gdzie np. masz muzyke czy cos. odpalasz go i sie instaluje.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Normalnie mi znajdzie jaki instalke ?

 

Jest ponad 20 (?) wolnych miejsc w gildii TOP 1 MPCTEAM, zapraszamy ludzi z +280lv. Więcej info w grze, pw do jugens4522

 

tak, odpalasz i sie instaluje jak sie zainstaluje to masz gotowe :P

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Mam parę pytań:

1. Kiedy będzie można pomijać za grzyba misje?

2. Kiedy będzie można upgrade'ować pomocników w wieży i dawać im uzbrojenie?

3. Skąd u wojowników jest ogromny unik w wieży?

4. Kiedy będą wyprawy gildii na lochy?

5. Będzie WC?

6. Kiedy wiedźma będzie działać?

Opublikowano

Ja również podziękuję za grę na tym serwerze. Konto wojownika (M1STRZU) zrobiłem jeszcze przed moim zwiadowcą (Mistrzu) i w ogóle nie mieszałem się w topke dopóki nie nadciągnąłem dobrze statystyk oraz nie pozbierałem przedmiotów, jednak zostałem potraktowany jako bot (7k - 7,5k misji), a samo konto zostało usunięte.

Powodzenia. ;)

 

PS.

Niezłe konto posiada jugens:

http://scr.hu/0e7a/9eei4

Itemy zwiadowcy, a profesja wojownika, gj. 

Opublikowano

Nie wiem po co oni robią te priv servery skoro wszystki są takie same nie ma wc,wieży,wiedźmy itp ...

6jnc40.gif

Opublikowano

Nie wiem po co oni robią te priv servery skoro wszystki są takie same nie ma wc,wieży,wiedźmy itp ...

 

Nie wiem po co wchodzisz do tematu jak piszesz to samo co 1/2 ludzi.

 

 

 

 

Ja również podziękuję za grę na tym serwerze. Konto wojownika (M1STRZU) zrobiłem jeszcze przed moim zwiadowcą (Mistrzu) i w ogóle nie mieszałem się w topke dopóki nie nadciągnąłem dobrze statystyk oraz nie pozbierałem przedmiotów, jednak zostałem potraktowany jako bot (7k - 7,5k misji), a samo konto zostało usunięte.

Powodzenia. ;)

 

PS.

Niezłe konto posiada jugens:

http://scr.hu/0e7a/9eei4

Itemy zwiadowcy, a profesja wojownika, gj. 

 

 

Pisałem na asku że zmieniam klasy jak komuś nie odpowiada. Wystarczy poczytać.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Ludzie, to nie jest problem tylko admin specjalnie wyłączył tą opcję. Dopóki nie zrobią czegoś z botami nie będzie pomijania misji

Opublikowano

 

Ja również podziękuję za grę na tym serwerze. Konto wojownika (M1STRZU) zrobiłem jeszcze przed moim zwiadowcą (Mistrzu) i w ogóle nie mieszałem się w topke dopóki nie nadciągnąłem dobrze statystyk oraz nie pozbierałem przedmiotów, jednak zostałem potraktowany jako bot (7k - 7,5k misji), a samo konto zostało usunięte.

Powodzenia. ;)

 

PS.

Niezłe konto posiada jugens:

http://scr.hu/0e7a/9eei4

Itemy zwiadowcy, a profesja wojownika, gj. 

 

 

Żegnam i idź botować na innym serwerze i robić innych adminów serwerów za idiotów :)

 

 

 

/edit: do 20;00 opcja pomijania jest wlaczona.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...