Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ranking typów serwerów. Oddaj swój głos!


Blezur

Najlepszy typ.  

1 085 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest najlepszy typ serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zdecydowanie FreeBuild, ale taki z autorskim pluginem na działki itp. Ale z lekko modyfikowanym plotme też ok ;)


RPG oraz Jail też ok ;D


Laptop: Lenovo G500


Procesor: Intel Core i3-3110M 2.40 GHz, 2 rdzenie, 4 wątki


RAM: 4GB


Grafika: HD Graphics 4000


Dysk: 1 TB


Windows: 8.1 64 bit


 


 

Opublikowano

A gdzie serwery Role-Play? (RP)

Cytat

“Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest zapisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu; do tego co przynosi pożytek wam i innym."

- Budda, Kalama Sutra

Opublikowano

Wszystkie serwery były kiedyś dobre ale teraz kiedy Mojang wszystko ulepsza ta gra się znudziła :(

Opublikowano

Wszystkie serwery były kiedyś dobre ale teraz kiedy Mojang wszystko ulepsza ta gra się znudziła :(

Nudzi denność i powtarzalność. Nowe wprowadzone rzeczy mogły Ci się nie spodobać, ale nie znudzić.

Nowości w Mojangu to nowości dla programistów. Jeśli nie zajmujesz się pisaniem w Javie, to nie wiesz.

Ja nie piszę, ale nasi programiści tak. I można z tymi nowościami bardzo dużo ciekawych rzeczy wykombinować.

 

Żaden z powyższych. Czekam na autorskie tryby.

343731479829004887779.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...