Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ranking typów serwerów. Oddaj swój głos!


Blezur

Najlepszy typ.  

1 085 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki jest najlepszy typ serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 248
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Najlepszym trybem jest zwykły prosty survival. Szkoda że jedyny polski serwer niedawno przestał istnieć. :/

Opublikowano

Według mnie SkyBlock, fajna rozgrywka, jednak jak nie ma nic ciekawego to szybko się nudzi, tak więc trzeba się napracować aby taki serwer wypalił. 

Również pograłbym na takim JailBreak, no jednak nie ma takiego serwera w Polsce... 

Na serwerze Hardcore równie jest ciekawie jednak trzeba grać ze swoją ekipą inaczej nie ma szans na przetrwanie!

LOL?? Jest takich serwerów MNÓSTWO. 

 

//PS: Chciałem dać na Siebie raport za spam haha xD

bannergif.gif

Opublikowano

na x macie z 15 polonczonych serwerow tam jest wszystko, sky block creative pvp mini games itd..

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Opublikowano

PVP z levelami, awansami, nagrodami za zabójstwo, sklepami z EQ, rankingiem TOP 5 GRACZY.

Grałem kiedyś na takim serwerze i bardzo mi się spodobał. ;)

Opublikowano

Oczywiście że serwery z modyfikacjami (zazwyczaj) są najlepsze.

 

Wojny gildii? Na większości serwerów nawet ziemianka oblana wodą jest niezniszczalna,

Hardcore? Niby jest ten dreszczyk emocji przy klepach ale siedzenie pół nocy kopiąc stone na kolejnego seta jest zbyt nudne.

FreeBuild? To dobre na małe serwery z whitelist.

Survival? To takie serwery istnieją?

RPG? Ulepszone wojny gildii są całkiem dobre

Skyblock? Pobierasz Nodusa --> instalujesz --> wbijasz na serwer, bierzesz 9 kilofów i nakierowujesz swoją postać na generator cobble --> AutoMine ON, AutoTool ON.

PvP? Dobre do treningu ale do dłuższej gry niezbyt mi pasują.

MiniGames? Całkiem dobre do zabawy ze znajomymi ale pojedyńczo raczej nudne.

Inne? Chodzi o serwery na których ilość graczy wynosi około 3(w tym 3 adminów)?

Więzienie? Nie grałem.

Parkour? To samo co PvP

Creative? Wolę budować na singlu.

"Spieszmy się strzelać w scoutów, tak szybko spotują..."

~Placek Plackowski ok. 2013r. n.e.

"Ciekawą rzeczą jest niesłabnąca w Twym wypadku popędliwość oraz libido. To niezwykłe, jak na lewitującą, gadającą czaszkę, ale na wizytę u psychologa w tym wpadku jest już chyba zbyt późno."

Opublikowano

mi sie podoba survival i pvp a tak reszta typow serwerow niezabardzo i to terz zakezy ile osob gra itd..

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...