Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.


_Piotr_

MPC Popular User II
 • Moderator Silkroad
Moderator Hurtworld

Zawartość

1861

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  1861
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

512 Dobry

O _Piotr_

 • Ranga
  MPC Popular User II
 • Urodziny 01.07.1996
 • Czas spędzony na forum Pokaż

Metody kontaktu

 • Telegram
  Piotr1996
 • GG
  43699580

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  *TeamSpeak3*
  *HurtWorld*
  *MineCraft*
  *Metin2*
 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

5899 wyświetleń profilu
 1. Jak grałem to były cheaty lecz tylko płatne. Więc szukając musisz patrzeć na płatne.
 2. Sprawdź spójność plików. Może też próbujesz wejść na serwer v2 a wchodzisz ze zwykłego clienta lub odwrotnie Jak nie to, to już brakuje mi pomysłów. Na starym PC mi działa gdzie nie spełniam minimalnych wymagań sprzętowych.
 3. Jak najbardziej na tak, opcja by się przydała dla nowych. Wtedy przed napisaniem posta sprawdzą czy temat nie wyczerpał się.
 4. Ile bitów masz? 32 czy 64? Bo HW jest przystosowany jedynie pod 64bitowe systemy. Dodatkowo powiedz czy Ci to się dzieje na każdym serwerze czy może na jakimś wybranym.
 5. Hmm. Zaktualizuj wszystkie sterowniki. Skasuj i zainstaluj jeszcze raz hw. Ja w takich problemach zawsze robię reinstall systemu bo trwa krócej niż znalezienie problemu. Tak więc zrób tę 1 rzeczy i napisz czy pomoglo.
 6. Szukasz wszystkich do odwalenia za Ciebie roboty + pomocy w nauce. Niestety nie wiem co ze swojej strony chcesz wnieść prócz chęci.
 7. Instalacja trwa około 3 minut. Przenieść możesz jedynie bazę danych z userami i adresami botów co jest bez sensu. Yt dll instalować i tak będziesz musiał.
 8. Proszę jak coś o podsyłanie mi od razu adresu serwera TeamSpeak3, a także informacji co konkretnie zrobić. Fajnie też jakbyście podali przybliżoną godzinę spotkania Pozdrawiam _Piotr_
 9. Można też zrobić na jednym porcie, testowałem i jest mniejsze zużycie parametrów z 30 botów na bank Ci utrzymie
 10. Proszę o uzupełnienie informacji zgodnie z regulaminem. Wymagane jest podanie lootu, informacji czy steam czy też nie. Czas 24h. Na przyszłość prosiłbym o czytanie regulaminu
 11. Hmm. proszę o adres IP i polecam zapoznanie się z regulaminem przed założeniem tematu. Nazwę poprawiam i czekam na IP, czas 24h.
 12. Krok 1 apt-get update Krok 2 apt-get upgrade Krok 3 Wersja 64bit wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.13.8/teamspeak3-server_linux_amd64-3.0.13.8.tar.bz2 Wersja 32bit wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.13.8/teamspeak3-server_linux_x86-3.0.13.8.tar.bz2 Krok 4 Wersja 64bit tar -xjf teamspeak3-server_linux_amd64-3.0.13.8.tar.bz2 Wersja 32bit tar -xjf teamspeak3-server_linux_x86-3.0.13.8.tar.bz2 Krok 5 Wersja 64bit cd teamspeak3-server_linux-amd64 Wersja 32bit cd teamspeak3-server_linux-x86 Krok 6 chmod -R 777 ts3server_startscript.sh Krok 7 ./ts3server_startscript.sh start Serwer jest już gotowy Komendy TeamSpeak3: Start serwera ./ts3server_startscript.sh start Stop serwera ./ts3server_startscript.sh stop Restart serwera ./ts3server_startscript.sh restart Proszę bardzo Poradnik specjalnie dla Cb, musi działać bo to robiłem przed sekundą.
 13. 4story według mnie już skończyło swe lata świetności, choć nieraz sam myślę nad powrotem. Jeśli już wracać to chyba p4s jest jednym z najlepszych wyborów.
 14. Hmm, serwer by był grywalny i przyjemny dla graczy nie musi być "Aktualizowany nowościami", a nawet mogę powiedzieć, że serweryna, których jest nawalone wszystkiego, nie są przyjemne dla oka i duszy metińczyka. By serwer był naprawdę spoko musi być prowadzony z pasją do tej gry, a nie z pasją do pieniędzy.
 15. Witam, czy musi to być zrobione na zasadzie kilku portów? Ile będziesz ich potrzebował dokładnie? Ale najlepiej zgłoś się na gg to ogarniemy to Może poradnik zrobię, który będzie działać w 100%

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10712094
Tematy: 1518729
Użytkowników: 1189666
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: nowiczjuszek