Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.


Blezur

All life with MPC
 • Private Minecraft
VIP

Zawartość

5055

Rejestracja

Ostatnio

 • Zawartość

  5055
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4221 Cheater

O Blezur

 • Ranga
  All life with MPC
 • Urodziny
 • Czas spędzony na forum Pokaż

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Kiedyś wielcy, teraz stali się już tylko częścią historii. [*]

 2. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do Moderatora/Lidera działu lub Global Moderatora. Jeżeli uważasz, że moderator się pomylił, powinieneś wystosować odpowiednią wiadomość do danego członka administracji. W przypadku braku porozumienia możesz dodać do rozmowy Global Moderatora lub Administratora. Zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. Kara: 5 punktów ostrzeżeń. Moderatorzy/Lider używają koloru + kursywy (Moderator/Lider), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Permanentne zawieszenie konta. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni. Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane 3 punktami ostrzeżeń. Niedozwolone jest podawanie nazw, adresów lub innych informacji pozwalających określic konkretny serwer w celach promocyjnych. Tematy zawierające oferty lub poszukiwania sponsoringu można tworzyć tylko w wyznaczonym dziale. Zakaz organizowania konkursów/losowań bez zgody administracji. Zabrania się tworzenia tematów dotyczących niszczenia serwerów. W dziale obowiązują prefiksy, więcej informacji o nich: tutaj. W dziale obowiązuje następująca tabela kar:
 3. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do Moderatora/Lidera działu lub Global Moderatora. Jeżeli uważasz, że moderator się pomylił, powinieneś wystosować odpowiednią wiadomość do danego członka administracji. W przypadku braku porozumienia możesz dodać do rozmowy Global Moderatora lub Administratora. Zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. Kara: 5 punktów ostrzeżeń. Moderatorzy/Lider używają koloru + kursywy (Moderator/Lider), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Permanentne zawieszenie konta. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni. Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane 3 punktami ostrzeżeń. Niedozwolone jest podawanie nazw, adresów lub innych informacji pozwalających określić konkretny serwer w celach promocyjnych. Tematy zawierające oferty lub poszukiwania sponsoringu można tworzyć tylko w wyznaczonym dziale. Zakaz organizowania konkursów/losowań bez zgody administracji. Zabrania się tworzenia tematów dotyczących niszczenia serwerów. W dziale nie obowiązują przedrostki. W dziale obowiązuje następująca tabela kar:
 4. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do Moderatora/Lidera działu lub Global Moderatora. Jeżeli uważasz, że moderator się pomylił, powinieneś wystosować odpowiednią wiadomość do danego członka administracji. W przypadku braku porozumienia możesz dodać do rozmowy Global Moderatora lub Administratora. Zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. Kara: 5 punktów ostrzeżeń. Moderatorzy/Lider używają koloru + kursywy (Moderator/Lider), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Permanentne zawieszenie konta. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane 3 punktami ostrzeżeń. Niedozwolone jest podawanie nazw, adresów lub innych informacji pozwalających określic konkretny serwer w celach promocyjnych. Tematy zawierające oferty lub poszukiwania sponsoringu można tworzyć tylko w wyznaczonym dziale. Zakaz organizowania konkursów/losowań bez zgody administracji. Zabrania się tworzenia tematów dotyczących niszczenia serwerów. W dziale nie obowiązują przedrostki. W dziale obowiązuje następująca tabela kar:
 5. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do Moderatora/Lidera działu lub Global Moderatora. Jeżeli uważasz, że moderator się pomylił, powinieneś wystosować odpowiednią wiadomość do danego członka administracji. W przypadku braku porozumienia możesz dodać do rozmowy Global Moderatora lub Administratora. Zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. Kara: 5 punktów ostrzeżeń. Moderatorzy/Lider używają koloru + kursywy (Moderator/Lider), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Permanentne zawieszenie konta. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. Zakaz publikowania adresów referencyjnych. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni. Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane 3 punktami ostrzeżeń. Każdy użytkownik ma prawo do posiadania 3 tematów w dziale, pod warunkiem, że każdy z nich dotyczy innego projektu/innej oferty. Do publikacji tematu wymagane jest posiadanie miesięcznego stażu oraz 25 postów. W temacie muszą być zawarte informacje o tym jakiej osoby szukamy, bądź co oferujemy, dotyczy to również nazwy tematu. Masowe łamanie regulaminu przez autora będzie skutkowało usunięciem tematu. Temat zostaje przeniesiony do archiwum po miesiącu nieaktywności. W tym dziale dozwolone są oferty handlowe, jednak nie mogą one uwzględniać konkretnych cen. Po otrzymaniu wielu negatywnych opinii posiadających konkretne argumenty, temat może zostać zamknięty, a jego autor otrzymać czasowy zakaz publikacji ofert w dziale. W dziale nie obowiązują przedrostki. W dziale obowiązuje następująca tabela kar:
 6. Witajcie! W tym temacie dowiecie się co należy zrobić, aby zostać członkiem naszego teamu. Poniżej znajdziecie wyjaśnienie dotyczące tego, jak można zostać KidModeratorem działu Minecraft oraz jakie prawa posiada taka osoba. KidModerator to najniżej postawiona osoba w hierarchii forum, która odpowiada za utrzymywanie porządku w dziale. Aktualnie od osoby, która ma chęci pomóc nam - moderatorom w dziale wymagamy głównie aktywności w dziale i subforach oraz wysyłania zgłoszeń na osoby łamiące regulamin. Aplikant może mieć maksymalnie 10 punktów ostrzeżeń. Poradniki/pomocne tematy w dziale zwiększają szansę na dostanie się do teamu. Minimalny próg posiadanej ilości aktywnych postów wynosi: 400. KidModerator musi przebywać na forum minimum miesiąc. Jako osoba reprezentująca MPCForum musi cechować się nienaganną kulturą i zachowaniem. Znajomość Regulaminu Globalnego oraz Lokalnego jest podstawą do aplikowania. Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to napiszcie prywatną wiadomość do Lidera lub Moderatorów działu. Ranga KidMod Minecraft Dostęp do ukrytego działu przeznaczonego dla KidModeratorów forum Dostęp do ukrytego działu przeznaczonego dla teamu działu Minecraft Możliwość podpinania/odpinania tematów Możliwość otwierania/zamykania tematów Możliwość ustawienia najlepszej odpowiedzi tematu Edytowanie nazw tematów
 7. Należy stosować się do Regulaminu Globalnego Forum. Tematy mogą być zamykane jedynie na wyraźną zgodę autora lub w przypadku kiedy naruszają obowiązujące na forum zasady. Należy wysłać raport lub napisać prywatną wiadomość do Moderatora/Lidera działu lub Global Moderatora. Jeżeli uważasz, że moderator się pomylił, powinieneś wystosować odpowiednią wiadomość do danego członka administracji. W przypadku braku porozumienia możesz dodać do rozmowy Global Moderatora lub Administratora. Zakaz nadużywania funkcji zgłaszania postów. Kara: 5 punktów ostrzeżeń. Moderatorzy/Lider używają koloru + kursywy (Moderator/Lider), w przypadku edycji posta innego użytkownika. Użytkownik może używać kolorów, ale nie wolno podszywać się pod członków administracji, w innym przypadku przewidziana jest sankcja. Kara: Permanentne zawieszenie konta. Na MPCforum obowiązuje zakaz handlu, wliczając prośby i darmowe oferty kont, poza wyznaczonymi działami. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 7 dni. Zakaz wszelkiego rodzaju plagiatów. Kara: 10 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 3 dni. Zakaz publikowania adresów referencyjnych, dotyczy to także tytułu, opisu oraz przedstawionego filmu. Kara: 15 punktów ostrzeżeń oraz zawieszenie konta na 30 dni. Tematy odświeżamy za pomocą wbudowanego pod tytułem przycisku. Odświeżanie za pomocą posta będzie karane 3 punktami ostrzeżeń. Temat musi zawierać film osadzony za pomocą BBCode [media] lub obrazek przy użyciu [img ]. Tematy zawierające oferty lub poszukiwania sponsoringu można tworzyć tylko w wyznaczonym dziale. Publikujemy tylko prace własnego autorstwa. Każda opinia musi być uzasadniona. Zakaz organizowania konkursów/losowań bez zgody administracji. Zabrania się tworzenia tematów dotyczących niszczenia serwerów. Zabrania się reklamowania swoich filmów, jeżeli content jest odbiegający od tematu gry działu. Zabrania się reklamowania kanałów youtubowych, reklamujemy tylko i wyłącznie produkcje (filmy). W dziale nie obowiązują przedrostki. W dziale obowiązuje następująca tabela kar:
 8. http://www.mpcforum.pl/topic/718613-poszukujezostane-administratorem-moderatorem-budowniczym-serwera/
 9. http://www.mpcforum.pl/topic/790310-szukasz-programisty-do-tworzenia-serwera-lub-oferujesz-takowa-pomoc-pisz-tutaj/
 10. Spamowanie reklamami serwerów po tematach. [Pytanie] Jaki typ serwera?
 11. Łap kawałek kodu command /zadanie: trigger: if {Quest1.%player%} is false: if {Quest1.wtrakcie.%player%} is false: send "&8&m=-=-=-=-=-=-=-=&4&l Zadanie I &8&m=-=-=-=-=-=-=-=-=" if {Quest1.%player%} is false: send "&7Wykop 64 Cobblestone" if {Quest1.%player%} is true: send "&7&mWykop 64 Cobblestone" send "&7Zetnij &232 &7Drzewa" send "&7Posadz &2 &7Drzewa"

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Posty: 10710848
Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot