Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 - Ultimate Team Trainer + Poradnik


JameS.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 582
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

wszystko wrocilo do normy te 100k to jest limit dzienny ? bo z tego co widze inni maja po 7 mln na weekend w rankingu ja po 6 sezonach nie dostaje kasy za mistrzostwo...

Opublikowano

siemka

Gram na PC-klawiatura

Mam pare pytań

1  które numery naciskac co do bramek te z poradnika czy te z trainera ?

2  jak już nacisne te cyfry nie świeca mi sie na czerwono lecz na czarno

3 nie zalicza mi punktów

powie mi ktos co zrobić?:D

Dzieki :) Dam Like ;D

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

siemka

Gram na PC-klawiatura

Mam pare pytań

1  które numery naciskac co do bramek te z poradnika czy te z trainera ?

2  jak już nacisne te cyfry nie świeca mi sie na czerwono lecz na czarno

3 nie zalicza mi punktów

powie mi ktos co zrobić? :D

Dzieki :) Dam Like ;D

 

Ja juz całkowicie wykminiłem tego trainera :) tak więc w opcjach fify ustawiasz rozdziałkę 800x600 logujesz się na ulta obok tak jak na screenie włączasz trainera

post-56269-0-60671500-1399400158_thumb.jpg

Opublikowano

Dlaczego nie zawsze dodaje mi 3 pkt? Srednio co 2, 3 mecze nie dostaję 3 pkt

 

Raz jesteś gospodarzem, a drugi raz gościem.

Musisz zmieniać klawisze numeryczne.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Raz jesteś gospodarzem, a drugi raz gościem.

Musisz zmieniać klawisze numeryczne.

 No tak, tak, wiem. Wydaj,ę mi się, że zmieniałem klawisze za każdym razem :)

Opublikowano

Mi przez jeden sezon dobrze wszystko szlo teraz trainer nie widzi jak klikam klawisze numerczyne :/ zawsze bylo podswietlane na czerwono a teraz nic :/ czym to moze byc spowodowane?

dzialają wszystkie inne klaiwsze oprócz tych do dodawniu bramek :

Opublikowano

 

Mi przez jeden sezon dobrze wszystko szlo teraz trainer nie widzi jak klikam klawisze numerczyne :/ zawsze bylo podswietlane na czerwono a teraz nic :/ czym to moze byc spowodowane?

 

dzialają wszystkie inne klaiwsze oprócz tych do dodawniu bramek :

 

Włącz Num Locka.

Opublikowano

Panowie, jestem w 7 lidze i chce max na razie 3 mecze tak zagrac. Czy zalapie bana grajac tylko 3? :D pozdrawiam!!

umiesz czytać ze zrozumieniem ?

mg7k04q.jpg

Opublikowano

Przecież było mówione że ten trainer bez tych Virusów by nie działał.

Chcesz żebym szybciej odpisał? Dodaj @JameS. do postu.

Opublikowano

Czy autor tematu jest w stanie mi odpowiedzieć w jakim celu w programie zawarte są trojany i po raz 2 pytam dlaczego program nie uruchamia się w sandboxie ?

Opublikowano

Panowie, a jeśli dostanę bana (TFU, TFU) to dostaję go na origin czy na konto EA? Bo takie konto można utworzyć i niema problemu ;d.

dostajesz bana na funkcje online 

mg7k04q.jpg

Opublikowano

witam mam taki problem. od wczoraj używam trainera i dziś strasznie zacisna mi sie trainer ,odpala sie normalnie ale cały czas wyskakuje brak odpowiedzi i za chwile znów jest dobrze i tak w kółko. miał ktoś tak?

Opublikowano

witam mam taki problem. od wczoraj używam trainera i dziś strasznie zacisna mi sie trainer ,odpala sie normalnie ale cały czas wyskakuje brak odpowiedzi i za chwile znów jest dobrze i tak w kółko. miał ktoś tak?

 

Wyłącz programy działające tle.

Usuń trainera i pobierz od nowa.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Witam , mam mały problem . Jeden sezon bez problemu pociągnąłem na tym trainerze jednak teraz ciągle pokazuje mi wynik 3 - 5 niezleżnie jakie num wcisnę i niestety nie dostaję coinów. Wie ktoś czym to jest spowodowane? Win7 64 bit 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...