Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 14 - Ultimate Team Trainer + Poradnik


JameS.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nwm czemu, ale trainer dzisiaj mi cos nie dziala. Normalnie klikam F4, wywala z meczu, dostaje okolo 100 coinsow ale nie dostaje 3 puntkow ;_;

@Edit

Ok, juz dziala. Mialem wylaczonego Num Lock'a. :D

  • Odpowiedzi 582
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie wiem co sie stało ale jade juz troche na nim i dzisiaj nabiłem sobie 5 sezonów i podczas nabijania 6-tego jak klikam F4 to też mnie wywala z Futa, jescze mi sie tak nie zdarzyło

 

Wyłącz procesy i programy działające w tle.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Wie ktoś może,do jakich zasad się stosować,by nie dostać bana ? Oczywiście poza nie przekraczaniem 100 k.

 

PS.Dziś jest przerwa techniczna do 11.00 - W tym czasie będą banować ?

Opublikowano

Wie ktoś może,do jakich zasad się stosować,by nie dostać bana ? Oczywiście poza nie przekraczaniem 100 k.

 

PS.Dziś jest przerwa techniczna do 11.00 - W tym czasie będą banować ?

 

Nie da się.

EA zawsze indywidualnie sprawdza konta, które zostały zgłoszone.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

możecie mi napisac o co chodzi?

wlaczylem trainera wszystko ok, pojawiaja sie sklady naciskam numeryczna i potem f4 mecz sie przerywa. pisze, ze zostanie osadzone z czyjej winy itd i tyle. mam cały czas tyle samo pkt i ityle samo pozostalych meczow

Opublikowano

Czyli jedyne co to nie mozna przekraczac 100k coinsow na dzien tak? Widzialem ze ludzie pisza ze zarabiaja po 300k dziennie wiec pytam :)


A co jak zarobie 100k na trainerze a potem bede grac samodzielnie?

Opublikowano

Nie wiem czy każdy tak ma, ale u mnie mecz się nawet nie włącza. Zawsze wywala jak tylko zniknie skład przeciwnika i dostaję 3 pkt.
Ale raz grałem z trainerowcem i włączył się mecz i przez przypadek dałem 5 goli drużynie przeciwnej, wywaliło i nie zaliczyło meczu. No ale teraz nie zalicza mi żadnego meczu (dostaję po te 150 coins, ale nie dostaję punktów). Myślę, że po prostu zapisał się wynik 5:5 i teraz nie zalicza mi meczy bo wszystko remisuje. Wiecie może jak to naprawić?

Opublikowano

Trainer działał mi ,może z tydzień :( Teraz cały czas po rozegraniu 2 meczy nie nabija mi już punktów.Ma ktoś na to rozwiąznie?Czy jest jakaś możliwość by ktoś udostępnił nową wersję trainera(może tam to jest rozwiązane) bo możliwość zamrożenia kontraktów by się przydała.Z góry dziękuję :)

Opublikowano

Jak myślicie, ile procent szans na to, że dostanę bana, jeśli dziennie będę nabijał około 85K?

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Odpowie ktos? Robil ktos 100k na trainerze a potem dalej gral i wszystko bylo ok?

To jest to samo, tu sie wlicza tylko zarabianie coinsow. Zarobisz np. 80k na trainerze, a 70k samodzielnie, to dzienny zarobek wynioslby 150k, wiec EA mogloby uznac, ze jedziesz na trainerze, bo za duzo zarabiasz.

Opublikowano

Siemka. Robie wszystko jak w poradniku, ale nie dostaje punktów tylko od 100-130 coinsow. Powiecie mi dalczego? ;\

Opublikowano

Siemka. Robie wszystko jak w poradniku, ale nie dostaje punktów tylko od 100-130 coinsow. Powiecie mi dalczego? ;\

 

Klawisze numeryczne nie zostały pewnie aktywowane.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

siema moze mi ktos powiedziec jak zaczelam uzywac trainera mialem w sezonie 13 punktow uzylem go z 5 razy i mam nadal tyle samo punktów o co tutaj chodzi?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...