Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co z tego ? Coś jeszcze znajdziesz czy to wszystko na co Cię stać? Mnie nie  akurat nie interesuje to a znam te serwery.

 

Owszem, bo wydałem pieniążki na Tavie i do tej pory nic nie odzyskałem.

A robią kolejne serwery bo takich głupców jak ja jest pełno.

Więc graj sobie graj, wydawaj pieniążki.

Ale jak zamkną serwer i otworzą nowy to nie płacz chuech.

Piontka.

Heniek.

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mogli byscie wylaczyc te opcje ze widac kto jakie ma eq.
Bo przez to nie ma zabawy w pvp bo ktos se zobaczy jakie ma przeciwnik i sie nie zgodzi

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

Opłaca się tutaj grać? Bo po komentarzach mam mieszane uczucia co do tego serwa. 

Nie oplaca, sie tak jak poprzednie servery zamkna i otworza nowy zeby zarobic wiecej kaski. :]

Opublikowano

Ignorujcie hejterów bo widać ze to jakieś przydupasy od Małysza:)

 

 

Ten serwer będzie ciagle w formie bo co tydzień będą nowe aktualizacje

 

Teraz serwer jest zajebisty, a 11.04.2014 jak wejdzie nowa aktualizacja to będzie mega zajebisty

 

POBIERAJCIE CLIENTA I LOGUJCIE SIĘ DO GRY :)

ZAPEWNIAM ŻE SERWER JEST GODNY UWAGI !

Opublikowano

I wylaczcie ten widok ze kazdy moze zobaczyc kto ma jakie eq

ps> nie otrzymalem odpowiedzi na pytanie wiec pisze ponownie

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

Mysle ze to dobra funkcja :O

 

Dobra funkcja? nawet pvp nie mozna zrobic bo lukna kto co ma i sie poddaja.

A i duzo jeszcze tych cofek bedzie? bo sie zrobi eq a zara go nie ma

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano
Ignorujcie hejterów bo widać ze to jakieś przydupasy od Małysza:)

 

Widocznie nie znasz znaczenia słowa "hejter".

W każdym innym publiku wyśmiewasz inne serwery, a to jest jedno wielkie G*wno.

Zastanów się co piszesz chłopcze.

Ja tylko daję swoje zdanie i ostrzegam, żeby tu nie grać bo to syf.

Więc ogarnij dupsko mogę Ci dać maść  na ból dupska.

Heniek.

Opublikowano

Jeżeli chcecie ten serwer utrzymać w tej samej formie co teraz (a widać że liczba graczy spada) musicie się nieźle postarać. Zresztą ten serwer podzieli losy poprzedników to jest pewne. Przeczytajcie sobie posty w prezentacji travica. Początkowo wszystko pięknie serwer boski ( co jest prawda mimo tego ze nie powinno być dopisane że easy) doświadczona profesjonalna administracja. Tylko jest jedno "ale" mianowicie ich serwery po prostu nie są na dłuższą mete ludziom się nudzi a administracja traci zainteresowanie. Jest to często powtarzający się schemat. Pozdrawiam.

Aha, i nie jestem żadnym przydupasem malyszow czy innych jp pompa team (banda debili) tylko wolnym graczem który z boku to wszystko obserwuje.

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

 

 

Jeżeli chcecie ten serwer utrzymać w tej samej formie co teraz (a widać że liczba graczy spada) musicie się nieźle postarać. Zresztą ten serwer podzieli losy poprzedników to jest pewne. Przeczytajcie sobie posty w prezentacji travica. Początkowo wszystko pięknie serwer boski ( co jest prawda mimo tego ze nie powinno być dopisane że easy) doświadczona profesjonalna administracja. Tylko jest jedno "ale" mianowicie ich serwery po prostu nie są na dłuższą mete ludziom się nudzi a administracja traci zainteresowanie. Jest to często powtarzający się schemat. Pozdrawiam.

Właśnie to przesłanie przekreśla ich serwerownie bo administracja nudzi się i otwiera nowy projekt.

Po co? Chyba tylko po to aby zebrać żniwa naiwnych graczy idących w is'a.

Od tamtego roku mieli tyle serwerów że mogli by założyć własną korporacje hah.

Serwery po 2 miesiącach całkowicie padają i nowy projekt jakiś startuje.

Heniek.

Opublikowano

Znowu zwiesza i zas bedzie cofka ;/

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

Heniu napisz w jednym poście co tam chcesz na temat serwera a nie co chwile to twoje wypociny trzeba czytać... Ludzie będą chcieli to będą grali i tego nie zmienisz.
Serwer przyjemny póki co także polecam.

sygnatura.png

Opublikowano

Dobra ja koncze tu gre, moze i jeszcze serwer troche bedzie chociaz watpie w to.
Wiec wole nie zarywac czasu na ten serwer zeby potem zalowac, tyle z mojej strony elos.

Nie jeden tak ma, że szajba odpierdala
Jak tu trzymać fason, jak temat na głowę siada?
Biada, kiedy narkotyk banię oplata
Za popełniony czyn kara, nie mała strata.

                                                                                     Jeśli pomogłem prosze o Like

Opublikowano

Ignorujcie hejterów bo widać ze to jakieś przydupasy od Małysza:)

 

 

Ten serwer będzie ciagle w formie bo co tydzień będą nowe aktualizacje

 

Teraz serwer jest zajebisty, a 11.04.2014 jak wejdzie nowa aktualizacja to będzie mega zajebisty

 

POBIERAJCIE CLIENTA I LOGUJCIE SIĘ DO GRY :)

ZAPEWNIAM ŻE SERWER JEST GODNY UWAGI !

 

sam wysmiewasz inne serwery, a jak ktos twoj wysmieje to hejter? widac +15

top. serwer nie polecam... COFKI, COFKI I JESZCZE RAZ COFKI.

Opublikowano

sam wysmiewasz inne serwery, a jak ktos twoj wysmieje to hejter? widac +15

top. serwer nie polecam... COFKI, COFKI I JESZCZE RAZ COFKI.

Zacznijmy od tego że to nie jest mój serwer, ja tu jestem tylko graczem dziwko :)

 

Po drugie cofke to miał chyba twój mózg bo jesteś taki tępy jak mój łańcuch w rowerze :D (pewnie po ojcu)

 

Ostatnia cofka która miała miejsce była wczoraj

Teraz już nie ma cofek i nie będzie.

 

Rozumiem że musicie hejtować żeby się dowartosciować bo w realu to jesteście syfami ale to nie jest miejsce na takie rozmowy :)

dlatego kończe konwersacje z wami leszczami, chłoptasiami i innymi scierwami :)

 

i nie mam 15 lat :) tylko troche więcej dzieciaczku bo gimbaze mam już za sobą, a Ty będziesz tam jeszcze sądząc po twoich IQ jakieś 2 lata :)

 

serdeczne nQ

Opublikowano

No to tak, bug na mapę 140 był od początku gry dowód?

http://ifotos.pl/zobacz/040422313_exxwwpp.jpg/

W pierwszy dzień serwa takiego EQ się dorobiliśmy ,że mała bania. Na mapie 140 dropą tarcze na 61 +9, żale ,stalki+9, trutki, pdki, perły itp. Jak coś serwera nie hejtuje czy coś tylko pokazuje ludziom prawdę także kto się dorobił to się dorobił :P.

 

P.S bug był od startu do dzisiaj tj. 07.04.2014r.

 

Pozdrawiam :).

 

P.S

Gildia Victories także my zawsze bugi znajdziemy  B)  :ninja: .

Opublikowano

No to tak, bug na mapę 140 był od początku gry dowód?

 

http://ifotos.pl/zobacz/040422313_exxwwpp.jpg/

W pierwszy dzień serwa takiego EQ się dorobiliśmy ,że mała bania. Na mapie 140 dropą tarcze na 61 +9, żale ,stalki+9, trutki, pdki, perły itp. Jak coś serwera nie hejtuje czy coś tylko pokazuje ludziom prawdę także kto się dorobił to się dorobił :P.

 

P.S bug był od startu do dzisiaj tj. 07.04.2014r.

 

Pozdrawiam :).

 

P.S

Gildia Victories także my zawsze bugi znajdziemy B):ninja: .

To nie jest bug brudasie.......!!

 

To tak ma być dziffko, właśnie pokazałes jaki jesteś inteligentny.

 

Ta wasza gildia Victores to ogólnie jakies niedojeby

Na TSie was słychać to macie max po 12 lat

Proponuje zmienić nazwe gildii na GimnazjumTeam :)

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

!!! Wszyscy którzy mają zamiar grać na serwerze niech nie patrzą na komentarze bo wiadomo dzieci neo pobanowane z WH zaczynają się srać i hejtowwać :D

 

Wejdzcie na serwer i sami się przekonacie jak jest, a jest bardzo dobrze i ilość graczy też bardzo dużą

zresztą na stronie głównej macie licznik

 

 

Zapraszam do długiej gry na tym wspaniałym serwerze :)

Klimaty jak z hollywodzkiego pornusa :)

 

 

Gra się zajebiscie. Zresztą sam się przekonaj.

Opublikowano

To nie jest bug brudasie.......!!

 

To tak ma być dziffko, właśnie pokazałes jaki jesteś inteligentny.

 

Ta wasza gildia Victores to ogólnie jakies niedojeby

Na TSie was słychać to macie max po 12 lat

Proponuje zmienić nazwe gildii na GimnazjumTeam :)

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

!!! Wszyscy którzy mają zamiar grać na serwerze niech nie patrzą na komentarze bo wiadomo dzieci neo pobanowane z WH zaczynają się srać i hejtowwać :D

 

Wejdzcie na serwer i sami się przekonacie jak jest, a jest bardzo dobrze i ilość graczy też bardzo dużą

zresztą na stronie głównej macie licznik

 

 

Zapraszam do długiej gry na tym wspaniałym serwerze :)

Klimaty jak z hollywodzkiego pornusa :)

 

 

Gra się zajebiscie. Zresztą sam się przekonaj.

Za przeproszeniem czy ja Ciebie gdzieś wyzwałem albo twoich kolegów? Sam właśnie pokazałeś własny iloraz inteligencji, inteligencie.

 

My niby mamy po 12 lat? No teraz to mnie rozwaliłeś, fajnie byłoby się cofnąć o 8 lat przynajmniej wtedy mógłbyś mnie nazwać gimnazjalistą.

Chcesz pogadać to podaj mi Ip ts3, Z chęcią razem z moja gildią "dwunastolatków" obgadamy kto jest "Kozak w internecie a pizd* w świecie" także nie mów ile lat mają ludzie nie znając ich. Następnym razem jak chcesz pokazać jaki to mądry jesteś to za przeproszeniem Pierd**** się w łeb o ścianę.

 

P.S

Ten Bug to niby tak ma być ahahaha to powiedz ,czemu ADMINISTRACJA dopiero co go usunęła :? B) Jak masz mi odpisać to najlepiej na PW bo szkoda postów nabijać o głupoty.(Moderatorzy na pewno to docenią :)

Opublikowano

elo o chuj chodzi z tym metinem ?? 

http://screenshooter.net/8558271/frcbscr

 i nie pierdzielic mi ze nie mam sterownikow od karty czy cos bo wszystko mam tylko ten serwer jakis zdupiony i nic nie dziala

 

 

edit: juz sobie poradzilem bo na ta administracje nie ma co liczyc wyjebcie z clienta pliki takie jak:

 

d3d9.dll oraz d3d8.dll

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...