Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Super się gra i zachęcam wszystkich. Serwer na prawdę godny uwagi. Właśnie wbiłem kilka lv i jestem niesamowicie zachwycony. Świetna grafika, exp, DUZO LUDZI NA KAZYM CH, Na razie to tyle, ide expić ;)

paragons3.jpg

Opublikowano

mogli byście dodać licznik na stronie ?

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Będzie Pierścień Antyexpa dostępny w grze, zamiast w IS? To idiotyczne jak dla mnie, planowałem zatrzymać się, żeby sobie podropić na metkach, ale nie mogę.

DIG86Gz.jpg
Opublikowano

Medium/EASY to to nie jest ale pogramy zobaczymy, póki co to mogę powiedzieć, że mocny medium


@ Nie można nawet potków wyrzucić..

sygnatura.png

Opublikowano

Dowód ilości graczy CH4

na pozostałych oprócz CH1 gra razem 250 osób :)

 

ch4.png

Napisałem że ma być cały ekran + data i godzina.

Coś takiego:

 

ol-ewvjxkidrbyatpjmhged.jpg

 

 

Btw. ta komenda pokazuje liczbe online na wszystkich channelach a nie na jednym -.-

nlcEZxg.png

Opublikowano

Gdybyściezwiększyli exp topewnie byłoby 1000 + :)

ale ja na80lvumuszeexpic 20 minutdo81

jak na serwereasy/medium to przesada.

:O 20 minut na 1 lvl to jest w sam raz , pamiętaj , że to jest taki dobry medium jak na moje oko , a max lvl to 150 . Więc trzeba się trochę potrudzić w expie , jeżeli eq masz łatwiej zdobyte ... Nie marudzić ...

Opublikowano

Gdybyściezwiększyli exp topewnie byłoby 1000 + :)

ale ja na80lvumuszeexpic 20 minutdo81

jak na serwereasy/medium to przesada.

 

to dowidzenia w godzine wbiłem z 80 do 90 na lemurach ...

Exp jest banalny , tylko troche małe spoty , ale i tak idzie szybko :>

 

Jeżeli koledze po 0.15 za moba leci to on chyba nie gra na tym serwie ..

Opublikowano

Nikt nie będzie zwiększał expa bo jest idealny a skoro ty nie potrafisz sobie poradzić na takim serwerze to nie graj w tą grę i nie zatruwaj nam życia : ) 

banner5.gif

Opublikowano

Server jest kozacki exp KOSA!!! 

jedyny minus to te ulepszacze ale ujdzie...(ledwo ;p)

 

male pyt wie ktos moze jak mozna sie dostac do groty?

56096062140461666809.png

Opublikowano

Server jest kozacki exp KOSA!!! 

jedyny minus to te ulepszacze ale ujdzie...(ledwo ;p)

 

male pyt wie ktos moze jak mozna sie dostac do groty?

Jak grasz w shinshoo bierzesz krwisty kamień i prawy dolny róg w m1 idziesz i jesteś w grocie :D

Opublikowano
Witajcie
Ze względu na nieustanne ataki zostaliśmy zmuszeni na wyłączenie serwera i przeniesienie go do innej serwerowni.
Serwer uruchomimy około południa dnia jutrzejszego,czyli 06.04.2014
Będzie "cofka" do godziny 0:30 dnia 06.04.2014.
W imieniu administracji Archanioł

Taka notka została zapisana na forum - to jest odpowiedz kiedy serwer ON mniej wiecej, oraz czemu jest off. Lecz właczenie może się opóźnić troche, wiec prosz o nie marudzenie, ze o 12 nie jest jeszcze ON :) Bo jak wiadomo z doświadczenia nie wszystko idzie zgodnie z planem :P

 

A tym czasem zapraszam wszystkich na TeamSpeak3 Batiosa - ts.batios.pl

 

Pozdrawiam Jarexs

Sygnaturk_aaxnprw.png

 

 

Opublikowano

A ja od 2 dni nie mogę go ściągnąć :D

Stary tylko ty masz ten problem , dlaczego nie możesz ?

Ile osób jest online?

Warto zaczynać grę?

 

Sporo,myśle , że z 600 graczy jest . Wart,warto dzisiaj przenoszą na nową serwerownie to w ogóle;>

Opublikowano

Stary tylko ty masz ten problem , dlaczego nie możesz ?

 

Sporo,myśle , że z 600 graczy jest . Wart,warto dzisiaj przenoszą na nową serwerownie to w ogóle;>

Na żadnym serwerze [Tavia, travica, Metin2.k.vu itp.] Nie było więcej online niż 200 to dlaczego tutaj ma być 600? ;)

nlcEZxg.png

Opublikowano

Ile osób jest online?

Warto zaczynać grę?

Wydaje się że ludzi jest bardzo duzo :) i na prawde warto nie znudzi ci sie po kilku dniach .. ! :D

 

 

niech robia na spokojnie :) serwer jest godny polecenia .. gra sie przyjemnie i nie nudzi sie po 1 dniu ... ;) a wypowiedzi przyjebanych gimbusów lepiej olewac niz sie klocic z nimi bo to i tak nic nie da a tylko człowiek sie wkurwi :D kto bedzie chcial gra to pogra a kto nie chce to zamiast pisac tu bzdety niech wypier*****la ! 

Mój PC 

Procesor: i7-6700k 4.0Ghz

RAM: GOOD RAM 16 GB DDR5 2400Mhz

Karta Graficzna: GTX 1060 6 Gb

Dysk: SSD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...