Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na prezce perły u handlarki są , a na serwie ni ma ;/


Moglibyście dodać metale do handlarza .. Ciężko jak ch*j z ulepszaczami (perły,ości itd..) a tutaj jara jak ch*j tymi bodziami ..

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Na Ch1 w Patros jest raptem 20 osób

Nie wierze w to że jest 600

Może na starcie tyle było ale połowa spierdoliła

 

@ Na mapie od 75lv trzeba expić z konia bo z buta wyrzuca...

Jest bonus 60% expa + założyłem PD i z moba leci mi 0,15% na 80lvu

 

Zmiencie gatunek z Easy/Medium na Medium/Hard.

 

Na każdym Waszym serwerze jest chujowy exp i ulepszacze których nie powinno być

Myślałem że serwer będzie fajny ale teraz mam różne odczucia

Jak jest 400 graczy+ to moge grać ale jak jest mniej to spadam stąd :)

Opublikowano

Na Ch1 w Patros jest raptem 20 osób

Nie wierze w to że jest 600

Może na starcie tyle było ale połowa spierdoliła

 

@ Na mapie od 75lv trzeba expić z konia bo z buta wyrzuca...

Jest bonus 60% expa + założyłem PD i z moba leci mi 0,15% na 80lvu

 

Zmiencie gatunek z Easy/Medium na Medium/Hard.

 

Na każdym Waszym serwerze jest chujowy exp i ulepszacze których nie powinno być

Myślałem że serwer będzie fajny ale teraz mam różne odczucia

Jak jest 400 graczy+ to moge grać ale jak jest mniej to spadam stąd :)

I co nadal twierdzisz ze to server roku? xD (sory ale musialem to napisac)

@AV: Kiedy ogarniecie lagi?

Opublikowano

@`Hejter  Dla Ciebie specjalny Dowód ile jest osób na CH1. Wejdź na CH4 masz jeszcze raz tyle samo :)

Na CH2, CH3, CH5 gra razem ponad 200 osób.

W przeliczeniu wychodzi 200+180+200 = ~ 580+ Poczekaj az wszyscy wejdą :)

 

ch2.png

 

Zresztą poczekaj na OX

tW8Oe.png

Opublikowano

@`Hejter  Dla Ciebie specjalny Dowód ile jest osób na CH1. Wejdź na CH4 masz jeszcze raz tyle samo :)

Na CH2, CH3, CH5 gra razem ponad 200 osób.

W przeliczeniu wychodzi 200+180+200 = ~ 580+ Poczekaj az wszyscy wejdą :)

 

ch2.png

 

Zresztą poczekaj na OX

Jest w grze komenda która liczy ilość graczy :> Wpisz, zrób SS tylko chce widzieć Zegarek date itp itd. :)

nlcEZxg.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...