Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Batios.pl [Dedyk][Easy] - Startujemy już dziś. Godzina 17:00.


Batios

  

808 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co chciałbyś, abyśmy dodali w następny piątek?

    • Dungeon
      458
    • 2x Misję na wyższym poziom
      89
    • Jakiś system gier/nagród
      261

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
@ Łał potrafisz czytać informacje na stronie.

 

Serwer miał problemy techniczne przez ddosy/etc.

Adres IP  Zawodnika: jest juz namierzony. Dzis spotka go wyrocznia.

tW8Oe.png

  • Odpowiedzi 817
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Semyaz Łał potrafisz czytać informacje na stronie.

 

Serwer miał problemy techniczne przez ddosy/etc.

Adres IP  Zawodnika: jest juz namierzony. Dzis spotka go wyrocznia.

 

Kozacka odpowiedź hahaha wyrocznia

wbijam

Opublikowano

Z tego co wiem sprawa trafiła już do prokuratury :D

POZDRO DLA CFANIAKA, cipki z botneten za 2dolary

Jeszcze Ciebie tutaj brakowało, osoby która za wszelką cenę starała się zebrać ludzi, serwer, jego administracja i osoby reklamujące na poziomie Żuław Wiślanych (sprawdźcie sobie w google bo pewnie nie wiecie o czym mowa). Nie polecam, może gdyby zrobili całkowity restart serwera miało by to jakikolwiek sens...

 

Topic: działa to jeszcze? gra ktoś? 

Opublikowano

Jeżeli chcecie ten serwer utrzymać w tej samej formie co teraz (a widać że liczba graczy spada) musicie się nieźle postarać. Zresztą ten serwer podzieli losy poprzedników to jest pewne. Przeczytajcie sobie posty w prezentacji travica. Początkowo wszystko pięknie serwer boski ( co jest prawda mimo tego ze nie powinno być dopisane że easy) doświadczona profesjonalna administracja. Tylko jest jedno "ale" mianowicie ich serwery po prostu nie są na dłuższą mete ludziom się nudzi a administracja traci zainteresowanie. Jest to często powtarzający się schemat. Pozdrawiam.

Aha, i nie jestem żadnym przydupasem malyszow czy innych jp pompa team (banda debili) tylko wolnym graczem który z boku to wszystko obserwuje.

 

No cóż jednak jestem wyrocznią i przewidziałem przyszłość. Nie postaraliście się liczba graczy spadła i wyszło jak wyszło ;)

Gdzie metki bitwy ?

battles,proportional,340,200,4aacb48576518419e9d6e448daa43645.jpg

Opublikowano

atakowali atakowali .. graczy odeszlo wiadomo ale NIEMA NA TA CHWILE CIEKAWSZEGO SERWERA NIZ TEN :)

powychodzily same gowna ktore smiercia naturalna i tak padna po tygodniu

 

graczy przybywa z dnia na dzien bo kazdy kto tu gra poleca serwer :)

P6yiSdK.jpg

Opublikowano

Chętnie wbije i pewnie zostanę na dłużej, bo mało czasu na granie : d

 

@Klasy magiczne górują w pvp?

1377531174-U173186.png
Opublikowano

Dziś o godz 18.00 na naszym ts odbędzie się konferencja w sprawie przyszłości serwera Batios.

Zainteresowane osoby zapraszam do rozmowy dziś godz 18.00 IP ts jest podany na naszym forum.

Opublikowano

Chętnie bym pograł ale niestety stronka nie działa :/



walnij MINUSA;)

nicki na serwerach : mattis, mordulek

Opublikowano

Dziś o godz 18.00 na naszym ts odbędzie się konferencja w sprawie przyszłości serwera Batios.

Zainteresowane osoby zapraszam do rozmowy dziś godz 18.00 IP ts jest podany na naszym forum.

 

Chętnie bym pograł ale niestety stronka nie działa :/

Domysl sie..

Znowu wystartuja, znowu najmą ludzi do hejtowania i debilowania by reklamowali serwery. Znowu skosza hajs i tak wkolko.

Serwer moze i ok ale bez IS nie pograsz na wyzszych lv normalnie. 

Opublikowano

Domysl sie..

Znowu wystartuja, znowu najmą ludzi do hejtowania i debilowania by reklamowali serwery. Znowu skosza hajs i tak wkolko.

Serwer moze i ok ale bez IS nie pograsz na wyzszych lv normalnie. 

Batios2.pl - już niedługo.

Tak się zastanawiam czy ta administracja myśli.. pliki ciągle te same od czasów Metin2.k.vu, nic nie zmieniane..

Zrozum tępa administracjo że te pliki są że się tak wyraże... Chujowe i jeszcze ten wasz IS. Zróbcie pliki od zera to będziecie mieli się czym szczycić.

nlcEZxg.png

Opublikowano

Batios2.pl - już niedługo.

Tak się zastanawiam czy ta administracja myśli.. pliki ciągle te same od czasów Metin2.k.vu, nic nie zmieniane..

Zrozum tępa administracjo że te pliki są że się tak wyraże... Chujowe i jeszcze ten wasz IS. Zróbcie pliki od zera to będziecie mieli się czym szczycić.

Pliki są własnością administracji serwera :)

Opublikowano

Więc to już definitywny koniec koniec Batios.pl? Czy coś tam walczycie jeszcze ? Stronka off nawet , więc coś mi się wydaję że pod tym szyldem serwer już nie wystartuje, nie mogę zrozumieć dlaczego tak mało graczy było , serwer nie był najgorszy a wręcz był nawet dobry tylko brakowało tam ludzi. Ogólnie jak będą kolejne wasze projekty to już chyba nie pogram bo za pewne skończy jak pozostałe. Tak czy inaczej życzę wam powodzenia . Pozdrawiam MeFiu  

Opublikowano

Ludzi było tak mało ponieważ były ataki i padało logowanie serwer był off przez 3 dni.Logowanie zostało naprawione a osoba która wysyłała ataki została oczywiście namierzona.Teraz z serwerem już wszystko jest ok więc zapraszam serdecznie na serwer i życzę miłej gry.

Opublikowano

Batios2.pl - już niedługo.

Tak się zastanawiam czy ta administracja myśli.. pliki ciągle te same od czasów Metin2.k.vu, nic nie zmieniane..

Zrozum tępa administracjo że te pliki są że się tak wyraże... Chujowe i jeszcze ten wasz IS. Zróbcie pliki od zera to będziecie mieli się czym szczycić.

No zobaczymy jaki ty będziesz tępy

tW8Oe.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...