Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Milion podpisów za legalną marihuaną"


Hehehuana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic mi nie przeszkadza samo palenie. Wkurwiają mnie natomiast ludzie palący - banda smarkatych hipokrytów, uważających zioło za coś idealnego o czym nie można powiedzieć nic złego. Patola latająca zjarana jak świnie po osiedlach potem narzeka, że klapnęła za posiadanie.

 

Druga sprawa jest taka, że w Polsce oakcyzowana marihuana będzie kosztowała 40zł/g w sklepie. Takie warunki rynku. W związku z tym, te gówniarze, o których mówiłem wcześniej zamiast do sklepu pójdą do "ziomka" i kupią chemiczne gówno za 30. Nic się nie zmieni.

 

Marihuana to narkotyk bo jest psychoaktywna, jak dla mnie proste. I tak samo jak nie zacznę pudrować nosa na środku ulicy tak samo jakoś nie widzę zioła w publice.

 

Jak chcecie to jarajcie, jeśli będziecie to robić mądrze a nie jak ostatni debile to nic wam nie grozi i nie potrzebujecie żadnej śmiesznej legalizacji.

Ale co się to obchodzi że debile palą ?

 

Prawo natury    : debile sami się wybiją .

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Jak chcecie to jarajcie, jeśli będziecie to robić mądrze a nie jak ostatni debile to nic wam nie grozi i nie potrzebujecie żadnej śmiesznej legalizacji.

Właśnie sedno w tym, że potrzebujemy. Chce wyjść z tym normalnie na ulicę, a nie można.

 

Taka ciekawostka. Nie którzy dostali więcej lat za hodowle niż Ci co jeżdżą po pijaku,  powodują wypadki śmiertelne.

 

:huh:

Opublikowano

Już nie wiem czy ta marihuana gorsza, czy społeczeństwo...

Opublikowano

Ja uważam że powinna być legalna.

Tak samo jak papierosy, alko i inne badziewia.

Pozbylibyśmy się badziewia ( Mam tutaj na myśli Chemię )

Opublikowano

Za przeproszeniem, pojebało się wam w głowach?

Do tej pory nie byłem zalogowany na MPC, ale widząc jakiegoś idiotę, który porównuje marihuanę do papierosów, pisząc przy tym że to drugie niszczy człowieka a pierwsze daje szczęście i leczy - to kurwa szlag mnie trafił.

 

Nie, nie będę miły. Typowe dzieci zobaczyły w necie że marihuana jest fajna od pierdolonych narkomanów i teraz im odjebało.

Gorsze gówno od tych całych papierosów, a rujnuje życie tysiąc razy mocniej.

Chcecie, próbujcie. Ale wara mi kurwa od legalizacji tego gówna. To ma być zakazane.

 

Mam item "Ochrona przeciwko idiotom", co dodaje mi bonus +100% obrony przed hejtami. Pozdro :)

 

Edit:

Down, tak - nie paliłem i nie spróbuję tego gówna. 

Nikt mnie nie zgasił, jestem na to odporny.

Nieco się tym postem zbłaźniłeś. I nic nie będę porównywać. Proszę, idź spać i przemyśl sobie to wszystko ;>

 

Tak patrzę post wyżej i widzę że zaciekle bronisz tego syfu, brawo synu - tak dalej

chuja kładę na twoją wypowiedź i mam ją w dupie dzieciaczku ;]]]

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

chuja kładę na twoją wypowiedź i mam ją w dupie dzieciaczku ;]]]

pasowałoby by cię kultury nauczyć , ale cóż dzieciom w internecie nic nie grozi .

 

 

Zacznijmy od nowa , dlaczego chcesz by marihuana byla zalegalizowana ?

 

Ja mam 2 koncepcje .

 

 

1. Tylko w celach leczniczych .

2. Zalegalizować żeby było mniej idiotów

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Zacznijmy od nowa , dlaczego chcesz by marihuana byla zalegalizowana ?

 

Chcę żeby marihuana została zalegalizowana, ponieważ uważam że wszystko jest dla ludzi  to raz

Dwa, jeśli była by opodatkowana państwo by zyskało pieniędzy

Trzy, są legalne substancje bardziej szkodliwe niż marihuana  

Wg. mnie jak nie można palić papierosów na przystanku to marihuany też nie tu chodzi o to żeby ją legalnie hodować/mieć przy sobię

 

Jestem za legalizacją (w skrócie).

Opublikowano

pasowałoby by cię kultury nauczyć , ale cóż dzieciom w internecie nic nie grozi .

 

 

Zacznijmy od nowa , dlaczego chcesz by marihuana byla zalegalizowana ?

 

Ja mam 2 koncepcje .

 

 

1. Tylko w celach leczniczych .

2. Zalegalizować żeby było mniej idiotów

 

wciąż nie rozumiem 2 punktu. marihuana nie zabija

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Ale co się to obchodzi że debile palą ?

 

Prawo natury    : debile sami się wybiją .

Dlaczego "debile"?

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Za legalizacją może jestem, ale mam wyjebane na te wasze niby magiczne zioło, paliłem kilka razy tak jakoś z 10 i nie jedno i to samo. Innych jakichś zajebistych odmian nie próbowałem a te co próbowałem to były AK47 albo easy sative i od różnych źródeł i nigdy nie było jakoś cudownie...

Tylko Lucyfer


 


Jestem Hujston

Opublikowano

Owszem, pomaga w walce z rakiem JEDZONA (nasiona i kiełki) a nie palona w skrętach, ale nie leczy bo tego cholerstwa nie wytępisz jakimś listkiem.

hahahahahaahahhahaha

czy palisz, czy jesz czy chuj wie co robisz efekt jest ten sam sposób spożycia danego produktu nie wpływa na zawartość :P

Palisz? To palcie dalej nielegalnie, a od naszych wspólnych praw się odpierdolcie.

Masz problem z palącymi? Pomyśl o państwie i daj mu zarobić i wybić się z długów.

 

A tak po za tym, to daj nam zapalić dobrej baczki, a nie syfu, bo żeby holandie ogarnąć, to czasem trzeba sie nalatać, a ja bym wolał wejść do sklepu i bez przypału usiąść na palarni skleić bata i posiedzieć ;)

Papierosy bo:

- Są tańsze

- Mają bardziej wyrazisty smak

- Można je palić częściej

- Pozwalają zająć czymś ręce (Jestem odrobinkę nadpobudliwy więc to ważne)

Bardziej wyrazisty smak? Chyba nigdy dobrej baki nie paliłeś ;] Dobry lemon albo purple, to dopiero "wyrazisty" smak.

 

Jak tak kurwa patrze na te wasze komentarze, to połowa albo dzieciaki, albo nie ogarnięte społeczniaki które dają sobą manipulować choremu rządowi tuska.

 

Gdyby baka od zawsze była by legalna nie gadalibyście takich głupot, zobaczcie jak państwo i media wami manipulują.

Amerykanie tak samo przez tyle lat walka z narkotykami, a teraz zrozumieli, że w tym są pieniądze i nie jest to w cale tak szkodliwe jak na początku myśleli i już legalizacja na całe USA ma być ;)

 

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

Za legalizacją może jestem, ale mam wyjebane na te wasze niby magiczne zioło, paliłem kilka razy tak jakoś z 10 i nie jedno i to samo. Innych jakichś zajebistych odmian nie próbowałem a te co próbowałem to były AK47 albo easy sative i od różnych źródeł i nigdy nie było jakoś cudownie...

No właśnie. Czyli paliłeś gówno, a nie czyste THC. Pewnie wymieszali Ci z majerankiem albo coś ;)

Opublikowano

nic nie mieszali, po prostu komercyjne hodowle (czyli tak zwane "polaczki") używaja jak najszybszych metod i przy tym psują całą bake, dodaja też wode z cukrem żeby na wadze dodać, lub gazu (butanu)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

nic nie mieszali, po prostu komercyjne hodowle (czyli tak zwane "polaczki") używaja jak najszybszych metod i przy tym psują całą bake, dodaja też wode z cukrem żeby na wadze dodać, lub gazu (butanu)

:huh:  :huh:  :huh:

 

No to chyba jednak wymieszali :) Tak czy siak to nie było czyste, dobre THC  <3

Opublikowano

W sensie chodziło mi o jakieś mieszanie z majerankiem czy innym gównem.

Nie wiem skad wzieło się pojęcie *mieszane z majerankiem" przecież nikt tego nie stosuje, bo to jebie , nie wyglada jak baka, jest w miale topów z tego nie zrobisz choćby nie wiem jakbyś sie starał.

Najlepszy jest podbiał i malina, jeżeli chce sie na wadze podbić.

 

A czyste THC jest tylko w olejku konopnym :P 99,9% THC, przeznaczone tylko do celów medycznych (hehe teoretycznie) i wskazane tylko dla zawodowców.

 

Najlepsze jest własne, dlatego dobrze jakby zalegalizowali jak we włoszech ( do 5g, 3 krzaki na głowe na własny użytek)

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

W sensie chodziło mi o jakieś mieszanie z majerankiem czy innym gównem.

Nie wiem skad wzieło się pojęcie *mieszane z majerankiem" przecież nikt tego nie stosuje, bo to jebie , nie wyglada jak baka, jest w miale topów z tego nie zrobisz choćby nie wiem jakbyś sie starał.

Najlepszy jest podbiał i malina, jeżeli chce sie na wadze podbić.

 

A czyste THC jest tylko w olejku konopnym :P 99,9% THC, przeznaczone tylko do celów medycznych (hehe teoretycznie) i wskazane tylko dla zawodowców.

 

Najlepsze jest własne, dlatego dobrze jakby zalegalizowali jak we włoszech ( do 5g, 3 krzaki na głowe na własny użytek)

Jak sprzedaje się jakiemuś, co się nie skapnie, to i mu tam trawy pospolitej nasypać można :D

 

O czyste THC to chodziło mi bez żadnych dodatków, które wymieniłeś :P

Opublikowano

A tam, u mnie i tak jest looz z baczka, tanio szybko prawie każdy ma :D O wage problemu nie ma, giety po 20 no żyć nie umierać, teraz na całym mieście wszędzie holandia siedzi ^^

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

A tam, u mnie i tak jest looz z baczka, tanio szybko prawie każdy ma :D O wage problemu nie ma, giety po 20 no żyć nie umierać, teraz na całym mieście wszędzie holandia siedzi ^^

U mnie w miasteczku też sporo osób hoduje :D

Opublikowano

U mnie ile choduje nie wiem, ale dużo osób ma na pogonke co trzeci palacy :D

Zaraz zaczyna sie sezon, growerzy szykować pestki i spoty!

1372333810-U137250.jpg

Opublikowano

U mnie ile choduje nie wiem, ale dużo osób ma na pogonke co trzeci palacy :D

Zaraz zaczyna sie sezon, growerzy szykować pestki i spoty!

Do póki będziemy żyć w państwie policyjnym to gówno co będzie :>

 

Zobaczcie tego typka po prawo :D Zjarany jak chuj :D

Opublikowano

Nie rozumiem tych całych sporów o marihuanę, mi osobiście to nie przeszkadza, że miałaby ona zostać zalegalizowana.

Jak ktoś chce to i tak znajdzie sposób by ją zdobyć, a tak mogliby ją opodatkować i przynajmniej kasa dla rządu by była.

Opublikowano

legalizacja w celach leczniczych ok  ale w innych na  nie :)

 

a tak dodając kolejny śmieszny argument tych palacych 

 

że marihuana nie uzaleznia a to nie prawda od wszystkiego da sie uzaleznic, od zakupow,komputera itp :)

Opublikowano

legalizacja w celach leczniczych ok  ale w innych na  nie :)

 

a tak dodając kolejny śmieszny argument tych palacych 

 

że marihuana nie uzaleznia a to nie prawda od wszystkiego da sie uzaleznic, od zakupow,komputera itp :)

tylko cioty są w stanie się od takich głupot uzależnić

BÓG = CZŁOWIEK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...