Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Milion podpisów za legalną marihuaną"


Hehehuana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cieszy mnie to, że Polska potrafi wspierać się wzajemnie, i że wylądowaliśmy na pierwszym miejscu. Oczywiście jestem za legalizacją, ale tylko dla osób pełnoletnich.

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No i na co to komu -.-

Teraz jest na to szał bo jest to nielegalne. (Wiadmomo zakazany owoc smakuje lepiej)

Jak stanie się to  legalne to ucichnie o tym zaraz....

Bo właśnie młodzież w ten sposób czuje się lepsza, bo łamie zakazy i wgl...

Głupota, jeszcze raz głupota !!!

75386578f06c9981.jpg

Opublikowano

Tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich :D

2rbyzpu.png

 

Remember, I don't give a fuck!

Opublikowano
http://www.wykop.pl/link/1903260/uprawial-krzaczek-konopi-w-doniczce-na-parapecie-wideo/
UWAGA ZŁAPALI KOLEJNEGO GROŹNEGO PRZESTĘPCE! TO KOLEJNY WIELKI SUKCES POLICJI!

 

comment_vh6aMneWSaHJaWzGDWv88iUH1mUZhAES

Takiej wielkości roślinka a prowadzą ziomka w kajdankach i będzie odpowiadał w sądzie.

 

Żenadłem w chuj

 

Co ma do tego wielkość roślinki? Beke mam jak widze tych nieudolnych osiedlowych "dilerów", zero jakiejkolwiek ostrożności, żadnego myślenia, kozaczenie na widoku i potem dziwią sie jak ich złapią, płacz i telefony do rodzinki po kaucje xD

 

Uprawa ephedra sinica też jest w Polsce nielegalna i nikt nie narzeka. Tylko gdy chodzi o marihuane, flagowy narkotyk gimbusów to podnosi sie najwiekszy raban.

 

Ta petycja nie przejdzie. Mając odrobine wiedzy z zakresu psychologii społecznej i dane z mapki do dyspozycji można łatwo stwierdzić, że mimo wysokiego wskaźnika w niektórych krajach, wiele już nie urośnie, przykro mi :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

No i na co to komu -.-

Teraz jest na to szał bo jest to nielegalne. (Wiadmomo zakazany owoc smakuje lepiej)

Jak stanie się to  legalne to ucichnie o tym zaraz....

Bo właśnie młodzież w ten sposób czuje się lepsza, bo łamie zakazy i wgl...

Głupota, jeszcze raz głupota !!!

 

Takim myśleniem , to już dawno mielibyśmy legalizację a tym samym gwałtowne zmniejszenie popularności "narkotyku".. Jak widzisz, tak nie ma :O

Opublikowano

Nie ma szans dopiero 70000 podpisów w całej UE A trzeba jeszczę te progi przeskoczyć co jak już widać jest baaardzo mało prawdopodne

 

Jest jeszcze czas, bądźmy dobrej myśli ;d

Opublikowano

Tak dla legalizacji ale tylko leczniczej oraz dla pełnoletnich tylko.

 

Dla posiadanie z niewiadomych źródeł marihuany i poniżej 18stki, karać wsadzaniem do internatów i na odwyk.

A najlepiej rozstrzelać.

 

Opublikowano

Tak dla legalizacji ale tylko leczniczej oraz dla pełnoletnich tylko.

 

Dla posiadanie z niewiadomych źródeł marihuany i poniżej 18stki, karać wsadzaniem do internatów i na odwyk.

A najlepiej rozstrzelać.

W Czechach jest w aptekach na receptę.

Poza tym, powinno być jak z alkoholem, nie spożywać w miejscach publicznych i przed jazdą samochodem oraz dostępna od pewnego wieku - moim zdaniem od 21. Pamiętacie jak było z alkoholem? Miał służyć też jako lek, a jest wykorzystywany w inny sposób. Mało osób też wie, że piwo ma właściwości izotoniczne, a jest traktowany tak,a nie inaczej

 

17052109001382846035.png


Opublikowano

W Czechach jest w aptekach na receptę. Poza tym, powinno być jak z alkoholem, nie spożywać w miejscach publicznych i przed jazdą samochodem oraz dostępna od pewnego wieku - moim zdaniem od 21. Pamiętacie jak było z alkoholem? Miał służyć też jako lek, a jest wykorzystywany w inny sposób. Mało osób też wie, że piwo ma właściwości izotoniczne, a jest traktowany tak,a nie inaczej

Bezalkoholowe - owszem. Ale alkohol redukuje aminokwasy i jest higroskopijny (Wchłania wilgoć). Jeśli do czegoś nadaje sie w medycynie to tylko do przemywania ran :)

 

A marihuana? Jakoś nigdy nie wierzyłem w jej leczniczefekty. Jak dla mnie to jedno wielkie placebo.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

W Czechach jest w aptekach na receptę. Poza tym, powinno być jak z alkoholem, nie spożywać w miejscach publicznych i przed jazdą samochodem oraz dostępna od pewnego wieku - moim zdaniem od 21. Pamiętacie jak było z alkoholem? Miał służyć też jako lek, a jest wykorzystywany w inny sposób. Mało osób też wie, że piwo ma właściwości izotoniczne, a jest traktowany tak,a nie inaczej

 

Bierz pod uwagę, że piwo działa pozytywnie na nerki lub coś ten deseń. A marihuana? Tu bym polemizował.

Opublikowano

Jestem za legalizacją oczywiście.

W czym legalizacja Wam zaszkodzi.

Palących nie przybędzie. Plusem tutaj jest to, że legalna trawa, nie będzie kopana, nie będą w nią ładowane gówna dla zysku.

Jak kupisz bake w Coffeshopie to masz pewność, że czysta.

A kupując od Dilera możesz dostać shit maczany w Etherze, i odjebie Ci całkowicie.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano
http://www.wykop.pl/link/1903260/uprawial-krzaczek-konopi-w-doniczce-na-parapecie-wideo/
UWAGA ZŁAPALI KOLEJNEGO GROŹNEGO PRZESTĘPCE! TO KOLEJNY WIELKI SUKCES POLICJI!

 

comment_vh6aMneWSaHJaWzGDWv88iUH1mUZhAES

Takiej wielkości roślinka a prowadzą ziomka w kajdankach i będzie odpowiadał w sądzie.

 

Żenadłem w chuj

 

I ta prohibicja,, Stałą w pokoju gdzie bawią się dzieci''.... Co z tego, że stała.

 

Opublikowano

Bezalkoholowe - owszem. Ale alkohol redukuje aminokwasy i jest higroskopijny (Wchłania wilgoć). Jeśli do czegoś nadaje sie w medycynie to tylko do przemywania ran :)

 

A marihuana? Jakoś nigdy nie wierzyłem w jej leczniczefekty. Jak dla mnie to jedno wielkie placebo.

 

Bo nigdy nie widziałeś marihuany leczniczej. Dawniej w niektórych miejscach na ziemi, marihuana była jedynym lekarstwem (mówię o ubogich krajach). Nie musisz wierzyć, ale jest to potwierdzone i przecież w niektórych krajach lekarze zalecają palenie marihuany.

 

I znowu widzisz plusy w Alkoholu a nie dostrzegasz plusów w "Narkotyku". Cóż...

Opublikowano

Jestem za legalizacją oczywiście.

W czym legalizacja Wam zaszkodzi.

Palących nie przybędzie. Plusem tutaj jest to, że legalna trawa, nie będzie kopana, nie będą w nią ładowane gówna dla zysku.

Jak kupisz bake w Coffeshopie to masz pewność, że czysta.

A kupując od Dilera możesz dostać shit maczany w Etherze, i odjebie Ci całkowicie.

A co ci przeszkadza, że nie jest zalegalizowana?

 

Bierz pod uwagę, że piwo działa pozytywnie na nerki lub coś ten deseń. A marihuana? Tu bym polemizował.

Według gimnazjalistów działa na ból głowy, czy coś.

 

Bo nigdy nie widziałeś marihuany leczniczej. Dawniej w niektórych miejscach na ziemi, marihuana była jedynym lekarstwem (mówię o ubogich krajach). Nie musisz wierzyć, ale jest to potwierdzone i przecież w niektórych krajach lekarze zalecają palenie marihuany.

 

I znowu widzisz plusy w Alkoholu a nie dostrzegasz plusów w "Narkotyku". Cóż...

Co Ty pierdolisz?! Używali ziół, nie marihuany. Poza tym, zachowujesz się jak typowy gimbus ( nie lubię tego określenia, no aje cóż poradzić...). Po co legalizacja? Chcesz jarać? To jaraj. Nikt nie musi o tym wiedzieć.

17052109001382846035.png


Opublikowano

 

A co ci przeszkadza, że nie jest zalegalizowana? 



Tak jak mówię, brak legalizacji wpływa na to, czym się inhalujesz.
Trefne zioło, maczanie w wodzie z cukrem, chemikalia, dodawanie twardych narkotyków.
No i kary, dla ludzi złapanych z jednym Jointem.

Legalna trawa wyeliminuje dilerów.
Teraz taki 14 latek, może w szkole od kolegi kupić co chce.
A w Coffeshopie, tak łatwo nie pójdzie.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

Tak jak mówię, brak legalizacji wpływa na to, czym się inhalujesz.

Trefne zioło, maczanie w wodzie z cukrem, chemikalia, dodawanie twardych narkotyków.

No i kary, dla ludzi złapanych z jednym Jointem.

 

Legalna trawa wyeliminuje dilerów.

Teraz taki 14 latek, może w szkole od kolegi kupić co chce.

A w Coffeshopie, tak łatwo nie pójdzie.

Papierosy są legalne, a jakoś 14 latek może spokojnie sobie kupić takowe, poza tym, według Twojego wieku w profilu, jesteś tylko 3 lata starszy od tego 14 latka, a wymądrzasz się jak byś miał co najmniej 2 razy tyle.

Nikt nikomu palić nie każe

 

17052109001382846035.png


Opublikowano

Papierosy są legalne, a jakoś 14 latek może spokojnie sobie kupić takowe, poza tym, według Twojego wieku w profilu, jesteś tylko 3 lata starszy od tego 14 latka, a wymądrzasz się jak byś miał co najmniej 2 razy tyle. Nikt nikomu palić nie każe

A to 17 latek, nie może wyrazić swojego zdania?

 

Uwierz, w normalnych sklepach, strikte pod palenie, nie kupisz nawet akcesorii.

 

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



Opublikowano

W tym rzecz, że zalegalizowana marihuana była by korzystna też nie tylko na względy prawne ale też i finansowe.

 

Jak ktoś jest zorientowany, to może kokosy na czarnym rynku sprzedając tą niby leczniczą marihuanę zbić. A poza tym, marihuana lecznicza to nie są dopalacze do których wsadza się trutkę na szczury czy inne świństwa.

 

Kupując marihuanę z nielegalnych źródeł, nie masz pewności co jarasz. A zalegalizowaną już masz, bo sprzedawca ma przynajmniej certyfikat itp.

Opublikowano

Papierosy są legalne, a jakoś 14 latek może spokojnie sobie kupić takowe, poza tym, według Twojego wieku w profilu, jesteś tylko 3 lata starszy od tego 14 latka, a wymądrzasz się jak byś miał co najmniej 2 razy tyle. Nikt nikomu palić nie każe

nikt nikomu palić nie każe, ale też nikt nikomu nie może tego zabraniać

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Jeszcze tylko tego brakuje, żebym idąc przez miasto, czuł smród tego "guwwna" i widział zajaranych ćpunów. Szybciej podpiszę petycję o leczenie przymusowe dla uzależnionych od tego syfu niż za legalizacją 

9368_gold.png

Opublikowano

Jeszcze tylko tego brakuje, żebym idąc przez miasto, czuł smród tego "guwwna" i widział zajaranych ćpunów. Szybciej podpiszę petycję o leczenie przymusowe dla uzależnionych od tego syfu niż za legalizacją 

 

,,Biorą nas za ćpunów, zwykłe oczernianie". Nic byś nie czuł, pewnie byłby zakaz palenia marihuany w miejscu publicznym i Ty nie wiesz, jak działa uzależnienie od tego, masz nikłe pojęcie ; //

Opublikowano

Jeszcze tylko tego brakuje, żebym idąc przez miasto, czuł smród tego "guwwna" i widział zajaranych ćpunów. Szybciej podpiszę petycję o leczenie przymusowe dla uzależnionych od tego syfu niż za legalizacją 

 

Ja tego nie rozumiem... Te gimby tylko dla szpanu to palą, nic więcej...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...