Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Milion podpisów za legalną marihuaną"


Hehehuana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

deklaracje złożone on-line w polsce : 14900


Internetowe petycje... ile razy to już były takie akcje i nic z tego nie wynikało. Teraz będzie tak samo.

 

Przeczytałeś chociaż artykuł na stronie?

 

 

Europejska Inicjatywa Obywatelska to stosunkowo nowy mechanizm, dający obywatelom Unii Europejskiej możliwość wpływu na kształtowanie prawa. Aktywiści na rzecz legalizacji marihuany zdecydowali się wykorzystać tę drogę do ominięcia opornych parlamentów narodowych i harmonizacji przepisów w całej Unii.

 

To nie jest byle tam sobie jakaś petycja

Opublikowano

Tak po dłuższym zastanowieniu, co będzie z tymi petycjami? Czy ktokolwiek poza Palikotem weźmie je na poważnie? Internet kłamie, każdy to wie.

Opublikowano

wolność wyboru dla każdego.

chcącemu nie dzieje się krzywda

w polsce nie ma wolności , od tego zacznijmy  .

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

>milion podpisów

>~40 milionów osób w kraju

 

 

Legalna czy nie, jebie mnie to, nie pale, ale jak ktoś chce to i tak zapali.

I w sumie lepiej jak jest nielegalna, nie jebie mainstreamem.

Opublikowano

prawda jest taka że marihuanę jarają dzieci w wieku od 12-17 lat udających pseudo rap. Sram na takie gówno

Wysyłam Zaproszenia na lockerz pisac PW Email

Opublikowano

A dlaczego chcecie zalegalizować tylko marihuane? Trzeba każdy narkotyk zalegalizować, bo człowiek jest wolny i odpowiedzialny.

Opublikowano

Dura lex, sed lex. Prawo niezmienne, teraz jest dobrze, a cała ta "legalizacja" to wymysł dzieciaków, które w rzeczywistości nic nie wiedzą na temat marihuany lub innych narkotyków (tak, uważam, że marihuana to również narkotyk).  

Opublikowano

Dura lex, sed lex. Prawo niezmienne, teraz jest dobrze, a cała ta "legalizacja" to wymysł dzieciaków, które w rzeczywistości nic nie wiedzą na temat marihuany lub innych narkotyków (tak, uważam, że marihuana to również narkotyk).  

Skoro narkotyki w tym marihuana są nielegalne, to nie rozumiem dlaczego papierosy są legalne skoro na każdym opakowaniu jest napisane: "Palenie zabija"?

Opublikowano

Skoro narkotyki w tym marihuana są nielegalne, to nie rozumiem dlaczego papierosy są legalne skoro na każdym opakowaniu jest napisane: "Palenie zabija"?

nie lepiej zalegalizować i żeby idioci sie sami wybili ?

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

marihuAen nie zabija ! to głupota zabija ! Trzeba mądrze palić, tak jak pić. Państwo by na tym skorzystało (podatek). I by nie było jebanych debili co wciskają ludzią dopał albo kurwa same liście lub wymieszane z majerankiem albo też chemia. Czyste zioło w kafejkach czy coś na podobieństwo Holandii. 

Logo.JPG

Opublikowano

nie lepiej zalegalizować i żeby idioci sie sami wybili ?

No to napisałem.Jak legalizować to każdy narkotyk.

Opublikowano

Marihuana w Polsce? Czemu nie. Poza tym rząd nie zrozumie, że z tego można się utrzymać - przykład Holandia. Czemu jest tak bogata? Z podatków, 15€ za dobre 2g z czego 3-4€ to podatek. Ludzie palą bo chcą, nie dla szpanu w gimbazie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...