Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Milion podpisów za legalną marihuaną"


Hehehuana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I taka postawa jest bardzo dobra! Nie palisz? Daj palić innym.

Palisz? To palcie dalej nielegalnie, a od naszych wspólnych praw się odpierdolcie.

742611478555387739101.jpeg

  • Odpowiedzi 322
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Palisz? To palcie dalej nielegalnie, a od naszych wspólnych praw się odpierdolcie.

o gurwa jaki rak

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

gdy będzie do głosowania coś dla wspólnego dobra to będę również przeciw

I zaszkodzisz samemu sobie bo nie chcieli zalegalizować narkotyku dla gówniarzy. Żelazna logika.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

to wypierdole do innego kraju

z resztą nie głosujesz to trudno, jedna osoba mniej nie robi staty

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

to wypierdole do innego kraju

z resztą nie głosujesz to trudno, jedna osoba mniej nie robi staty

Zagłosuję na kontrpetycję jeśli do tego dojdzie, proste.

 

A wypierdolisz do innego kraju bo nie zalegalizowali narkotyku dla gówniarzy? Żelazna logika.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika.

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

 


Zagłosuję na kontrpetycję jeśli do tego dojdzie, proste.

 

A wypierdolisz do innego kraju bo nie zalegalizowali narkotyku dla gówniarzy? Żelazna logika.

Dlaczego jesteś przeciwny? Proszę o argumentację swoich wypowiedzi. I kolejne pytanie - w czym ci przeszkadza, że inne osoby palą marihuanę?


papierosy to również narkotyk dla gówniarzy a dorośli ludzie też palą

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika.

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. żelazna logika. 

 

Dlaczego jesteś przeciwny? Proszę o argumentację swoich wypowiedzi. I kolejne pytanie - w czym ci przeszkadza, że inne osoby palą marihuanę?

Nic mi nie przeszkadza samo palenie. Wkurwiają mnie natomiast ludzie palący - banda smarkatych hipokrytów, uważających zioło za coś idealnego o czym nie można powiedzieć nic złego. Patola latająca zjarana jak świnie po osiedlach potem narzeka, że klapnęła za posiadanie.

 

Druga sprawa jest taka, że w Polsce oakcyzowana marihuana będzie kosztowała 40zł/g w sklepie. Takie warunki rynku. W związku z tym, te gówniarze, o których mówiłem wcześniej zamiast do sklepu pójdą do "ziomka" i kupią chemiczne gówno za 30. Nic się nie zmieni.

 

Marihuana to narkotyk bo jest psychoaktywna, jak dla mnie proste. I tak samo jak nie zacznę pudrować nosa na środku ulicy tak samo jakoś nie widzę zioła w publice.

 

Jak chcecie to jarajcie, jeśli będziecie to robić mądrze a nie jak ostatni debile to nic wam nie grozi i nie potrzebujecie żadnej śmiesznej legalizacji.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nic mi nie przeszkadza samo palenie. Wkurwiają mnie natomiast ludzie palący - banda smarkatych hipokrytów, uważających zioło za coś idealnego o czym nie można powiedzieć nic złego. Patola latająca zjarana jak świnie po osiedlach potem narzeka, że klapnęła za posiadanie.

 

Druga sprawa jest taka, że w Polsce oakcyzowana marihuana będzie kosztowała 40zł/g w sklepie. Takie warunki rynku. W związku z tym, te gówniarze, o których mówiłem wcześniej zamiast do sklepu pójdą do "ziomka" i kupią chemiczne gówno za 30. Nic się nie zmieni.

 

Marihuana to narkotyk bo jest psychoaktywna, jak dla mnie proste. I tak samo jak nie zacznę pudrować nosa na środku ulicy tak samo jakoś nie widzę zioła w publice.

 

Jak chcecie to jarajcie, jeśli będziecie to robić mądrze a nie jak ostatni debile to nic wam nie grozi i nie potrzebujecie żadnej śmiesznej legalizacji.

Fajki:

-śmierdzące

-uzależniające

-rakotwórcze

-niszczące człowieka od środka,

jeden wielki syf który nadal jest legalny, jak ktoś przy mnie pali to mam mu ochotę przypierdolić

 

a ty się marihuany czepiasz...

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Fajki:

-śmierdzące

-uzależniające

-rakotwórcze

-niszczące człowieka od środka,

jeden wielki syf który nadal jest legalny, jak ktoś przy mnie pali to mam mu ochotę przypierdolić

 

a ty się marihuany czepiasz...

1. I tak nie przypierdolisz.

2. To, że papierosy są legalne, w żaden sposób nie usprawiedliwia marihuany, to dwie różne rzeczy.

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

1. I tak nie przypierdolisz.

2. To, że papierosy są legalne, w żaden sposób nie usprawiedliwia marihuany, to dwie różne rzeczy.

No dokładnie, jedna trująca i rakotwórcza a druga lecznicza i dająca szczęście.

Właśnie, że będę wnosił o delegalizację wyrobów tytoniowych i będę napierdalał po mordach  

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Ale papieros nie jest psychodeliczny, chyba, że zrobisz jointa. Polska i inne kraje nie delegalizuje fajek, gdyż są tylko szkodliwe dla zdrowia, ale nie ma efektu, jak to palacze marihuanen mówią, "odlotu". A papieros nie dość, że niezdrowy, to jeszcze wali gorzej niż z szamba. Swoja produkcja fajek się nie opłaca, ale miałbyś pewność, że tytoń jest twój i papierek jest bez żadnych substancji rakotworczych.

                           

Opublikowano

Ale papieros nie jest psychodeliczny, chyba, że zrobisz jointa. Polska i inne kraje nie delegalizuje fajek, gdyż są tylko szkodliwe dla zdrowia, ale nie ma efektu, jak to palacze marihuanen mówią, "odlotu". A papieros nie dość, że niezdrowy, to jeszcze wali gorzej niż z szamba. Swoja produkcja fajek się nie opłaca, ale miałbyś pewność, że tytoń jest twój i papierek jest bez żadnych substancji rakotworczych.

Masz do wyboru papierosy lub marihuanę - co wybierasz i dlaczego?

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Masz do wyboru papierosy lub marihuanę - co wybierasz i dlaczego?

Papierosy męskie bo mam siusioka. Zioło jest dla krow, ew. kóz

Opublikowano

Masz do wyboru papierosy lub marihuanę - co wybierasz i dlaczego?

Papierosy bo:

- Są tańsze

- Mają bardziej wyrazisty smak

- Można je palić częściej

- Pozwalają zająć czymś ręce (Jestem odrobinkę nadpobudliwy więc to ważne)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Sprawa jest prosta. Ci co chcą to palą i teraz, Ci co nie to nie będą palić.


 


Ja oczywiście nie jestem za tym żeby to legalizować, ogłupiacz ludzi i do tego później będą wyrwy w pamięci i brak koncentracji ...


da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Po co legalizowac?

Caly czas jest latwo dostepna, wystarczy mieszkac/pojechac do Krakowa i krzyknac na rynku czy ma ktos temat ...

Legalizacja nie jest potrzebna.

@up duzo wypowiada sie ponizej 18 roku zycia, oni nie wiedza ze JEZELI baka bylaby legalna to od 18 lat.

 

Opublikowano

Po co legalizowac?

Caly czas jest latwo dostepna, wystarczy mieszkac/pojechac do Krakowa i krzyknac na rynku czy ma ktos temat ...

Legalizacja nie jest potrzebna.

@up duzo wypowiada sie ponizej 18 roku zycia, oni nie wiedza ze JEZELI baka bylaby legalna to od 18 lat.

Zalegalizować po to aby można było legalnie wyjść na ulicę i zajarać, a nie się chować z tym. W Holandii jest zalegalizowana i zobacz jak na łyżwach zapierdalają :D ( pozdro dla kumatych. ) Jak zalegalizują to opodatkują i będzie więcej do skarbu państwa wpływało, przez co mogą podwyższyć emerytury i minimalną krajową.

 

Czyli wszystko na +++

 

Nie ma to jak się wypowiadają osoby, które nawet w życiu dobrego skręta nie palil :(

 

 

Papierosy bo:

- Są tańsze

- Mają bardziej wyrazisty smak

- Można je palić częściej

- Pozwalają zająć czymś ręce (Jestem odrobinkę nadpobudliwy więc to ważne)

 

- Owszem są tańsze

- Smak? A co tam smacznego jest?

- Może i tak, ale i tak tyle co ludzie palą to przesada

- Możesz się siurem pobawić, albo zapalniczką jak Ci się nudzi.

 

A teraz moje argumenty dla czego nigdy nie wezmę fajki do ust

 

- Jebie od ciebie

- Żółkną zęby

- Dym tytoniowy  wywołuje raka płuc

- Dla mnie marihuana ładniej pachnie niż tytoń

 

Pojedźcie sobie chociaż raz do Amsterdamu i zobaczcie jak się tam żyje.

Opublikowano

anonku szanuję za tego freda jak pojebany xD

forumowicze tak bardzo bóldupni.

 

 

Niy ma legalizacji i nie łudźcie się że jest nieszkodliwe.

shoob.png

Opublikowano

anonku szanuję za tego freda jak pojebany xD

forumowicze tak bardzo bóldupni.

 

 

Niy ma legalizacji i nie łudźcie się że jest nieszkodliwe.

mam bana

chuj wie za co

ale pamiętajcie op czuwa

BÓG = CZŁOWIEK

Opublikowano

Za przeproszeniem, pojebało się wam w głowach?

Do tej pory nie byłem zalogowany na MPC, ale widząc jakiegoś idiotę, który porównuje marihuanę do papierosów, pisząc przy tym że to drugie niszczy człowieka a pierwsze daje szczęście i leczy - to kurwa szlag mnie trafił.

 

Nie, nie będę miły. Typowe dzieci zobaczyły w necie że marihuana jest fajna od pierdolonych narkomanów i teraz im odjebało.

Gorsze gówno od tych całych papierosów, a rujnuje życie tysiąc razy mocniej.

Chcecie, próbujcie. Ale wara mi kurwa od legalizacji tego gówna. To ma być zakazane.

 

Mam item "Ochrona przeciwko idiotom", co dodaje mi bonus +100% obrony przed hejtami. Pozdro :)

 

Edit:

Down, tak - nie paliłem i nie spróbuję tego gówna. 

Nikt mnie nie zgasił, jestem na to odporny.

Nieco się tym postem zbłaźniłeś. I nic nie będę porównywać. Proszę, idź spać i przemyśl sobie to wszystko ;>

 

Tak patrzę post wyżej i widzę że zaciekle bronisz tego syfu, brawo synu - tak dalej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

challenger.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Za przeproszeniem, pojebało się wam w głowach?

Do tej pory nie byłem zalogowany na MPC, ale widząc jakiegoś idiotę, który porównuje marihuanę do papierosów, pisząc przy tym że to drugie niszczy człowieka a pierwsze daje szczęście i leczy - to kurwa szlag mnie trafił.

 

Nie, nie będę miły. Typowe dzieci zobaczyły w necie że marihuana jest fajna od pierdolonych narkomanów i teraz im odjebało.

Gorsze gówno od tych całych papierosów, a rujnuje życie tysiąc razy mocniej.

Chcecie, próbujcie. Ale wara mi kurwa od legalizacji tego gówna. To ma być zakazane.

 

Mam item "Ochrona przeciwko idiotom", co dodaje mi bonus +100% obrony przed hejtami. Pozdro :)

Nigdy nie paliłeś, więc się nie odzywaj.

 

Porównaj liczbę zgonów, których przyczyną była Marihuana, a gdzie swój udział miał tytoń

 

PS. Tak, już jesteś zgaszony.

Opublikowano
Dnia 22.02.2014 o 19:56, zuo143 napisał:

@Wolfik - Mam pomysł, zdelegalizujmy alkohol. No przecież tyle osób wpada w alkoholizm, ile to wypadków powoduje. Twoje logika jest tak samo ograniczona. Mówisz że zwiększy się liczba "palących dzieci/gimbów" - nieprawda, kto nie chce zapalić nie zapali, proste logiczne. A co do pójścia do "tańszego źródłą" nie wiem, na pewno były by takie przypadki ale byłoby to przynajmniej rzadsze niż teraz.

 

x

Opublikowano

Dobra, czas tu coś sprostować, bo nie którzy w dupie byli i gówno widzieli.

 

Jedyną wadą Marihuany jest utrata ilorazu inteligencji u dzieci, ponieważ ich mózg co dopiero się rozwija,a to, że nie zdają sobie sprawy jaką krzywdę sobie wyrządzają to ich sprawa. Nie na darmo takie rzeczy jak alkohol ( bo z tym jest tak samo ) są od 18 lat, czyli wtedy gdy jesteśmy psychicznie dorośli.

 

Śmieszni są Ci, co mówią, że marihuana nie uzależnia. Uzależnia, ale nie tak jak myślicie. Uzależnia psychicznie, czyli myślimy o niej, ale bezpośrednio po nią nie sięgamy jeżeli nie chcemy. Reasumując nie wpływa ona na naszą wolę. Zupełnie inaczej jest z alkoholem i papierosami. Uzależnieni nie wytrzymają bez napicia/zapalenia.

 

Wcześniej już to napisałem. Za legalizacją idą same plusy. Wyobraźnia Tuska jest po prostu ograniczona do poziomu tasiemca uzbrojonego. Jak zalegalizują to oczywiście opodatkują, jak to w Polsce, ale to dobrze, bo będzie dopływać kasa do budżetu. I jeszcze jak by Tusk pomyślał, to za ten hajs co wpłynie mógłby podnieś minimalną płace krajową ( obecnie wynosi ona 1500zł ) i emerytury, przez co mógłby zostać na kolejne xxx kadencje.

 

Niestety. Zalegalizują dopiero wtedy, kiedy odejdzie pokolenie wojenne. Jest to tylko kwestia czasu. Jak ktoś jest dorosły to może sobie pojechać do Holandii i tam sobie mieszkać przez jakiś okres czasu.

 

Smoke Weed Everyday!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...