Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crystal Launcher (MPLauncher) - Wiele paczek w jednym miejscu [Premium/NonPremium].


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko wiecie że drollbox jest na Premke. No może że cracujesz to bedzie OKEY B)

 

Uwierz mi - nie ma rzeczy niemożliwych :D

 

Każdy modpack ma podobną budowę - od tego czy jest premium czy nonpremium zależy głównie od launchera :D

  • Odpowiedzi 927
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czyli mistrzu leszczu mam rozumieć że Drollbox bedzie na crystal launcherze dla no-premium? *,*

 

 

ps.

 

Nie wiem co się dzieje ale nie mogę teraz zagrać na pingwin packu 5 bo co daje np. 1gb ram (mam 4gb na kompie) to nie włacza mi sie pingwin pack , wczesniej się właczał ale miałem ścinki co moze 3-5 sekund

takie krótkie ale bardzo to wkurwiało :/

OPmMzQy.png


Opublikowano

Możliwe że dziś wydam nowego update launchera, który doda nowy parametr w ustawieniach (tzw. PermGen), co powinno zmniejszyć lagi.

Opublikowano

Rozumiem , a czy gdybym dokupił 4gb ram do komputera to wtedy mógłbym użyć te 4gb pełne do gry na mc? i czy zakup takiego ramu unicestwiłby lagi + czy by poprawił ilość fps? 

OPmMzQy.png


Opublikowano

Dokupienie ram powinno pomóc, ponieważ Minecraft jest strasznie "RAMożerny".

 

------------------------------------------

Nowa aktualizacja wydana!

Crysta Launcher - Wersja 5.0.6 Alpha:
● Dodanie parametru PermGen do ustawień
Opublikowano

Uwierz mi - nie ma rzeczy niemożliwych :D

 

Każdy modpack ma podobną budowę - od tego czy jest premium czy nonpremium zależy głównie od launchera :D

 

Okey. To dodaj tego DrollBoxa na te słabe kompy jak i na te lepsze :D

 

a i jeszcze zaaktualizuj paczkę Minecraft_Hero_2 bo jest nowa wersja z większą ilością modów :D

Opublikowano

Mam pytanie gdzie jest folder z tym minecraftem ponieważ porobiłem fajne screnny i nie mogę ich znaleźć 

 

Wchodzisz w start ---> %appdata% ---> Crystal Launcher ---> i Tam szukasz :D

Opublikowano

Odswiezanie systematyczne tego tematu jest dodatkowa zaleta tego launchera.

Wakacje , wakacje, wakacje ale napewno kazdy znajdzie tu cos dla siebie.

P.S

Ciagle czekam na wersje anglojezyczna.

 

POLECAM

Opublikowano

Nowości na liście paczek:

 

Dodano paczki:

Uaktualniono:

  • Minecraft_Hero_2

Należy pamiętać, że aktualizacja reinstaluje daną paczkę, dlatego pamiętaj o kopii zapasowej danych paczki!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

[...]

Ciagle czekam na wersje anglojezyczna.

 

W wakacje będę miał sporo czasu więc postaram się stworzyć api do tworzenia języków (aby launcher był dostępny dla każdego :D)

Opublikowano

jak zmienić skina w crystal launcher


jak zmienić skina w crystal launcher


Nowości na liście paczek:

 

Dodano paczki:

Uaktualniono:

  • Minecraft_Hero_2

Należy pamiętać, że aktualizacja reinstaluje daną paczkę, dlatego pamiętaj o kopii zapasowej danych paczki!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 


 

W wakacje będę miał sporo czasu więc postaram się stworzyć api do tworzenia języków (aby launcher był dostępny dla każdego :D)

dodaj do launchera hexxita i tekkita na wersię 1.6.4

Opublikowano

jak zmienić skina w crystal launcher

jak zmienić skina w crystal launcher

dodaj do launchera hexxita i tekkita na wersię 1.6.4

Proste.

 Piszę ci zmień skina naklikasz na to i musisz się zarejestrować na leszcza stronce i tam podajesz link ze skinem. Nie ściągasz go :)

Opublikowano

dodaj feed the beast monster i dodaj tapete w paczcze drollboxa będzie baner sid czyli drollercaster i wkadej paszcze drollbox standart i ultra prawym górnym rogu będzie pisąć drollbox standart albo ultra


Opublikowano

siemka wyskakuje mi taki błąd:

Uruchamianie paczki modów: BigDig
[JV] Error occurred during initialization of VM
[JV] Incompatible minimum and maximum heap sizes specified
[JV]
[JV]
[CL] Launcher wykrył błąd! Zalecam zmniejszenie lub zwiększenie ilości ram.
[CL] Jeśli to nic nie da zaleca się udostępnienie loga w PasteBin
[CL] i podanie linka w temacie na MPCForum.
[CL] Loga zapisujesz wciskając ikonę dyskietki.

[DIAG] ===== [ INFORMACJE DIAGNOSTYCZNE ] =====
[DIAG] Kod wyjścia: 1
[DIAG] Wersja launchera: 5.0.6_Alpha
[DIAG] Przydzielona ilość ram: 4095MB
[DIAG] Piorytet: 3
[DIAG] System: Microsoft Windows 7 Ultimate
[DIAG] Architektura procesora: x86
[DIAG] Ilość procesorów/rdzeni: 4
[DIAG] Architektura launchera: 32 bity
[DIAG] Dostępna ilość RAM: 6081,09765625MB
[DIAG] Zainstalowana ilość RAM: 8175,3671875MB

 z góry dzięki za pomoc

Opublikowano

siemka wyskakuje mi taki błąd:

Uruchamianie paczki modów: BigDig

[JV] Error occurred during initialization of VM

[JV] Incompatible minimum and maximum heap sizes specified

[JV]

[JV]

[CL] Launcher wykrył błąd! Zalecam zmniejszenie lub zwiększenie ilości ram.

[CL] Jeśli to nic nie da zaleca się udostępnienie loga w PasteBin

[CL] i podanie linka w temacie na MPCForum.

[CL] Loga zapisujesz wciskając ikonę dyskietki.

 

[DIAG] ===== [ INFORMACJE DIAGNOSTYCZNE ] =====

[DIAG] Kod wyjścia: 1

[DIAG] Wersja launchera: 5.0.6_Alpha

[DIAG] Przydzielona ilość ram: 4095MB

[DIAG] Piorytet: 3

[DIAG] System: Microsoft Windows 7 Ultimate

[DIAG] Architektura procesora: x86

[DIAG] Ilość procesorów/rdzeni: 4

[DIAG] Architektura launchera: 32 bity

[DIAG] Dostępna ilość RAM: 6081,09765625MB

[DIAG] Zainstalowana ilość RAM: 8175,3671875MB

 

z góry dzięki za pomoc

Daj ram na 1024 mb bo nie masz 64bitowej javy i nie mozesz wiecej
Opublikowano

Pomocy!

Po wybraniu jakiejkolwiek paczki po pewnym czasie wyświetla się " Błąd sumy kontrolnej paczki zasobów! Pobierz paczkę ponownie ... ". Pobieram jeszcze raz i to samo!

Plis pomocy!

Opublikowano

A ja gdy sciagam launchera to pobiera mi sie w archiwum i nie moge go wypakowac ma ktos jakis sposob co z tym zrobic?

xxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...