Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crystal Launcher (MPLauncher) - Wiele paczek w jednym miejscu [Premium/NonPremium].


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam jedno pytanie dotyczące paczek: dodasz paczki techniczne (nie tekkit) typu resonant rise bo bardzo by mi zależało na takich paczkach zwłaszcza resonant rise.


  • Odpowiedzi 927
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam, mam jedno pytanie dotyczące paczek: dodasz paczki techniczne (nie tekkit) typu resonant rise bo bardzo by mi zależało na takich paczkach zwłaszcza resonant rise.

ja zrobilem poradnik jak grac na atlauncherze na non premium
Opublikowano

Witam, mam problem z uruchomieniem launchera.

Mam 64 bitowy system, na 64 bit launcher wyskakuje blad. Gdy uruchomie launcher 32 bit, wlacza sie minecraft, ale pokazuje sie tylko logo mojangu, potem program nie odpowiada i trzeba go wylaczyc :/ 

Crystal Launcher wersja 5.0.3 Alpha - http://crystal-launcher.tk
  © 2014 - Crystal Launcher - Wszelkie prawa zastrzeżone
[I] Sprawdzanie poprawności Javy...
              ... OK
[I] Sprawdzanie dostępności internetu...
              ... OK
[I] Odnajdywanie serwerów...
              ... OK
[I] Synchronizacja profili...
              ... OK
[I] Wczytywanie danych użytkownika...
              ... OK
[JV] Error occurred during initialization of VM
[JV] java/lang/NoClassDefFoundError: java/lang/Object
[JV] 
[JV] 
[CL] Launcher wykrył błąd! Zalecam zmniejszenie lub zwiększenie ilości ram.
[CL] Jeśli to nic nie da zaleca się udostępnienie loga w PasteBin
[CL] i podanie linka w temacie na MPCForum.
[CL] Loga zapisujesz wciskając ikonę dyskietki.

[DIAG] ===== [ INFORMACJE DIAGNOSTYCZNE ] =====
[DIAG] Kod wyjścia: 1
[DIAG] Wersja launchera: 5.0.3_Alpha
[DIAG] Przydzielona ilość ram: 1024MB
[DIAG] Piorytet: 3
[DIAG] System: Microsoft Windows 7 Home Premium 
[DIAG] Architektura procesora: AMD64
[DIAG] Ilość procesorów/rdzeni: 2
[DIAG] Architektura launchera: 64 bity
[DIAG] Dostępna ilość RAM: 1366,0078125MB
[DIAG] Zainstalowana ilość RAM: 2936,8828125MB
Opublikowano

Widzę że uruchomiłeś paczkę modów, ale możliwe że jest ona uszkodzona.

Wejdź w "Ustawienia", zaznacz opcję "Pobierz od nowa wybrany profil" i "Zapisz".

Wtedy podczas uruchamiania gry paczka zostanie ponownie pobrana / zainstalowana.

Jeśli to nie pomoże spróbuj ręcznie uaktualnić Javę 64 bit z tego linku:

 

http://java.com/pl/download/manual.jsp

 

Albo w ostateczności wgraj Java 8:

 

http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre8-downloads-2133155.html

 

 

Gdy uruchomie launcher 32 bit, wlacza sie minecraft, ale pokazuje sie tylko logo mojangu, potem program nie odpowiada i trzeba go wylaczyc

 

Jeśli uruchamiasz jakąś paczkę modów to zazwyczaj jest ona dłużej uruchamiana. Np. paczka BigDig na moim komputerze potrafi się uruchamiać z 5 minut (!)

Opublikowano

Natomiast ja mam problem innego rodzaju . Grając na McPack 4.0 restartuje mi sie postać przy każdym nowym odpaleniu gry , nie wiem coo z tym zrobić , ale mod pack jest (y) okejke czymaj (chociaż mogła by być trochę bardziej stabilna)

*reinstal załatwił sprawę , ale ta niestabilność bywa denerwująca

Ponawiam , wystarczy usnąć kilka modów które mnie nie interesują i są zbyteczne i od razu zaczynaja się problemy z postacią

Opublikowano

Ponawiam odnoście stabilności paczki 4.0
Ps da się jakoś w miare prostu sprawić aby w paczce 3.0 po dodaniu Millénaire   aby nie gryzł się z buildcraftem(zmieniłem id w buildzie ,odpala gra ale texturki nawalaja)

Opublikowano

 

Witam, mam jedno pytanie dotyczące paczek: dodasz paczki techniczne (nie tekkit) typu resonant rise bo bardzo by mi zależało na takich paczkach zwłaszcza resonant rise.

 

 

 

Siemka właśnie wyszedł PingwinPack5 dodałbyś go do Crystal-Launcher'a by było SUPER ;3

 

 

Dwie nowe paczki dostępne!

  • Resonant Rise (!)
  • Pingwin Pack 5
Opublikowano

 

Dwie nowe paczki dostępne!

  • Resonant Rise (!)
  • Pingwin Pack 5
ciekawe kiedy dostaniesz maila od tworcow resonant rise :D

 

chyba nie przypadkowo tylko w atlauncherze jest ta paczka

Opublikowano

Jedynymi paczkami z Mo'Creatures są YogBox 1.6.2 i 1.2.3 (YogBox jako jedyny ma uprawnienia do tego modu)

 

Któraś z wersji PingwinPack miała też tego moda.

Opublikowano

Spróbuj wykonać "ręczną aktualizację":

 

Wyłącz okno launchera. Potem uruchom okno szybkiego uruchamiania ({przycisk start} + {R}) i wpisz tam:

%appdata%\Crystal-Launcher\update.exe
Opublikowano

 

Spróbuj wykonać "ręczną aktualizację":

 

Wyłącz okno launchera. Potem uruchom okno szybkiego uruchamiania ({przycisk start} + {R}) i wpisz tam:

%appdata%\Crystal-Launcher\update.exe

Dzięki działa <3 !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...