Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crystal Launcher (MPLauncher) - Wiele paczek w jednym miejscu [Premium/NonPremium].


leszczu8023

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Leszczu , mam rade , wrzuć tam ok z +10 paczek modyfikacji i mam pomysł ze gdy już bedzie dużo paczek modów to można by było zrobić ''segregacje'' paczek według wersji :p 

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.


 


 


Forever

  • Odpowiedzi 927
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Leszczu jaki to jest mod w BigDig że na powierzchni i ogólnie pod ziemią są diamenty,redstone itp ?

6jnc40.gif

Opublikowano

Spoko Launcher i modyfikacje polecam.

▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫  


61704704900089450495.png


▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪═▫▪


Opublikowano

mógłbyś dodać jakiś bardziej zaawansowany modpack np: rezonant rise lub Tech World

A po co ma "krasc" cos skoro to jest w atlauncherze?
Opublikowano

Dodaj jakieś paczki MultiPlayer, btw. mam MPPAck ale jak to włączyć na multiplayer? I czy da się grać przez lana na Pingwin Packu poprzez hamachi? 

PMK3yt4.png

Opublikowano

Dodaj jakieś paczki MultiPlayer, btw. mam MPPAck ale jak to włączyć na multiplayer? I czy da się grać przez lana na Pingwin Packu poprzez hamachi? 

 

MPPack to paczka na MultiPlayer w sensie że ona ma minimapę, dynamic lights itp... (czyli modyfikację ułatwiające rozgrywkę na multiplayer).

 

Co do Pingwin Packa o ile się nie mylę jest taka możliwość, ale i tak zalecam postawić osobny serwer. Serwer pobierzesz ze strony Pingwin Packa.

 

 

mógłbyś dodać jakiś bardziej zaawansowany modpack np: rezonant rise lub Tech World

 

Przemyślę to.

 

A po co ma "krasc" cos skoro to jest w atlauncherze?

 

Jest, ale należy niezapominać, że ATLauncher jest tylko dla Premium.

Opublikowano

Ale skoro dali tylko dla prenium to musial byc jakis powod

 

Nie radze dodawac tych paczek bo mozesz miec problemy :P

Opublikowano

Leszczu nie odswiezaj tylko pobieraj i pakuj wiecej paczek ps. Na mcpacku 4.0 wczesniej dzialal mi mc normalnie a teraz po 3-4 sekundach dzialania singla wylacza sie pod pretekstem brakiem pamieci ram gdzie przypisalem 1350mb i po zaladowaniu sie swiata odrazu jest 80 fps ;-;

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.


 


 


Forever

Opublikowano

Czy moderator może zmienić nazwę tematu na "[DL] Crystal Launcher - Wiele paczek w jednym miejscu [Premium/NonPremium]"?

Opublikowano

Zgadzam sie z @up i dodal wiecej paczek modow .. A potem gdy bylo by ich duzo dodal "segregator" paczek po tematyce

 

Segregator paczek jest prawie gotowy (79.8%).

 

Co do nowych paczek to dodam je pewnie trochę później bo niestety internet na limit :/

 

EDIT: Wygląd okna wybierania paczek modów:

 

rc1.PNG

 

Dodam, że będzie można dodawać grafikę 499x250 i będą też dłuższe opisy paczek :D

Opublikowano

Segregator paczek jest prawie gotowy (79.8%).

 

Co do nowych paczek to dodam je pewnie trochę później bo niestety internet na limit :/

 

EDIT: Wygląd okna wybierania paczek modów:

 

rc1.PNG

 

Dodam, że będzie można dodawać grafikę 499x250 i będą też dłuższe opisy paczek :D

 

A w tym segregatorze paczek bedą wszystkie aktualizowane paczki na najnowsze wersje??? Mógł byś dodać jeszcze paczkę Drollbox na której gra DROLLERCASTER (sid) i KAIKO. Oczywiście jak się zgodza :D

Opublikowano

A w tym segregatorze paczek bedą wszystkie aktualizowane paczki na najnowsze wersje??? Mógł byś dodać jeszcze paczkę Drollbox na której gra DROLLERCASTER (sid) i KAIKO. Oczywiście jak się zgodza :D

 

1. API Paczek jest te same, czyli nie będą od nowa pobierane. Zostało tylko wprowadzone sortowanie po stronie serwera (launcher konwertuje listę na kategorię :D)

 

2. Spróbuje jakoś to załatwić :D

 

PS. Nowa wersja prawdopodobnie wyjdzie dzisiaj :D

Opublikowano

Nowa aktualizacja wydana!

Crysta Launcher - Wersja 4.3.0 Alpha:

● Podzielenie paczek na kategorie
● Poprawy silnika (szybsze uruchamianie)
● Drobne poprawki w kodzie.

Wersja 4.3.1 Alpha:
● Poprawka krytyczna

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...