Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzięki @Spaxor. Fistem się tak naprawdę nie gra źle.

Zdążyło mi się to już spodobać i nie odpuszczę póki nie zrealizuję swojego celu czyli 100 wbitej tylko fistem. :P

 

Gz mlevela po raz kolejny. ;)

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Dawno nic nie wrzucałem

to łapcie chociaż dzisiejszego hunta na choosenach :)

768131406983716978233.jpg

 

EDIT:

dodaję SS'a z dzisiejszego hunta na wallach ;)

762_gasgasgsagasgasgasgasgasvcasca.jpg

 

+ Dzisiejszy POI z Lord Patryx ;)

 

520_pojjjjjjjj.jpg

Opublikowano

8aXHiHZ.png

Kappa, Kappa, Kappa, nie wiem czemu wcześniej nie chciało mi się stawiać jakiegoś nub eka na swampy :D

+/- 200 medicinów = slug drug.

Opublikowano

Tam Lata Tyle botów że to porażka, chociaż na dragony nie wbijają 301341407258604430768.jpg


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

267741407501487340568.png

Ten kto to zrobił już się wyłożył ;)

 

 

W sumie nie wiem co to wgl nawiązuje do tematu :D Nie obrażaj i licz się ze słowami nicponiu ty ! :D bo bana dostaniesz, haha :D

                                                                     graphic.png

Opublikowano

świeżutki 225 ;)

do końca wakacji może 240 wleci...

 

255641407820167978233.jpg

Maro shadow striker twoj nick nie wiem po co zakrywasz , nie pozdrawiam.

Świdwin stacja kolejowa


 


KOSOVO NIE JEST SERBSKIE.

Opublikowano

Maro shadow striker twoj nick nie wiem po co zakrywasz , nie pozdrawiam.

 

Skąd tacy ludzie jak ty się biorą to ja nie wiem  o.O

I co z tego, że wiesz jaki ma nick? Udowodnisz że to on jest na screenie  :O

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

@magram12

to forum dotyczące m.in. botów, ten temat jest założony aby móc pokazać swoją postać co właśnie zrobiłem.

jeśli masz jakiś problem nie przeglądaj go i daruj nam czytanie swoich gówno wartych komentarzy, spamu niezwiązanego z tematem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...