Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Strasznie długo bociłeś, a mało lvl poszło.

Według mnie straciłeś z 20lvl~.

Nom to Ci muszę przyznać ale nie miałem full afk i bociłem tylko wtedy kiedy miałem czas wbić  :unsure:

7138509900_1434192442.png

Opublikowano

907111405419938339320.jpeg

 

Beng, exp dochodził do 220k/h 

polecam.

 

Niech mi ktoś powie, chodzic z anvengerem czy z tym co mam na screenie?

Ja tam osobiście biegam z Crystalline Swordem zaraz od momentu wbicia 62 ;d

 

@Topic:

Dawno już nie bociłem, ostatni ss z level up'a:

LZbWHIq.png

Ale jest dobrze, wczoraj wygrałem giveaway'a na premium scrolla, z pełnym portfelem, na propsie jedziemy dalej.

musiałem się pochwalić :D

 

Opublikowano

nWuresh.jpg

 

s0qmWsK.jpg

 

dgLkakl.png

 

IvbK2Wp.png

 

I nowy nabytek: (dekoracja czyli to co wpadło w ręce xD szkoda mi hajsu na rarki także na razie będzie takie coś xD)

XKvpvHb.jpg

 

T2NwUVF.jpg

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

zakryj lepiej nick na czacie, Panie Elite Wdowa.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

iWwGZJ5.png

Skromny level up, i takie pytanko.. Gdzie aktualnie najlepiej obstawić bota z tymże level'em żeby był sam profit, a nawet gruby profit? : o

Opublikowano

@Okrzem

Killer Caimans najlepiej, ale nie wiem czy są darmowe skrypty na tą miejscówkę.

Właśnie tak nad nimi myślałem od dłuższego czasu, się ogarnie. Dziękóweczka ;)

Opublikowano

No no ładny hajs :D

Bardzo aktywnie grasz że takie hajsy?

ok. 20 kont przez 20-22h potem 6-8 kont przez 20-22h potem 3 konta przez 20-22h i od poczatku

 

v5ze4y.png

noobchar na mistrock

Opublikowano

@Alve

W skrypcie mam 520 manasków ustawione domyślnie, zostawić tyle czy zmniejszyć ilość? Jeszcze tam nie bociłem..

 

Okej, okej.. Profitando jest boskie, nawet jak dzielę respa z dwoma typami <3

Dziękówa!

Opublikowano

Ile macie profitu/h i expa/h na tych caimanach?
+ jaki lv EK trzbea żeby się tam wybrać?
mam 87EK ze skillami 93/85 + full eq, myślicie że starczy?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...