Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile macie profitu/h i expa/h na tych caimanach?

+ jaki lv EK trzbea żeby się tam wybrać?

mam 87EK ze skillami 93/85 + full eq, myślicie że starczy?

Na spokojnie wystarczy.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

71821140632298554330.png62271140632298554330.png

40648140632298654330.png62569140632298654330.png

45134140632298654330.png

93809140632298654330.png11619140632298754330.png92060140632298754330.png15442140632298754330.png

45013140632298754330.png38391140632298854330.png

51852140632298854330.png81747140632298854330.png

 

Jutro mało czasu więc tylko testowanie nowego skryptu i pewnie następne ss'y będą dopiero w niedziele/poniedziałek.

Przygotowuje się też do swojego własnego showcase na tibiawindbot, ale to jak wykupie znowu licencję, bo zostały 4 dni tylko.

Jakby ktoś umiał i chciał zrobić grafikę do showcase podobną do tych co ludzie tam mają byłbym wdzięczny.

Aktualnie 4 postacie postacie aktywne może zacznę też z jakimś druidem/ms'em.

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Opublikowano

@Cheatek , moge sie spytac dlaczego siedziz na tombie ?

Przeciez na twoj level jest o wiele lepszych miejsc + nawet na bocie juz mozesz lepiej poszalec.

Bo WSZĘDZIE latają pierdoleni brazole, kutasy potrafią postawić 300EK  na D lair darashia, gdzie mialem 600k/h...

 

Możesz podsunąć gdzie mam iść ręcznie/botem.

Opublikowano

Tym knightem mozesz wyskoczyc na killer caimany , brimstone bugi , dla ostrej kasy necro + hero .

A recznie juz mozesz sea serpenty bic , a nawet jak ci sie chcce to ladny exp bys mial ( oczywiscie z mega waste ) na fenrock na dlach.

Dodatkowo ciekawe expy dla knighta to tez GS'y na Forbidden island , lizardy na parnych  z ed , oraz hellspawny z ed.

Opublikowano

Tym knightem mozesz wyskoczyc na killer caimany , brimstone bugi , dla ostrej kasy necro + hero .

A recznie juz mozesz sea serpenty bic , a nawet jak ci sie chcce to ladny exp bys mial ( oczywiscie z mega waste ) na fenrock na dlach.

Dodatkowo ciekawe expy dla knighta to tez GS'y na Forbidden island , lizardy na parnych  z ed , oraz hellspawny z ed.

 

Sooory, że się wtrącę ale na 90 lvl ekiem sea serpenty? Bez przesady, waste w ch.. chyba, że na prawdę dobre skille.. sea serpenty dla eka to minimum 105+ lvl

                                                                     graphic.png

Opublikowano

Coraz bliżej 100 wbitej fistem. :)

Levele:

 

 

88620140655903083583.png

98284140655903183583.png

75498140655903183583.png

VwfhtIK.png

 

 

Magic level:

 

 

71033140655903183583.png

 

 

Medicine Pouch

 

 

Oddałem 100 medicine pouch licząc na to, że wypadnie slug drug ale niestety się przeliczyłem.

 

19377140655903183583.png

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Gratulacje #razor130 na prawdę dziwię się, że chce Ci się grać używając samej pięści i Cię to nie nudzi. Uszanowanko!

 

Mój ostatni screen w tym temacie.

Po wydaniu blisko 25kk na x2 w końcu jest

362821406574840309333.png

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Gratulacje #razor130 na prawdę dziwię się, że chce Ci się grać używając samej pięści i Cię to nie nudzi. Uszanowanko!

 

Mój ostatni screen w tym temacie.

Po wydaniu blisko 25kk na x2 w końcu jest

362821406574840309333.png

 

Szkoda, że już nie będziesz tutaj dawał screenów, bo są naprawdę świetne.

Mam nadzieję, że jeszcze to przemyślisz to na spokojnie i wrócisz :).

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

774531406641196430768.jpg

Powoli, niepozornie ale jednak leci :D


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...