Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pierwszy ubity GS bez użycia jakiejkolwiek broni. :)

 

H4Z65as.jpg

 

I na dokładkę premium scroll wygrany w konkursie zorganizowanym na serwerze:

 

2Rrv7JW.jpg

1373662483-U83583.png

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Pierwszy ubity GS bez użycia jakiejkolwiek broni. :)

 

Dodany obrazek

 

I na dokładkę premium scroll wygrany w konkursie zorganizowanym na serwerze:

 

Dodany obrazek

Ładnie, jaki hity szły?

 

Opublikowano

Spatrox kupywałeś kiedyś cc? Czy raczej wszystko sam osiągnąłeś i tylko pacc kupowałeś ?

 

@Edit

 

dgxk6n.jpg
 
Nasz @razor130 3 w fist na serwerze Candia, gratzy ;D

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Co do razora to serio , gratuluje mega pomyslu i zajawki , praktycznie mało juz takich osob zostało , ktore sie tym bawia.

I nie TOP 3 , tylko gogogo TOP 1 :D

 

 

@ A ssy Spatroxa, ahh ten seba, gra on jeszcze ?:D Ostatnio jak z nim rozmawialem to mowil ze prawie nic a nic.

Opublikowano

@Dehumanizated

 

Ostatnio coś pogrywa ;p

 

 

@JestemPolakiem

Do 150 lvla zdarzało mi się kupić kilka kk na scrolla i sd dzięki czemu szybko się wyexpiłem, a po 150 lvlu zaczęły się profity i z czasem zacząłem sprzedawać także i tak wyszedłem na + ^^

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Ładnie, jaki hity szły?

 

Bardzo słabe bo zaledwie 1-16. GS jest strasznie twardy i nawet przy 99 skillu z train party + power ring było ciężko się przebić.

Dość długo tego GSa męczyłem. Smoka ubić jeszcze nie mogę mimo, że mocniej go trafiam bo się leczy zbyt szybko. 

Poziomów potrzebuje żeby dmg zwiększyć i powoli sobie expie. Kiedyś ubije.  :)

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Bardzo słabe bo zaledwie 1-16. GS jest strasznie twardy i nawet przy 99 skillu z train party + power ring było ciężko się przebić.

Dość długo tego GSa męczyłem. Smoka ubić jeszcze nie mogę mimo, że mocniej go trafiam bo się leczy zbyt szybko. 

Poziomów potrzebuje żeby dmg zwiększyć i powoli sobie expie. Kiedyś ubije.  :)

Podziwiam :P , ja to bym prędzej rozwalił monitor albo wywalił kompa z nerwów :D

Świdwin stacja kolejowa


 


KOSOVO NIE JEST SERBSKIE.

Opublikowano

48

2972314039902761004724.png

49

2170314039902761004724.png

50

6875314039902761004724.png

 

 

Uf. Męczące bardzo. :D

 

//Edit

 

Mały update :P

 

7291314040482881004724.png

 

 

5221114040482891004724.png

 

i zaraz po tym shelding na 51 :D

 

5889814040482891004724.png

 

 

ss ze skillowania, sporo osób było xD

 

EgnqECF.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

TTylko ze na twoim ss widac jednego drasa i dwa clawy.

bylo wrzucic serwer loga.

 

 

@ Zreszta ( tak niepewnie ) to przeciez bossy juz sie nierespia "nieregularnie" odkad sa taski u Adama...

Opublikowano

511831405266025339320.jpeg

 

+ po zrobieniu screena wleciało piece of red cloth

 

Myślę, że exp i profit w miare spoko ;0, z ice witchami było 100k/h expa ale strasznie duzo potów szło.

Opublikowano

@Lordeczek

 

HAIL Askara _/

ja też leveluje, zaraz wpada 182 ;d

 

@Cheatek

 

no ładnie, ładnie :)

jakim lvlem masz taki proficik i co to za bocik jeśli można wiedzieć?

72LVL, windbot :P, wyszło 70k na czysto po tym expie.

 

 

@Edit

 

Już sie exp i profit skończył - pierdolone brazole z 170lvlami mi sie wpierdoliły na respa i gówno mam...

Opublikowano

Mała mistrzowska sklejka :D

474221405366365340568.png

Strasznie długo bociłeś, a mało lvl poszło.

Według mnie straciłeś z 20lvl~.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...