Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No na Ros nie jest kolorowo, łatwo paść można, exp też kiepski ale czasem sypnie ;d

Dobra, będę dodawał jakieś nowe SS'y jak porobię.

 

Miłej gry wszystkim =]

 

Edit:

 

daję SS'a mojego jednodniowego zarobku, full afk z kilku cashmakerów ;)

 

EK-All-day-MARO.JPG

 

Według ciebie na rosh nie ma expa ? O ja pierdole , rpkiem mialem tam 700k/h ,a Ty mi mowisz , ze tam expa nie ma/ Dodatkowo wydaje mi sie ze kłamiesz.

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Według ciebie na rosh nie ma expa ? O ja pierdole , rpkiem mialem tam 700k/h ,a Ty mi mowisz , ze tam expa nie ma/ Dodatkowo wydaje mi sie ze kłamiesz.

Nie tylko Tobie xDDD popatrz na staminę ;)

@Edit

zobaczcie link

EK-All-day-MARO.JPG XDDD

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

@Dehumanizated

 

no to rzeczywiście 700k/h tyle expa, ze ohohoho.

130lvlem wyciagam tyle na goromie.

 

zresztą RP'kiem nie expi się przeważnie zbyt szybko, może poza Grimami.

 

 

@JestemPolakiem

co dziwnego w staminie 32h?

rano wstałem, postawiłem na bota, wieczorem sellnałem loota.

zresztą chyba napisałem wyraźnie, że jest to "SS mojego jednodniowego zarobku, full afk z kilku cashmakerów"

Opublikowano

@Dehumanizated

 

no to rzeczywiście 700k/h tyle expa, ze ohohoho.

130lvlem wyciagam tyle na goromie.

 

zresztą RP'kiem nie expi się przeważnie zbyt szybko, może poza Grimami.

 

 

@JestemPolakiem

co dziwnego w staminie 32h?

rano wstałem, postawiłem na bota, wieczorem sellnałem loota.

zresztą chyba napisałem wyraźnie, że jest to "SS mojego jednodniowego zarobku, full afk z kilku cashmakerów"

 

 

Spokojnie, bo zaraz orgazmu dostaniesz..

 

 

 

 

Lvl up, poleciałem sprawdzić dawno nieodwiedzany okolnir. Akurat jakiś bot wysłał stronkę, nie wchodźcie przypadkiem na nią :D

1chx.png

 

Pomogłem? Daj + :)

Opublikowano

@Dehumanizated

 

no to rzeczywiście 700k/h tyle expa, ze ohohoho.

130lvlem wyciagam tyle na goromie.

 

zresztą RP'kiem nie expi się przeważnie zbyt szybko, może poza Grimami.

 

 

@JestemPolakiem

co dziwnego w staminie 32h?

rano wstałem, postawiłem na bota, wieczorem sellnałem loota.

zresztą chyba napisałem wyraźnie, że jest to "SS mojego jednodniowego zarobku, full afk z kilku cashmakerów"

 

 

700k/h na goromie ? Nawet MS tam tyle nie wyciagniesz , no chyba ze na tyych swiatach x2 , skoncz pierdolic Władco Tibi , bo sie tylko osmieszasz.

Opublikowano

700k/h na goromie ? Nawet MS tam tyle nie wyciagniesz , no chyba ze na tyych swiatach x2 , skoncz pierdolic Władco Tibi , bo sie tylko osmieszasz.

Nie no, na Goromie moim druidem z zieloną staminą wyciągam do 850k/h jeśli jestem sam ^^

 

za 3 podejściem, dzięki dla Volen'a, który przytrzymał mi krewetkę :D

 

mxil.png

 

8keu.png

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Nie no, na Goromie moim druidem z zieloną staminą wyciągam do 850k/h jeśli jestem sam ^^

 

za 3 podejściem, dzięki dla Volen'a, który przytrzymał mi krewetkę :D

 

mxil.png

 

8keu.png

 

No ja wiem wiem , ze idzie , ale nie 130 lvlem tak jak kolega wyzej napisal , jest to niewykonalne . Juz nie mowiac o tym ze taki 130 MS/Ed ma nie wiem z 700hp ? moze 800, na dobra sprawe pada na niefartowne combo od medki.

Opublikowano

ADYd7ey.pngA97zX55.png

Dobra, miałem długą przerwę, teraz boce Celeste. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie najbliższym planem 100 level do połowy wakacji. Zbieram na PACC'a.. :D

Opublikowano

ADYd7ey.pngA97zX55.png

Dobra, miałem długą przerwę, teraz boce Celeste. Zobaczymy co z tego wyjdzie, na razie najbliższym planem 100 level do połowy wakacji. Zbieram na PACC'a.. :D

 

Od kiedy zmienili te elfy, to zbytnio nie opłaca się tam expić, chyba, że puszczasz bota i masz to gdzieś :P

Pomogłem? Daj + :)

Opublikowano

Od kiedy zmienili te elfy, to zbytnio nie opłaca się tam expić, chyba, że puszczasz bota i masz to gdzieś :P

Oczywiście, że botek lata i robi profitando :rolleyes: nie ma że wastando!

Teraz czeka na full staminkę i leci jakiś 67/68 level. Potem myślę Corymy robić.

Opublikowano

@Dehumanizated

 

700k/h na Goromie south & west 0 + south -1

130MS, tyle wyciągam jeśli nie zbieram loota.

poczekam na staminę i chętnie jutro dodam ss'a bo widzę że zjadłeś wszystkie rozumy i wszystko wiesz najlepiej...

Edit: mam 22h staminy więc narazie nie dodam bo nie mam zamiaru wstrzymywać się z expem przed łączeniem światów

 

@idek123

 

nie rozumiem twojej debilnej wypowiedzi... 

"Spokojnie, bo zaraz orgazmu dostaniesz.."

 

to forum jest po to aby dzielić się swoimi doświadczeniami.

robię to w normalny sposób, podchodząc do tego z dystansem a to raczej twoje posty są dość emocjonalne więc radzę się opanować i popatrzeć na siebie zanim zaczniesz oceniać innych...

 

@Dehumanizated

Juz nie mowiac o tym ze taki 130 MS/Ed ma nie wiem z 700hp ? moze 800, na dobra sprawe pada na niefartowne combo od medki.

 

Terra secik + garlick amulety, uciekanie po ukosie + ene wall gdy idzie więcej niż jeden.

nie wiem co jest w tym trudnego. bijąc pojedynczo można wyrobić tam spokojnie nawet na takim małym lvlu...

 

a wszystkim użytkownikom forum życzę odrobinę kultury,podejścia z dystansem do gry i mniej agresji w postach ;)

pozdrawiam =]

 

EDIT:

udało mi się znaleźć stare SS' z przed ponad 30lvli

 

nie mam SS'a z expem na Goromie, jedyne co znalazłem to loocik :c

 

452_tres.jpg

 

a tutaj hunt na Ros:

 

578_dos.jpg

 

+ cały loocik

 

298_uno.jpg

 

pozdrawiam raz jeszcze ;)

Opublikowano

Mam pytanie, a nie chce robić nowego tematui i spamu i w ogóle, po części to także pochwalenie się moją postacią. Otóż na 29 lvlu moje eq wygląda tak:

u5MnTkq.png?1

A moje pytanko brzmi, jakiego axe powinieniem sobie teraz kupić? Czy kupowac beastslayera na 30? Czy poczekać i fire axe na 35? Boje sie ze fire axe jako, że duza czesc ataku ma pochodzącą z ognia, będzie sie czasami nie sprawdzać a noble axe drogi strasznie. 

Opublikowano

@Kalasznikov123

ja grając knightem staram się zmieniać broń tak często jak to tylko możliwe, oczywiście biorąc pod uwagę atak i modyfikator obrony.

noble axe jest faktycznie stosunkowo drogi, lecz pamiętaj, że gdy będziesz zmieniał go na coś lepszego to po sprzedaży wyjdziesz na zero.

ja osobiście kupiłbym go, a następnie na 35lvlu pojawia się fire axe.

ciężko jest mi coś Ci poradzić bo nie wiem na czym expisz, czy masz PACC'a czy nie i jakie masz skille.
jeśli masz PACC'a spokojnie możesz kupić tego fire axa na 35lvlu i iśc na coś co jest wrażliwe na ogień.

myślę, że na 35lvlu z fire axem w łapie dobrym pomysłem okazać się mogą gargoyle + stone golemy (choć golemy są lekko odporne na ogień i fizykę) na farmine, trzaskasz je jednocześnie robiąc taska, inne dobre mobki na taki lv to Mamuty i Termity na które też są taski więc istnieje szansa zarobku ;)

 

Edit
amulet możesz wymienić na scarfa bądź platinum amulet, niby nic a zawsze się przydaje.

Opublikowano

@Kalasznikov123

 

ja grając knightem staram się zmieniać broń tak często jak to tylko możliwe, oczywiście biorąc pod uwagę atak i modyfikator obrony.

noble axe jest faktycznie stosunkowo drogi, lecz pamiętaj, że gdy będziesz zmieniał go na coś lepszego to po sprzedaży wyjdziesz na zero.

ja osobiście kupiłbym go, a następnie na 35lvlu pojawia się fire axe.

ciężko jest mi coś Ci poradzić bo nie wiem na czym expisz, czy masz PACC'a czy nie i jakie masz skille.

jeśli masz PACC'a spokojnie możesz kupić tego fire axa na 35lvlu i iśc na coś co jest wrażliwe na ogień.

myślę, że na 35lvlu z fire axem w łapie dobrym pomysłem okazać się mogą gargoyle + stone golemy (choć golemy są lekko odporne na ogień i fizykę) na farmine, trzaskasz je jednocześnie robiąc taska, inne dobre mobki na taki lv to Mamuty i Termity na które też są taski więc istnieje szansa zarobku ;)

 

Edit

amulet możesz wymienić na scarfa bądź platinum amulet, niby nic a zawsze się przydaje.

 

Bardzo dziękuje, właśnie niedługo mam zamiar pacca kupować.No właśnie noble axe też od 35 lvla jest i się zastanawiam dlatego. Spróbuję na tych potworkach, pierwszy raz będe pacca mieć. O amulecie/szaliku zapomniałem, dzięki :D

Opublikowano

Mam pytanie, a nie chce robić nowego tematui i spamu i w ogóle, po części to także pochwalenie się moją postacią. Otóż na 29 lvlu moje eq wygląda tak:

u5MnTkq.png?1

A moje pytanko brzmi, jakiego axe powinieniem sobie teraz kupić? Czy kupowac beastslayera na 30? Czy poczekać i fire axe na 35? Boje sie ze fire axe jako, że duza czesc ataku ma pochodzącą z ognia, będzie sie czasami nie sprawdzać a noble axe drogi strasznie. 

Odnośnie swojego ekwipunku mam pytanko: Czy opłaca się używać dwuręcznych broni? Nigdy z nich nie korzystałem bo wydawało mi się, że mocno będę dostawać w dupę i stąd pytanko.

Opublikowano

@Kalasznikov123

 

zależy na czym expisz,

jeśli potwór bije z czarów (np. magician) to nie ma znaczenia jaki masz shielding i jaką tarczę masz w dłoni, czyli w takiej sytuacji możesz spokojnie bić z czegoś dwuręcznego co daje Ci zazwyczaj większe DMG.

jeśli expisz na czymś co bije w zwarciu (minosy, stone golemy etc.) to wtedy siła z jaką Cię biją, zmniejsza się przez shielding i tarczę, czyli tutaj lepiej używać jednoręcznej broni + tarczy 

 

=]

Opublikowano

A więc tak. Trochę szczegółów co do moich huntów.

1 wypad na walle:

23:36 You have gained 1,581,169 experience in 1 hour and 19 minutes (1.2kk xp/h).

4% mlvla

 

Użyte GMP: 2200 = 264k

Profit: 130k na głowę (niestety sypały same shoesy.. ;/)

 

Screeny z 3 lurów (nie chciało mi się więcej robić)

iTx2RUT.jpg

nHQfjc9.jpg

xmmD3dQ.jpg

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

To teraz pora na mnie :D pare dni expienia i pokaz aktualnego zdobytego eq! 

 

 

de74f4.jpg

===

29q017o.png

===

359jy87.png

===

v3q9sw.png

===

1199pgj.png

===

300xqgk.png

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...