Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt - Pochwal się swoją postacią!


JestemPolakiem

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 975
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Celesta, nie mam pojęcia gdzie expić, bo pacca póki co nie mam, a na fibuli biega po 5 botów.

Kolejna osoba na Celeście ? Kurde, przegrałem tam wszystko na dice (5-6kk) ;c.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

o24ilgE.png

<3  <3  <3

 

ps. jak ktoś ma jakieś zbędne itemki/cc na Celeście, to chętnie przyjme :D

za -15 z paska ostrzeżeń 3kk(resztki) :D

@@Spatrox

Nie nudzi Ci się gra na no-pvp ?

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

za -15 z paska ostrzeżeń 3kk(resztki) :D

@@Spatrox

Nie nudzi Ci się gra na no-pvp ?

 

Z takim internetem nie mam prawa się nudzić. xD

 

May 11 2014, 13:32:37 CEST Died at Level 276 by a draken warmaster.

May 10 2014, 23:27:02 CEST Died at Level 277 by a destroyer.

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Dopiero teraz odrobiłem straty spowodowane smiercią podczas mass kicków, a o voucherach ani słowa. :/

 

swLZ1ci.jpg

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Bossik Wyrmów, z którego spadł tylko silver raid token oraz trochę zabawy na dolnych wallach (górne były zajęte.. ;c) w 2 ed xD.

 

Ao85bSk.jpg

1p2S7YO.jpg

lzuQ4jL.jpg

RpYqHnV.jpg

sygnabymiyoshi_zpsfbe77387.jpeg

by @Miyoshi

<3
Opublikowano

Cel: 21 lvl


Start: 20 lvl i ok. 10 procent kolejnego.


Miejsce: Thais


Czas na zdobycie kolejnego poziomu: 7 dni


Zadanie zostało wykonane


Dowody:


408361400099803231527.png


569371400099803231527.png


385231400099803231527.png


561511400099803231527.png


Opublikowano

lvl z południa  <3  - obsidia 

332v7n9.jpg

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

lvl up z rana  <3  - obsidia

2qnrxuh.jpg

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano
Guardia, gram od nowa.

 

s30z26.jpg

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

 

Guardia, gram od nowa.
 
s30z26.jpg

 

Zajebiste EQ :D tylko możesz mi powiedzieć co cię ciągnie na guardie ? przecież to jeden z najstarszych serwów w tibi wszystko drogie w uuuuuuuuuuujjjjj i ani po pekować ani chuja , duże lvle są itd. osobiście sam kiedyś gralem na guardi ale jeszcze wtedy tibia była inna to była ta dawna tibia ta pierwsza tibia ^.^ jeśli wiesz o czym gadam

xmMfHrm.png
Opublikowano

Zajebiste EQ :D tylko możesz mi powiedzieć co cię ciągnie na guardie ? przecież to jeden z najstarszych serwów w tibi wszystko drogie w uuuuuuuuuuujjjjj i ani po pekować ani chuja , duże lvle są itd. osobiście sam kiedyś gralem na guardi ale jeszcze wtedy tibia była inna to była ta dawna tibia ta pierwsza tibia ^.^ jeśli wiesz o czym gadam

Gram tam bo tam grają moi kumple, a liczy się zabawa przecież ;).

Eq zostawiłem w depo bym mógł uciągnąć więcej potków ze sobą, bo przecież cyklopy i tak mnie nie widzą (moje eq w depo - softy etc.)

A tibia powraca bo wchodzi na steam - mniej botów

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

@ Dokładnie  up dobrze gada jak tylko wejdzie na steam to odrazu spadek botów bedzie ogromny :D! Dlatego bocić teraz i zarabiać na  full eq dla postaci no i oraz scrolle :D!!   Obsidia rulez

Messpe - RL - PL - ANTICA - :) + 180


I pamiętaj jedno. Na tym świecie zawsze była,
jest i będzie w cenie tandeta,
Więc czym my się mamy przejmować...

O.S.T.R. & Marco Polo "Żywy lub martwy" feat. DJ Haem

Opublikowano

@ Dokładnie  up dobrze gada jak tylko wejdzie na steam to odrazu spadek botów bedzie ogromny :D! Dlatego bocić teraz i zarabiać na  full eq dla postaci no i oraz scrolle :D!!   Obsidia rulez

Masz rację, spadek botów ogromy, ale taki panqik który robi bota poprzez sockety będzie działać ;).

@Edit

nie wiadomo jeszcze czy nie będzie tak jak z path of exiles - nadal mają własnego klienta.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...