Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of Epidemy DayZ [AoE-DayZ.PL | POLAND/EUROPE]


Zubek1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ref.

Przerwa techniczna została przesunięta na godzinę 1:00 rano do godziny 6:00-7:00 !

Zapraszam serdecznie rano po przerwie technicznej !

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Przerwa techniczna wczoraj zakończyła się pomyślnie !

Pojazdy nowe widnieją już na mapie serwera oraz dodane zostały zapory dróg już na 90% mapy serwera !

Za niedługi czas (ok 1-2 tygodnie) przewiduje następną przerwę w której dodam dwie wyspy w LV.

Zapraszam !

Opublikowano

Zubek grałbym gdyby nie to, że ciągle zmniejszasz resp samochodów/broni/plecaków. Trudno znaleźć no ale można kupić bazę ze skrzynka wiec? Gdyby nie to to grałbym z ekipą kiedyś było fajniej :) Łatwa gra nie jaj teraztrzeba godzinami szukać broni lub pojazdu. A kiedyś lajtowo znaleźć jaki samochód lub broń milsi ludzie :) Serwer polecam ale nie będę graću. (pisze z tel sory za błędy)

Opublikowano

Widzę że zmieniłeś prezentacje serwera. Teraz wygląda to o wiele lepiej ;] 

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

Opublikowano

Wow serwer godny polecenia, grałem w DayZ na mta ale na serwerze zagranicznym i to porzuciłem, a tu proszę Polski serwer DayZ.

A co najważniejsze na serwerze jest miła atmosfera :>

Opublikowano

Dzięki za miłe słowa :)

Mam nadzieję iż taka opinia będzie panowała bardzo długo o serwerze :)

Przepraszam także za wyłączenie glue , choć dowiedziałem się iż gracze wykorzystują to do swoich planów.

W niedługim czasie spróbuję wgrać nowy skrypt który pomógł by w rozgrywkach jadących samochodem.

Opublikowano

Wiesz było by to trochę można powiedzieć kijowe.

Spróbuję znaleźć jakiś dobry skin i wgram.

 

----------------------------------------------------

Nowy Adres TeamSpeak3 : gooddayz.pl

Zapraszam !

Opublikowano

Ref. !
Dodany nowy system baz !

Co mam na myśli mówią 'nowy system baz' ?
Mianowicie to iż ,
bazy są tworzone na Gang , Ty sam decydujesz kto będzie miał dostęp i kiedy mu zabierzesz !
Ponadto bazy są podjęte
systemem 5s

5s ? Tak ! 5s , to oznacza że jeżeli osoba która nie jest przyłączona do bazy będzie chciała wejść na teren ,
dostanie komunikat o tym aby opuściła teren w czasie 5 sekund , inaczej zostanie zabita !

 

----------------------------------------------------------------

_Shizuu_ może serwer dodajesz do SAMP'a ? :)

Nie powiem , ponieważ tak samo miałem gdy chciałem grać , a nie wiedziałem o MTA ;3

--------

Jeżeli tak , to pobierz Multi Theft Auto 1.3.5 i dołącz do serwera :3

Opublikowano

Już wiem od kogo dostałeś system 5s, jakiś Twój kolega chciał ode mnie takowy system i mówił, że pomagasz mu przy jakimś serwerze też DayZ. Mówił także, że nie potrafisz napisać takiego skryptu i najwidoczniej Ci go dał ;x

Opublikowano

Ref. !

Dodany nowy system baz !

Co mam na myśli mówią 'nowy system baz' ?

Mianowicie to iż , bazy są tworzone na Gang , Ty sam decydujesz kto będzie miał dostęp i kiedy mu zabierzesz !

Ponadto bazy są podjęte systemem 5s

 

5s ? Tak ! 5s , to oznacza że jeżeli osoba która nie jest przyłączona do bazy będzie chciała wejść na teren , dostanie komunikat o tym aby opuściła teren w czasie 5 sekund , inaczej zostanie zabita !

 

----------------------------------------------------------------

_Shizuu_ może serwer dodajesz do SAMP'a ? :)

 

Nie powiem , ponieważ tak samo miałem gdy chciałem grać , a nie wiedziałem o MTA ;3

 

--------

 

Jeżeli tak , to pobierz Multi Theft Auto 1.3.5 i dołącz do serwera :3

 

 

Bardzo fajna zamiana w systemie baz. Na pewno polepszy to rozgrywkę ;] 

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

Opublikowano

Ref. !

TeamSpeak3 tymczasowo pod adresem 178.217.186.66:8974 wkrótce będzie można wejść na niego poprzez domene serwera !

Opublikowano

Dnia 20-07-2014 został wprowadzone nowy i ostatni system baz !

Na czym polega ?
Polega na bardzo prostej zasadzie !
GreenZone na środku mapy > Panel > Dostęp do bazy !

Bazy zakupowane teraz będą już na zawsze !

Jeżeli ktoś posiada już bazę , może przenieś ją do systemu baz.


Jak mogę przenieść ?
Jeżeli twoja baza jest ważna 20dni+ to możesz przenieść ją do systemu i zostanie ona już na zawsze (zgodnie z regulaminem).

Jak sprawdzić ważność bazy ?
Aby sprawdzić ważność bazy wyślij wiadomość w grze/ts3/forum do Założyciela o nicku Zub3k z zapytaniem o ważność bazy oraz podając swój login.

Na jakiej zasadzie działa przeniesienie ?
Administracja pomaga w transporcie twoich aut na obszar GreenZone , gdzie następnie ty lub członkowie twojego gangu wprowadzają je do bazy. Następnie wchodzisz do bazy , po czym przesyłam Ci przedmioty z namiotów które są w starej bazie.

Co jak usunę gang ?
Nic się nie martw , w każdym momencie mogę zedytować plik który odpowiada za twoją bazę i przypisać ją do innego gangu.

Ten system był i jest na innych serwera !
Tak , nie zaprzeczę. Skrypt został zakupiony i wgrany na serwer.
Mam cały dostęp do skryptu wraz z możliwością jego modyfikowania.

Opublikowano

Nareszcie jakiś porządny system baz :)

Jeszcze dobrze będzie jak popracujecie nad wyglądałem graficznym na serwerze, ikonki itd...

Opublikowano

Mam już pomysł co do ikon i wkrótce skontaktuje się z znajomym który jest grafikiem.

Więc ikony niedługo powinny być :)

 

------------------------

Przepraszam za nagłe wyłączenie serwera.

Serwerownia robi przekierowanie maszyn przez co jest wyłączony cały dostęp.

Opublikowano

Ref.

Serwer będzie chwilowo OFFLINE.

Powód : Serwerownia przenosi maszyny.
-----------------------------------------------

Więcej informacji na forum serwera oraz fanpage !

Gracze nie stracą nic , jest zrobiony cały backup maszyny więc nie trzeba się o nic bać ! :)

Opublikowano

Nie trzeba kupować.

Wpisz w google multi theft auto i pobierz wersje 1.3.5

---------------------------------------------------

Dnia 23-07-2014r zostały zmienione adresy IP obu serwerów.
 
Aktualne adresy IP :
 
[MTA:DayZ] GooD DayZ
178.19.106.170:22144
 
 
[TS3] GooD DayZ
37.59.102.53:9987
 
--------------------------------------------------

Podczas tej przerwy przenosiłem maszynę na lepszy hosting , teraz korzystamy z ServerProject.pl

Także został naprawiony Debug Monitor !
Opublikowano

Ref.

Aktualnie naprawiłem dwa błędy które nurtowały mnie oraz graczy , mianowicie :

- Debug monitor (teraz pokazuje się i znika po kliknięciu F5)
- Zombie (nie biją sie już jak oszalałe ;d )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...