Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of Epidemy DayZ [AoE-DayZ.PL | POLAND/EUROPE]


Zubek1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer zostaje wyłączony aż do dnia 1.08.2014r !

Do tego dnia zostaną poprawione wszelakie skrypty które będzie trzeba oraz zostanie wgrany nowy system grup.

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer zostaje wyłączony aż do dnia 1.08.2014r !

Do tego dnia zostaną poprawione wszelakie skrypty które będzie trzeba oraz zostanie wgrany nowy system grup.

Opublikowano

Ref.

Serwer będzie już dzisiaj włączony w przedziale 14:00-16:00 !

Aktualnie wgrywam backup'a skryptów i kilka poprawek !

Opublikowano

Serwer funkcjonuje już poprawnie !

Został on przeniesiony na wersję 1.4 przez co jest zabezpieczony już przed galaretką !

Aktualnie jest jeden tylko błąd który nie przeszkadza praktycznie.

Mianowicie wykonywanie czynność np. picie jest ona cały czas powtarzalna , choć wystarcz kliknąć tylko dwa razy L i po kłopocie !

Zapraszam serdecznie na serwer !

Opublikowano

jestem już chyba za stary na te wszystkie Wasze skróty, mody (chodzi o MTA) :D

Zaraz o tym poczytam. Jeśli mi się uda to zrobić to wbiję zobaczyć co i jak.

Zaciekawiło mnie dość sporo pozytywnych opinii

 

EDIT:

 

Z przykrością muszę stwierdzić, że nowi  "zieloni" gracze kompletnie nic nie są w stanie zrobić. Sam serwer jak najbardziej ok, ale zero pomocy ze strony graczy. Na każdym możliwym kroku zabijany. Czyli jednym słowem atmosfera na serwerze taka jak na każdym innym

Opublikowano

Bardzo się cieszę i zapraszam serdecznie :)

Wkrótce !

  • Nowy wygląd zombie
  • Autorski dwu poziomowy system Zombotechu
  • Naprawione animacje
  • Naprawione zmienianie skina
  • Aktualizacja do wersji 1.4.0 R7
Opublikowano

Zapraszam na serwer !

Dzisiaj grało aż
60 osób ! Co oznacza iż serwer był pełny w 100% !

Co świadczy tylko o tym iż serwer jest
najlepszy pod względem wydajności jak i jakości dla graczy !

Oto dowód na to iż grał pełny serwer !


mta-screen2014-08-0513-38-38.png

Został także dzisiaj wgrany autorski system automatycznego zapisywania pojazdów !

Dzięki któremu nie będzie trzeba martwić się o stratę pojazdów przy resecie serwera !

Opublikowano

Zapraszam serdecznie na serwer !

Jest to zdumiewające iż serwer jest największym serwerem DayZ w kraju !

Aktualnie gra 68 osób na 80 !

Zapraszam jeszcze raz gorąco do gry !

Opublikowano

Zapraszam serdecznie !

Wczoraj został zmieniony adres IP serwera na :

mtasa://37.59.14.174:22130

Oraz na serwer został dodany Autorski zombotech dwu poziomowy !

Prezentacja Video :

Opublikowano

Zapraszam serdecznie !

W ostatnim czasie sklep został przeniesiony do markerów , ims sklep jest tylko i wyłącznie na mapie !
Został usunięty spod klawisza F6 i został rozmieszczony w 3 miejscach , LV , LS , SF !

Wkrótce na serwer zostanie dodany 3 poziom Zombotechu jak i nowy skin o nazwie 'Genetyk' dzięki któremu będzie można dostać się na 3 poziom Zombotechu !

Opublikowano

Zapraszam serdecznie !

Z Administracją postanowiliśmy iż przy następnie aktualizacji zostanie wprowadzony nowy inventory wzorowany na Arma II : DayZ !

Uczeń
Opublikowano

Byłem na serwerze przez chwilę, trochę się odstresowałem. Polecam, naprawdę warto przyjść chociaż na kilka minut.

xxx

Opublikowano

Dzięki bardzo serdecznie za miłą opinię ! 

Lecz wczoraj miałem niezłą akcję z jednym gangiem mianowicie XSQ który zaczął reklamować inny serwer , obrażać Administrację.

Jednak zostali zbanowani i nie będą już ubliżać. Aczkolwiek dzisiaj rano zaczeli wypisywać na forum różne dziwne kłamstwa lecz zostali także na forum zablokowani.

Nie zdziwię się gdy będą zaczynać pisać kłamstwa w prezentacji.

Aktualnie zostaje zmodyfikowana cała strona główna na autorską co może przekonać wielu z graczy iż serwer jest stabilny i nie jest dla pieniędzy jak wielu pisze widzą serwer :)

Opublikowano

Ref.

Nowa aktualizacja GM jest już w 60% skończona !

Co będzie w update serwera ?

  • - możliwość chowania ciał zabitych
  • - usunięta możliwość otworzenia namiotu/pojazdu we dwoje
  • - naprawione animacje postaci
  • - dodany nowy hud (prawdopodobnie)
  • - dodany nowy inventory wzorowany na DayZ

Zapraszam !

Opublikowano

Zapraszam serdecznie !

W ostatnim czasie na serwer zostały dodane dwie rzeczy które bardzo pomagają !

Mianowicie :

  • Autorski system automatycznego spawnu pojazdów co 1 godzinę + minuty
  • Autorski skrypt blokady na kopiowanie itemów poprzez otwieranie eq w dwie osoby , podnoszenia podczas refreshu czy także poprzez odłączanie internetu !

Serwer jest coraz bardziej zabezpieczany pod tym względem.

Aktualnie nie ma żaden możliwości na kopiowanie przedmiotów !

Opublikowano

Zapraszam serdecznie !

 

W ostatnim czasie na serwer zostały dodane dwie rzeczy które bardzo pomagają !

 

Mianowicie :

  • Autorski system automatycznego spawnu pojazdów co 1 godzinę + minuty
  • Autorski skrypt blokady na kopiowanie itemów poprzez otwieranie eq w dwie osoby , podnoszenia podczas refreshu czy także poprzez odłączanie internetu !

Serwer jest coraz bardziej zabezpieczany pod tym względem.

 

Aktualnie nie ma żaden możliwości na kopiowanie przedmiotów !

Teraz dopiero zaczniecie zbijać kasiorę.

RMCF

Opublikowano

Czy mógłbyś mi określić bardziej to szczegółowo swoją wypowiedź ?
Jestem chyba zbyt głupi aby zrozumieć to.

Czy to iż wgrywam coraz bardziej lepsze zabezpieczenia serwera oznacza iż będę na tym zarabiał ?

Dążę do stworzenia serwera najlepszego i tyle :)

Opublikowano

Zapraszam serdecznie na serwer !

Z dnia na dzień na serwerze gra coraz więcej osób !

Według statystyk serwer jest
największy serwerem DayZ w Polsce !

W południe liczba osób wynosi nawet
55/80 !

Opublikowano

Ref.


Zapraszam bardzo gorąco na serwer !

Został wgrany skrypt który zapobiega używaniu cheatów i nie , nie jest to ACpanel !

Jest to autorski skrypt dzięki któremu wykryliśmy już 3 osoby w ciągu jednego dnia od wgrania jak używają płatnych cheatów !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...