Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of Epidemy DayZ [AoE-DayZ.PL | POLAND/EUROPE]


Zubek1995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jedno mi nie pasuje jedynie na serwerze :) Według mnie to jest jego jedynym - a dokładnie administrator Diavol0 :) Czy jak to tam się piszę. Jest trochę nawet bardzo dziecinny i gdybyście go wymienili serwer 10/10 ;p Poprawcie trochę resp sanchezów :p

Opublikowano

Diavolo po woli sobie grabi więc może doczekasz się swojego :)

Resp poprawię jutro gdy przyjadę do domu :3

Opublikowano

Serwer całkiem przyjemny.

Jednakże, wygląd "zombie" bardzo razi w oczy :) Ich sposób poruszania się i atak, wszakże również nie wpływa pozytywnie na wczucie się w klimat.

Jak poprawicie/zrobicie nowe tekstury, będzie okey

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

Nad stroną rozmyślałem własnie.

Prawdopodobnie zrobię w niedługim czasie.

Moge Zrobic Strone Serwera...? ;)

Oczywiscie Za Jakims Drobnym Bonusem np. baza i jakies gp :D

Znam Sie Na Robieniu Stron Od 2 Lat Ucze Sie HTML i CSS ...

Pomogłem...?

 

Jeśli Tak Daj Like... ;)

Pozdrawiam... :D

Opublikowano

Odpowiedziałem na PW forum :)

Napewno możesz liczyć na wyspę , GP i skrzynkę dużą jeżeli odwalisz dobrą robotę :)

Opublikowano

Ref.

 

Przerwa techniczna serwera chwilowa

 

Naprawa pojazdów

Naprawa plecaków

Naprawa gamemode

Nowe podmianki

Zwiekszony dmg broni

Zwiekszona ilosc zombie na człeka ;d

 

Przerwa do 23:30 ok

Opublikowano

Ref.

 

Zapraszam serdecznie na serwer !

 

Przypominam iż jutro o 19:00 i 21:00 event !

 

Następny w sobote o 20:00 i 21:00 oraz niedziele o 19:00 i 21:00 !

Opublikowano

Z jednej strony polecam z drugiej nie, grałem na serwerze około 1 h.

Plusy:

Wybór płci.

Przetłumaczony invenatrz na język Polski.

Ciekawe skiny postaci. 

Minusy:

Na czacie praktycznie nikt nic nie pisał, tak wiem ze to serwer DayZ ale fajnie by było gdyby ktoś ci odpisał na to co piszesz :D

Niektóre budynki są dziwnie wklejone, chodząc po pustyni znalazłem wielki Budynek na wodzie i most stykający się z małymi domkami.

 

Tak jak powiedziałem oceniam serwer pozytywnie ale specjalnie mapa nie przypadła mi do gustu :P

Można wiedzieć ile jest skinów na serwerze ?

49yxrs.png

Opublikowano

Na serwerze są skiny :

 

Standardowy Kobiety / Faceta

Cywil Kobieta / Facet

Wojskowy Kobieta / Facet

Ghillie Facet / Kobieta w naprawie

Bandyta Kobieta / Facet

 

 

PS. Jutro rekrutacja zostanie otwarta na support'a !

Opublikowano

Ref.

 

Poszukuję jeszcze jednej osoby na supporta !

 

Podanie składać na forum ! Link do forum można uzyskać w grze !

Opublikowano

Ref.

Zapraszam na Serwer. !

Wkrótce zostanie otwarta ponownie rekrutacja na Support'a !

Aktualnie trwają rekrutacje na Skrypter'a oraz Youtuber'a !

Opublikowano

Wgrasz jakieś ciekawe skiny? Aktualne są naprawdę słabe. No - może oprócz Ghille, a bandyty nie widziałem. Jeżeli zrobisz to - z chęcią zagram wraz z trzeba kumplami. :P

Opublikowano

Każdy gracz może dać własną propozycję skinów. Można ją złożyć na naszym forum ( link na serwerze ) 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ref. !

Serwer od pewnego czasu jest pod trybem Hard !
- Usunięty sklep
- Usunięty system gp

- Mniejsza liczba pojazdów

etc...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ref. ! Przerwa techniczna do 16:35-18:00

 

Oraz wiele wiele zmian !

 

Dnia 23 maja 2014 r zostały wprowadzone zmiany  takie jak :
Nowy wygląd skinu bandyty faceta
Nowy wygląd skinu początkowego faceta
Nowy wygląd skinu cywilnego faceta
Nowy wygląd ikon
Nowy wygląd Game Monitor
Zmiana tła pod statystykami Tab
Nowy licznik 3D pojazdów
Nowy wygląd plecaków

Wkrótce zostanie dodana reszta aktualizacji.
Dnia 24 maja 2014 r zostały wprowadzone takie zmiany jak :
Zwiększona ilość plecaków
Zwiększona ilość zombie przypadająca na gracza
Zwiększone HP zombie
Zwiększone dmg zombie
Zwiększono ilość Ghillie Suit , aktualnie jest ich 10
Dodany nowy sklep/przekazywanie GP
Dodany spawn w powietrzu
Naprawiono tankowanie nowych pojazdow
Usunięto psy
Możliwość podnoszenia plecaków (po relogu znikają z ekwipunku)
Opublikowano

RutherforPolska

Co do twojej wypowiedzi to powiem tak.

Baza nieopłacona = wyłączenie
Wyłączenie = każdy gracz wejdzie.

Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich ! Po małej przerwie wszystko działa już świetnie !

Zostało dodane :

  • Nowy panel statystyk pod Tab.
  • Poprawiony sklep
  • Wgrane podmianki skinów dla Ghillie Suit od I do IV ( reszta w niedługim czasie )
  • Nowy system eventów (skrzynki których nie można zniszczyć oraz ich oznaczenie na mapie)
Opublikowano

 

RutherforPolska

 

Co do twojej wypowiedzi to powiem tak.

 

Baza nieopłacona = wyłączenie

Wyłączenie = każdy gracz wejdzie.

 

Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich ! Po małej przerwie wszystko działa już świetnie !

 

Zostało dodane :

  • Nowy panel statystyk pod Tab.
  • Poprawiony sklep
  • Wgrane podmianki skinów dla Ghillie Suit od I do IV ( reszta w niedługim czasie )
  • Nowy system eventów (skrzynki których nie można zniszczyć oraz ich oznaczenie na mapie)

 

Po dwóch tygodniach na pewno jest nie opłacona -_-

Gdy do cb pisaliśmy to miałeś to w dupie a potem dawałeś muty żeby uniknąć wypowiedzi

76561198342061369.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...