Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of Epidemy DayZ [AoE-DayZ.PL | POLAND/EUROPE]


Zubek1995

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ref.

 

Dodany nowy wygląd broni + możliwość wejścia do helikoptera i strzelania z niego jako pasażer !

Opublikowano

Problem ? Możesz napisać mi.

Na pewno dojdziemy do ładu i poprawię jakość serwera.

Nie dostałem żadnej wiadomości od gracza aby był niezadowolony , jeżeli tak się poczułeś mogłeś napisać do mnie.

Nie gryzę ani nie zabijam głosem , mogłeś porozmawiać i poprosić abym to poprawił. Na pewno bym Cie nie ostawił z kwitkiem.

 

Uważam , iż twoja wypowiedź jest bezsensowna , a mianowicie nie informowałeś mnie aby to zmienić.

Opublikowano

Ref.

 

Przypominam także o konkursie w sobotę który odbędzie się o 16:00 , 17:00 , 18:00 !

 

Do wygrania średnia skrzynka !

Opublikowano

Ref.

 

Aktualizacja prezentacji.

 

Dodane .:

- Menu prywatnych wiadomości.

- System przelewania GamePoints (/daj NickCały Ilość)

Opublikowano

Serwer bardzo przyjemny.

 

Pochwała dla Diavol0 Czy jakoś tak za pomoc 

 

Kilku rzeczy nie rozumiałem bo 1 raz na dayz grałem .

 

Dziwne bo biłem Niedźwiedzia z ręki a on sie nie ruszał

 

Fajnie dużo itemów itp, ale brak pojazdów wcale grałem z 3h i żadnego nie znalazłem :/ 

 

Pamiątkowy SS :)

 

1393542980-U225492.png

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Tak bazy nadal są i będą. Mam także pomysł by wprowadzić bazy które będą na wodzie.

 

Więcej informacji na ten temat jest na forum. Link do forum można zobaczyć w grze (powodem nie podania linku tutaj jest zakaz reklamowania for w prezentacji).

Opublikowano

Serwer powrócił na scenę MTA !

Wszystko działa już poprawnie !

 

- Naprawione znikające pojazdy !

- Zwiększony resp pojazdów !

Zapraszam serdecznie do gry !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...