Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of Epidemy DayZ [AoE-DayZ.PL | POLAND/EUROPE]


Zubek1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodajesz reklamę na forum i oczekujesz że wszyscy będą chwalili twój serwer jaki on fajny piękny itd. A jak komuś coś nie pasuje to niech się nie wypowiada .... 

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dokładnie, przy wszystkich serwerach DayZ jego komentarze są negatywne a serwery mają praktycznie to samo co u niego czyli nic nowego.


Właśnie wszedłem na serwer i co ? Jeden wielki s**t. Mało fps, niedziałający debug monitor żenada.

Opublikowano

Jeżeli masz mało FPS to zakup sobie nowy PC :)

Nizowo jakoś na nim mam po 60-90 fps.

Debug monitor ? Działa :) Tylko trzeba zginąć na początku.

Co do żenady wypowiedział bym się o twojej mapie które jest tak pięknie zrobiona z dziurami.

Opublikowano

Tak , u Cb jest to , że musiałeś szukać kogoś kto Ci za sponsoruje maszynę bo nie stać było Cie na utrzymanie.

Wolę już mieć 'gotowy' który będzie stał więcej niż jakieś gówno które upadło chwile po starcie bo maszyny nie opłacili.

Opublikowano

Ale co to ma do rzeczy ? Już mam wykupiony hosting i opłacony i nie padło od razu po starcie pajacu. Nie każdy jest dziany, zresztą Twój serwer to nie jest DayZ tego nie można nazwać DayZ mi to przypomina Freeroam.

Opublikowano

Ma do rzeczy dużo :)

Bo grając chociaż na moim serwerze ludzie mają pewność iż nie padnie z dnia na dzień jak te twoje gówno...

Opublikowano

Gówno ? U mnie bynajmniej są nowości u Ciebie nie ma nic nowego. O Twoim serwerze można powiedzieć "gówno" pajacu. Mój serwer też nie padnie jakby miał paść to bym nic nie robił na nim już.

Opublikowano

Ref.

Zapraszam serdecznie !

Przypominam także o przerwie technicznej która odbędzie się w czwartek od 10:00 do godziny 14:00-16:00

  • Zostaną naprawione bugi
  • Dodane nowe obozowiska
  • Dodany spawn itemów na obozowiskach

I wiele wiele więcej !

Opublikowano
Zostaną naprawione bugi - jakie bugi ? Każdy może sobie napisać że naprawia bugi a tak naprawdę nic nie zrobił.

Dodane nowe obozowiska - Gdzie ?

Dodany spawn itemów na obozowiskach - Zaszalałeś. 

Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

Opublikowano

Skończ nabijać sobie posty , bo poświęciłem czas i obejrzałem twoje wypociny marne gdzie w każdym krytykujesz non stop :)

Nie myśl sobie , że dam Ci krytykować mój serwer przez to że grasz na ultimatedayz i krytykujesz inne serwery myśląc , że na waszym będzie każdy grał :)

Opublikowano

Po 1 Nie zabronisz mi piania postów.


Po 2 Mogę sobie krytykować co chcę i gdzie chcę.


Po 3 Nie gram tylko na ultimatedayz bo gram również na twoim i na wielu innych serwerach.


Po 4 Jako gracz jestem ciekawy jakie gdzie dodałeś nowe obozowiska więc grzecznie pytam.


Po 5




że na waszym będzie każdy grał :)




Jak na naszym - co przez to rozumiesz. Ja aktualnie nie prowadzę żadnego serwera. 


Jeżeli wypowiedziałem się w twoim temacie i masz do mnie jeszcze jakieś pytanie to daj lajka albo oznacz mnie @dudu98PL


Masz jakiś problem ? Potrzebujesz pomocy ? Pisz PW Postaram się Pomóc .... 

Opublikowano

Ale ja wam zaraz zabronię pisać posty, bo wasze wypowiedzi powoli schodzą na kłótnię. Jeżeli nadal będziecie się obrażać będę zmuszony do nadania odpowiedniej kary. ;)

Opublikowano

Zapraszam serdecznie wszystkich !

Na serwer wprowadziłem wczoraj podczas przerwy

  • Zmienione doki w LS
  • Zmieniony lotniskowiec SF
  • Powiększona ilość slotów
  • Zmniejszony spawn itemów na arei
  • Zwiększona ilość HP zombie do 14,600
  • Zwiększone obrażenia broni podstawowej oraz głównej aby każdą bronią można było zabić


Wkrótce zostanie dodane

  • Zombie które sprintują
  • Osobny spawn zombie na arei aby gracze nie siedzieli tam cały czas
  • Po dwie wyspy w SF oraz LV (w LS są już)
  • Nowe bronie
  • System tworzenia przedmiotów (przedmiot A + B = C / AB)
Opublikowano

Dziękuję za miłe słowa :)

-----------------------------
W czwartek dnia 10 lipca odbędzie się przerwa techniczna od godziny 1:00 do godziny 6:00-7:00

W trakcie przerwy technicznej zostanie dodane :

  • Zmodyfikowane SF
  • Nowe pojazdy
  • Podmianki dla nowych pojazdów

Lista pojazdów która będzie dostępna dla graczy po przerwie :


ID oraz nazwa pojazdu , podzielone na rodzaje.

 

Jednoślady
521 FCR-900
461 PCJ-600
463 Freeway
471 Quadbike
468 Sanchez
509 Bike
 
Samochody sportowe
415 Cheetah
542 Clover
596 Police Car
445 Admiral
424 BF Injection
541 Bullet
549 Tampa
 
Samochody terenowe
579 Huntley
568 Bandito
490 FBI Rancher
400 Landstalker
422 Bobcat
489 Rancher
470 Patriot
 
Samochody pozostałe
483 Camper
545 Hustler
531 Tractor
525 Towtruck
 
Samochody ciężkie
428 Securicar
433 Barracks
437 Coach
431 Bus
455 Flatbed
403 Linerunner
414 Mule
482 Burrito
 
Samoloty
593 Dodo
511 Beagle
519 Shamal
513 Stuntplane
 
Helikoptery
487 Maverick
497 PMaverick
417 Leviathan
469 Sparrow
563 Raindance
 
 
Łodzi
453 Reefer
473 Dinghy
539 Vortex

 

 

Opublikowano

Ref.

Zapraszam serdecznie !

Dzisiaj na serwerze testowym były testowane nowe tekstury do pojazdów które zostaną dodane w czwartek !

Jednym z pojazdów będzie helikopter dzięki któremu będzie można transportować pojazdy typu : bobcat , sanchez , fcr-900 , landstalker , mesa , tampa !

Zapraszam serdecznie jeszcze raz !

Opublikowano

Pograłem trochę i zmieniam zdanie, serwer nie jest zły lecz trzeba trochę popracować nad klimatem. Co do systemu tworzenia przedmiotów nie jest to dobry pomysł ani oryginalny. Nowe bronie? Hmm, będziecie mieli problem z tym a mianowicie podmienić tą nową broń oraz głos. Chyba, że to będą granaty które nie są dodane jeszcze do DayZ.

Opublikowano

Co do głosu broni mam plan już.

Użyje skryptu w którym wpisze ID nowe broni przez co pusty dźwięk będzie zastąpiony innym.

Skrypt ims polega na podmianie dźwięków broni.

 

---------------------------------------------------------------

Co do Debug Monitora który nie wyłącza się i włącza pod F5 to gracze odnaleźli sposób na to.
Wystarczy wcisnąć F5 i się wylogować , po zalogowaniu Debug Monitor działa normalnie.

Opublikowano

Dobry pomysł z craftowaniem itemów.

Ograniczył bym bronie palne do 1 %

Przydała by się animacja że jak podchodzisz z nożem do zombie to go zabijasz animacja na 1 cios w głowę,bo to chyba realne ?

Może dodać że zombie ma 1/5 na zabicie cie na 1 cios :P?

Powiększyć ilość plecaków.

Zrobić coś z tym że jak koleś zobaczy drugiego to go od razu z kałacha albo innej broni.

@Usuń te kolory zielone i inne i dodaj tylko w nocy czarny i normalny bo oczy mogą pójść od tego koloru.

9u2pvr.gif

Opublikowano

Co do tego ograniczenia broni palnej , chodzi Ci chyba o to iż był mniejszy resp broni ?

Zobaczę co się da zrobić i wprowadzę to :)

----------------------------------------

Co do plecaków , to jest już to wprowadzone :)

Na serwerze jest kilkanaście rodzai plecaków , takich jak :

  • Basic Pack , ilość miejsc : 12
  • Assault Pack (ACU) , ilość miejsc : 16
  • Small Backpack , ilość miejsc : 20
  • Medic Backpack , ilość miejsc : 24
  • Marines Backpack , ilość miejsc : 28
  • Alice Pack , ilość miejsc : 32
  • Vest Pack , ilość miejsc : 36
  • Medium Backpack , ilość miejsc : 40
  • Big Backpack , ilość miejsc : 44
  • Czech Backpack , ilość miejsc : 48
  • High Backpack , ilość miejsc : 52
  • Military Backpack , ilość miejsc : 56
  • East Backpack , ilość miejsc : 60
  • Coyote Backpack , ilość miejsc : 64

-----------------------------

Co do broni to mam plan zrobić tak , aby zmniejszyć HP zombie , aby padały np. z AK/M4 na 2-3 strzały.
Natomiast człowiek aby padał z AK/M4 na 10-15 strzałów celnych.
Natomiast z snajperki można było by zabić na 1-2 strzały.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...