Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of Epidemy DayZ [AoE-DayZ.PL | POLAND/EUROPE]


Zubek1995

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ref.

Zapraszam serdecznie !

Wkrótce zostanie dodane :


GameMode :

  • Poprawiona pogoda

 

Skrypty :

  • Autorski system gangów z możliwością dodania Zastępcy (SubLidera)
  • Poprawiony system spawnu pojazdów
  • Odpowiedzi 292
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ref.

Zapraszam serdecznie !

W najbliższą środę o 21:00 będzie update serwera.

GameMode :

  • Poprawiona pogoda
  • Poprawione błędy
  • Poprawione Zombie
  • Nowe pojazdy (Cargobob , Monster)

 

Skrypty :

  • Autorski system gangów z możliwością dodania Zastępcy (SubLidera)
  • Poprawiony system spawnu
  • Spawn pojazdów z kilkoma częściami
  • Poprawiony Chat

 

Obiekty :

  • Poprawiona wyspa SF
Opublikowano

Ref.

Dzisiaj o 21:00 był update serwera który wprowadził :

GameMode :

  • Poprawiona pogoda
  • Poprawiona większość błędów w kodzie
  • Poprawione Zombie
  • Dodany Monster & Nevada

Skrypty :

  • Dodany nowy system gangów z SubLiderem
  • Nowy system spawnu aut - Teraz respią się w zależności od liczby graczy na serwie
  • Spawn z kilkoma częściami
  • Poprawiony Chat

Obiekty :

  • Poprawione dziury w LS
  • Poprawiona wyspa SF

Forum :

  • Nowy szablon
  • Poprawiony shoutbox
  • Dodane panel "Top 5 czasu Online" oraz "Top 5 piszących"
Opublikowano
Dnia 24-10-2014 o godzinie 22:30 odbędzie się przerwa techniczna (15-30min)

 

Zostaną dodane :

 

GameMode :

  • Nowy Tab (Z statystykami)
 

Skrypty :

  • Poprawiony system baz
  • Poprawiony system spawnu
Opublikowano

Zapraszam serdecznie na serwer !

Aktualnie na serwerze jest 76/80 osób !

 

Gdzie kilka minut temu był on w pełni zapełniony !

Opublikowano

Server oceniam 9/10 - Super wygląd zombie nie tak co na innych servach <_< . Fajny skin poczatkowy, zombie biega jak zombie, duzo osob w miare duzo sie respi zombie. i wiele wiele wiecej. Czemu nie 10/10? Powiem tak server jest naprawde fajny lecz nie jest on idealny.

Opublikowano

Server oceniam 9/10 - Super wygląd zombie nie tak co na innych servach <_< . Fajny skin poczatkowy, zombie biega jak zombie, duzo osob w miare duzo sie respi zombie. i wiele wiele wiecej. Czemu nie 10/10? Powiem tak server jest naprawde fajny lecz nie jest on idealny.

Dziękuję za opinię ;)

 

Zapraszam także na serwer !

 

Aktualnie gra 43 osoby , choć średnia osób grających w tygodniu to 35-40 !

W weekend natomiast 60-80 osób !

Opublikowano

Ref.

Zapraszam serdecznie na serwer !

Aktualnie trwają prace do następnego update.


Update forum :

  • Usunięto "najaktywniejsi dzisiaj",
  • Dodano "top 5 piszących",
  • Dodano "top 5 czasu online",
  • Zmieniono wygląd edytora tekstu w odpowiedziach,
  • Zmieniono wygląd ShoutBox'a,
  • Dodano działy związane z serwerem TeamSpeak,
  • Poprawiono podgląd profilu użytkownika,
  • Poprawiono prywatne wiadomości,
  • Zmieniono i dodano nowe emotikonki,
  • W znacznej mierze spolszczono styl.
  • Wgrano plugin pomniejszający rozmiar zbyt dużych zdjęć w postach,
  • Spolszczono kolejne elementy stylu forum,
  • Dodano listę ostatnich zanotowanych banów na stronie głównej forum.
  • Lista banów z serwera.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Serwer ma pełno dziur i bugów... Wymienię kilka z nich:

 

  1. Pisanie prywatnych wiadomości, podczas gdy atakują nas zombie w 90% prowadzi do zbugowania się teksturach (doświadczyłem tego);
  2. Pełno aut do których nie da się nic włożyć;
  3. Plecaki po śmierci przeważnie znikają;
  4. Bazy rozrzucone na mapie powodują takie lagi że masakra... PS. PRZYDAŁABY SIĘ NOWA MASZYNA... Jest takie coś jak skrypt na bazy ;))))
  5. Wyspa na wyspie w LS jest strasznie zrobiona i niewiadomo co i jak..

Podsumowując, jeśli Cię nie stać na lepszą maszynę to nie zakładaj serwera.. proste. Są lagi i z tego co wiem gracze narzekają na to bo siedziałem z kilkoma graczami na TS :))

Opublikowano

1. O dziwko nie miałem żadnych takich zgłoszeń.

2. Do każdego auta można włożyć części.

3. Jeżeli ktoś weźmie z ciała , to już twoja sprawa.
4. Posiadam skrypt na owy system baz i mogę wgrać kiedy zechce.

5. Strasznie zrobiona , podaj przykład co jest tam nie tak.

 

Dobrze , kto narzeka na lagi i z kim siedziałeś na ts ?

 

A tak przy okazji , to dlaczego podrabiasz osobę 'Polski Sebek' który był założycielem pewnego serwera ? O dziwko także DayZ...

Reasumując , twoje wypociny , to jedynie marne zaprezentowanie swoich spostrzeżeń jako i nizowo opinia o serwerze.

 

Załóż własny serwer , następnie komentuj cudzy :)

Dodając jeszcze , nikt na lagi jeszcze nie narzekał aż tak , że się grać nie da.

Jeżeli konkurencja atakuje serwer , to chyba logiczne iż muszą być lagi.

Opublikowano

Tak, tak.. Koledzy ciała pilnowali i mi plecak wzięli.. mądre podejście..

Do każdego? Wyspa LS stoją 2 Monster'y do których nie można wsadzić silnika ani kół więc zaprzeczasz sam sobie. :)

 

Wyspa jest krzywa i strasznie zarośnięta, że nie widać nawet siebie w pewnym momencie.. :))

 

Z kim siedziałem i kto narzeka to już moja sprawa, to że nie umiesz zająć się serwerem to już twoja sprawa. Wyrażam swoje opinie,  których Ty nie możesz sobie wbić to tej pustej bani. :)

Serwer jest zrobiony wyłącznie dla zysku a Ciebie nawet nie obchodzi co się na tym serwerze dzieje. Takie są realia i każdy gracz ze zdrowym rozsądkiem przyzna mi racje..

 

Spokojnie, serwer już się robi i nie będzie pod zarobek jak Twój więc nie masz się o co martwić.. :))

Opublikowano

Czekam z niecierpliwością aż powstanie twój serwer.

 

Lecz odnieś się do tego , dlaczego podrabiasz kogoś nick ?

Podszywając się pod 'Polski Sebek' z innego serwera ?

Opublikowano
Ostatni update

 

GameMode :

  • Poprawiona pogoda
 

Skrypty :

  • Dodany system baz
  • Poprawiony spawn pojazdów
  • Dodany ranking graczy pod F7
 

Obiekty :

  • Poprawiono mape w LS
  • Poprawiono wyspe w LS
 

Forum :

  • Zmieniono w pewnym stopniu sposób wyświetlania banów (lista banów)
  • Zmieniono sposób wyświetlania postów w działach na klasyczny
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ref. 

 

GameMode : 

Zmieniona częstotliwość spawnu zombie w grupie 

Usunięto kilka błędów związanych z zombie 

 

Skrypty : 

Poprawiony system blokady kopiowania 

Poprawiony system antyreloga 

Udoskonalony system anty-galaretka 

Kilka nowych podmianek pojazdow 

 

Obiekty : 

--- 

 

Forum : 

---

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...