Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko że ja z żadnymi serwerami nie mam nic wspólnego ; ]

 

@Down

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :<<<<<<<<< Ide sie pociąć zlewem ; /

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Tylko że ja z żadnymi serwerami nie mam nic wspólnego ; ]

 

Przykro mi, atakują Cie metińczycy :<

Admin Cienia
Opublikowano
Przykro mi, atakują Cie metińczycy :<

Nie śmiej się bo też dostałem pw o treści takowej czy pomogę w stawianiu serwera metin2 choć nie mam o tej grze zielonego pojęcia. :P

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Nie śmiej się bo też dostałem pw o treści takowej czy pomogę w stawianiu serwera metin2 choć nie mam o tej grze zielonego pojęcia. :P

 

o.O Plaga!

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=77681&

 

Chce zostac kid modem silkroad poniewaz gram 2 lata 81 poziom isro

 

Wiedza o silkroad : gram juz 4 rok na isro 90

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Dostałem taką wiadomość na pw od Lopator

kurwa zjebie materialny myslisz ze mi chodzi o to zeby napisac jakiegos pierdolonego posta ja chce tylko zeby mi kxyt2 dzialal chuju zajebany kurwa stara cie nauczyla ty chuju jebany kurwa jebana ze no
Admin Cienia
Opublikowano

Jeszcze to. :)

 

http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=78563

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
http://www.mpcforum.pl/index.php?showtopic=78573

 

Koles mysli , ze wlaczy polsat i bedzie w metina gral ^^

 

Niezłe ;d ^^

 

PS: może na TVn można w counter'a grać ;d

Opublikowano
Klawiatura nawet testowana w specjalnych tunelach areodynamicznych, dlatego teraz bez obawy mozna ja uzywac nawet przy predkosciach 250-300 km/h

 

Buhahahah xDDDDD takiego czegoś jeszcze nie słyszałem :D hahahahaha

Opublikowano

Nie z mpc ale ni mogłem sie powstrzymać...

jak zostanę adminem bardzo będe przeszczegał regulamin juz przeszczegam ale jeszcze bardziej

Kolesiowi chodzilo o admina na serwerze w sampie ;D

 

widziałem chitera ale nie pamiętam nazwy miał nieskończone życia pistolet mu się nieprzeładowywał ałto mu sie nie niszczyło

 

bardzo mi się podoba admin poawlo bardzo mi pomaga i jest fajny

Chuj, że nie ma takiego admina <lol2> :D

1317454587-U195480.png

Admin Cienia
Opublikowano
Typ jak on nabil tyle postow xD

Sporo się pyta w tym dziale metin2, z resztą sam wejdź i sprawdź jakie ma posty. :)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...