Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

CYTAT:

ja kiedys mialem okazje w szkle na dysce dziewczyna po 2 kieliszkach padla. a my z chlpoakami 2l na 4 wyjebalismy i nic.

http://www.mpcforum.pl/topic/190182-pytanie-biblia/

 

Sorrki :D:D layos czy jak Ci tam, ale to jest naprawdę śmieszne :D

Opublikowano
beke to ja mam z twojego braku mózgu.

Bez mózgu nie można funkcjonować :s Chociaż nie, Metinowcy są ewenementem na skalę światową.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

CYTAT

 

zal mi cie nawet nie wiesz jak sie pisze gura sohan

---------------------------------------------------------------------

Nie pamietam gdzie to znalazlem, ale mialem brechta xD

s0b0t4.png

1303519330-U179158.png

Opublikowano

CYTAT

 

wiesz czemu mi easymetin2 nie działa?

 

-----------------------------------------------------

 

(ja) Nie, nie wiem dlaczego

 

----------------------------------------------------

Szkoda bo mi tesz nie dziala

Opublikowano

Odnoszę wrażenie, że cały dział pogaduszki to jeden wielki idiotyzm :) 99% postów to ankiety i nabijanie postów :)

1280314365-U1.png

 

Ci, których zwą wojownikami, podejmują walkę, mając przed sobą jeden cel – zniszczenie wroga. Muszą się wyzbyć ludzkich odruchów i uczucia litości. Muszą zabić każdego, kto zechce im przeszkodzić, choćby samego Boga lub Buddę. Prawda jest sercem sztuki walki.

Opublikowano

Odnoszę wrażenie, że cały dział pogaduszki to jeden wielki idiotyzm :) 99% postów to ankiety i nabijanie postów :)

 

Też mi nowość, oblicz sobie średnią wiekową tego forum.

Beka.

Opublikowano

To jest zajebiste, nie śmiałem się tak od kliku dni :D Piękna sprawa, nie ma drugiego takiego forum. hackme.pl się chowa.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/194725-pytaniededyk/page__pid__1311211#entry1311211

 

Koleś chciał postawić serwer metina na serwerze WWW. Padłem. Hahhahahahha :D.

 

@HOT!

Napisał nowego posta!

11 lat to wg.niego nie jest się dzieckiem,lol2,i ma już "serwa hamaczi",więc z dedykowaniem najspokojniej w świecie sobie poradzi,lol2,padłem na łopatki ;D.

spake.png

Sygnaturkę wykonała KisuShite

 

 

take a gun and count to three...

 

windows7_userbar10.gif

45180.gif

Opublikowano

@up2 Z jednej strony odpadłem serwer do metina na hostingu WWW z drugiej strony myśle "to przez takie głupki ludzie w moim wieku są uważani za dzieci neo"

Niemam linka ale było wczoraj/dzisiaj konto które chciało obrazić Lenarta ale coś mu nie wyszło : D

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

[quote name=Grzesiek(GO):D' timestamp='1282633902' post='1333523]

Prosze o pomoc z Hamaczi bo nie umiem sie obsugiwac :( i jak ktos by mi pomug to bym byl bardzo wdzienczny :)

o boże icon3.gif

http://www.mpcforum.pl/topic/197676-pomocprosze-o-pomoc-z-hamaczi/

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/198120-robie-tuty/

 

No padlem! hahahah

 

 

kolejne:

http://www.mpcforum.pl/topic/150947-obejscie-na-hackshield/page__view__findpost__p__995534

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

Nie pamiętam kto to napisał ani w jakim dziale ale koleś mnie trochę rozwalił

Cytat

Skąd mogę pobrać google chrome

odpowiedź

Z google?

Albo i to

Napisał to użytkownik Lubie Ser 16 sierpnia 2010 - 13:18 w dziale Via www w moim tutku:D

Ale gufno i ponadto jusz bylo na forum dawno temu. Masz ode mnie minósa i zjedz sera trohe.I to ma wirusa ktury biega na konió trojańskim po naszym (tak wlasciwie po moim) komputeże

Kocham http://www.mpcforum.pl!!!

18706.png

Pomogłem daj +

 

Sheut-.png

Opublikowano

Ten user 'lubie ser' to chyba jakaś prowokacja xD Nie wierzę że ludzie sa tak potrzepani. Serw metina na www też niezły, cholera, trzeba było gadać z dzieciakiem to by wam zapłacił :D Rodzice takich berbeci powinni instalować cenzora albo jakiś inny program dla bezpieczeństwa swoich pociech. Zrobić w chuja takiego 11latka to pryszcz, a później będzie płakał mamusi w mankiet że go ktoś oszukał. Niewiedza kosztuje.

 

Pozdro dla wszystkich myślących 11latków :) Pamiętajcie, spoczywa na was obowiązek ratowania honoru ludzi w waszej grupie wiekowej. Myślenie popłaca.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...