Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
loader kosztuje 6 zł poniwarz wchodzisz na server i poprostu nie wychodzisz z gry i nadal grasz a w tym jest dolonczony taki mini bot wienc zparazam na mojom aukcje dzięki kontakt gg nie podaje numeru konta przed zakupieniem kontakt GG : [cenzura]

 

 

Ktoś na allegro bota sprzedawał ...

 

 

 

link^^

 

Ps. Przeglądałem stare tematy moderatorów jak to D&G prosił o golda i Xanter o taxi ^^ .

<joke> ;)

 

 

\/down

Możnaby tak powiedzieć .

20358.gif
Opublikowano

Post napisany oczywiscie w dziale Metin2........Po prostu modkowie sa tam Pro :

wczoraj mnie potrącił pociąg na moście i spadłem ze 100m w przepaść na kamienie;/

roztrzaskałem sobie głowe, złamałem kręgosłup ale na allegro kupiłem nowe

 

Post nie zostal nawet usuniety....

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano
a ja czekam na zdjecie warna.

 

 

 

jak mam Ci to zdjąć?

 

http://fstg.motosport.com/motographics/Images/products/atv/body/WARN_RT25.jpg

 

 

rotfl ^^

Admin Cienia
Opublikowano
Ktoś na allegro bota sprzedawał ...

link^^

 

Ps. Przeglądałem stare tematy moderatorów jak to D&G prosił o golda i Xanter o taxi ^^ .

<joke> ;)

\/down

Możnaby tak powiedzieć .

Jakoś nie mogę się tego doszukać. ;] Nie jestem neo kidem który pisze taxi pl0x albo gold plyzz..

Zarabiam na swoim.

 

A te aukcję z allegro to pamiętam. ;)

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano
Tag ja moke nie wjem jag ty... chodź zdaje mi sje rze albo nje umjesz czytaci ze zrozumieniem albo jestesi zjebany...

 

Post, byl chyba specjalnie napisany, albo nie wiem xD

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

<lol2> Z Lubelskiego Ots 7.6

 

Torus: Dam tom Postac za Kase Lup Itemki na Apo Nie Oszukuje!! Uwieżcie Mi Pirzcie!

 

Normalnie paduem!

Opublikowano

Teraz z działu Wr^^

Witam nie wiem co kupić jaką broń lub może żadnej z nich nie kupować i co innego kupić za 400G1C pls help :<

P90

TMP9

czy

G36?

 

kup colta

hahahahahhaahhahahaa :lol:

Opublikowano
Sry Ze pisalem Hak Ale Szukam Pomocy!! Czy Idzie przeniesc punkty na play spanie z 1 konta na drugie konto ?? Wybaczcie za temat ale admin zamyka moje tematy!! Jeslij Admin Znowu zamknie moj tenmat to prosze pisac nowe posty pod tytulem odpowiedz!!

Za pomoc dam 100x5

 

 

100x5?

 

 

 

Wysłałem podanie o przeslanie kasy na paypala bo zlodbylem 6500 pkt. po jakim czasie przyjdzie mi odpowiedz na moje podnaie o kase?

 

Napisał o tym 5 tematów pod rząd a w następnym przepraszał za to

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

--------------------------------

Wróciłem i chcę pomóc ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

4. Wysłanie wirusa = ban.

 

Większość czitów zawiera jakiegoś tam wirusa, chcecie wszystkich zbanować?

Wysyłam zapy na Lockerz !!!

Pisać pw z mailem.

Opublikowano
4. Wysłanie wirusa = ban.

 

Większość czitów zawiera jakiegoś tam wirusa, chcecie wszystkich zbanować?

 

Chodzi o to ze nie wolno wysyłać wirusów grożnych dla naszego komputera, tzn celowo. Hacki normalnie mają nie szkodliwe

76561198001815076.png
Opublikowano

Sry, ze to z gg ale musze to pokazac swiatu

Lord Makin (12-08-2009 16:49)

pipr

Lord Makin (12-08-2009 16:50)

ty znawca anime?;

>

 

@Down

 

1st time

/agree

^^

Jeśli też sądzisz, że Owned! jest pokemońsko pierdolnięty to wklej to do swojej sygny.

xD

Opublikowano

ahaha a teraz news z dzialu pogaduszki xDD

napisany przez:

 

Mariusz111412booss_PL

zagraj w tibie jest leprza

 

hah koles wymiata wez lepiej poucz sie polskiego a nie od najmlodszych lat grasz w gry ;S

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Opublikowano

Z działu warrock.

 

Mariusz111412booss_PL

Jak się lata autem?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

--------------------------------

Wróciłem i chcę pomóc ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Przykładowe pytanie :

P: Jak mam otworzyć stronkę rapidshare ?

O: otwuż stronke rapidshare . jak pomoglem daj 5

 

Codzienność ...

 

 

Ortografia nie moja .

20358.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...