Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

fajnie już spałem u kolegi ciągle porno oglądaliśmy najpierw godzinę i 30 min porno potem amerykan pie 3 części tak do 03 i laptop się rozładował

 

mama ladowarki nie kupila xD

76561198001815076.png
Opublikowano
nie wiem co robić tera pod koniec wakacji całe wakacje się nudziłem i tera pod koniec bym zrobił coś specjalnego tylko nie wiem co z dziewczyno tak ale nie mam żadna w moim wieku się nie zgodzi(xxx) nie wiem co robić przez ten tydzień cos fajnego nie wiem właśnie co ?? help me

 

 

pierdolinij se w łeb

 

Mistrzowie ciętej riposty

znają problemy dręczące naszych Użyszkodników :)

 

 

 

@5xdown

 

no demoty rzadza xD

 

.

Opublikowano

@2up

bylo to juz ;p ale mimo to koles wymiata xD

2+2=666 i kazdy porzadny ksiadz wam to powie

za najprostszymi rozwiazaniami zawsze czycha zlo!! zycie to nie bajka :P:P:P

 

strzezcie sie!! rotfl

Opublikowano

Dobry spamik nigdy nie jest żły

rotflo.jpg

^^

Nie chciało mi się ładniej wycinać

Opublikowano
Mistrzowie ciętej riposty

znają problemy dręczące naszych Użyszkodników :)

 

Za dużo demotywatorów :P

Autor tematu ma problem ^^

 

20358.gif
Opublikowano
Dobry spamik nigdy nie jest żły

rotflo.jpg

^^

Nie chciało mi się ładniej wycinać

 

Nie wiem jak ten koles to zrobil :D.....Jest, chyba pierwsza taka osoba :P....

Spamil pewnie caly dzien ;)

Pomogę z matematyki, PW.

Admin Cienia
Opublikowano

@up

Nagrał się w tibie i musiał wyżalić swoje wszystkie troski..

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

------------------------------------------------ 
Raport: 

no panowie a na jakich serverach gracie??

 

Opcja raport - poczatuj z moderatorem O_o

76561198001815076.png
Opublikowano

Musiałem napisać xD

Koleś założył temat, że mu metin2.pl nie działa...a ja mu napisałem dlaczego...bo servery są OFF i nie długo włączą...i jakiś modek wywalił temat do kosza, a ten ziomek z takim tekstem do mnie xD

post-43915-1251281805_thumb.jpg

Opublikowano
czy mój komp jest (chyba)źle złożony czy jakaś cześć nie pasuje bo gram w grę wow(lub co innego) takie starsze gry(bo to nowe to mi smigajo na full detalach) to mi komp warczy(zapamiętuje ostatni dźwięk jaki słyszy i ciągle go powtarza(np gościu mówi hello a mój komp hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh i tak aż go zresetuje) [...]

 

Gadający komp, wtf?

Opublikowano

Przed Ostatni Post

Zbyt mało chętnch, musiałby byc przynajmniej 2-3 klientów na tydzien..-.- ;/

 

Ostatni Post ,by pr0 uber koparke!

Biznes Powinien Się Kręcić :) Będzie dobrze rozkręci sie

Początki Bywają Cieńskie

 

Opublikowano
zainstalowałem diablo 2 lod i nie mogę gry włączyć (mam nie oryginalną grę kiedyś była oryginalna ) bo pisze żebym włożył płytę no to włączam deamon tools i wczytuje plik pojawia mi się okienko z grą i pisze włącz grę diablo 2 pan zniszczenie klikam w to a tu mi wykasuje włóż płytę a jest włożona crack nie pasuje nie wiem co robić może crack może patch już sam nie wiem wy mi pomóżcie wcześniej jak w to grałem to wszystko było dobrze działało itp a tera nie za pomoc dam 5*

 

Smieszne czy tragiczne ? :D

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

@2up

Też się dziwie jak gra mogła być oryginalna, a teraz nie jest...

to jest żałosne...w ogóle ten koleś jest żałosny...

 

@down

Dobrze, że dodałeś:

ale to jest Niktos i dlatego wykluczamy to rozwiązanie.

 

Opublikowano
@2up

Też się dziwie jak gra mogła być oryginalna, a teraz nie jest...

to jest żałosne...w ogóle ten koleś jest żałosny...

 

miał oryginalnego cdkeya ale zmienił go programem ale to jest Niktos i dlatego wykluczamy to rozwiązanie.

76561198001815076.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...