Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Użyłem 2 wulgaryzmy na 260 postów ...

Dostałem warna 20% . To jest idiotyzm .

 

Bez sensu, rozumiem jakbyś wypisywał co chwila jakieś wulgi ale dwa słowa na 260 postów to już przesada... weź napisz do majka lub selda pma, bo tylko oni odpisują ...

1317454587-U195480.png

Opublikowano

CYTAT(Czeslaw xD @ Sep 26 2009, 08:56 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Bez sensu, rozumiem jakbyś wypisywał co chwila jakieś wulgi ale dwa słowa na 260 postów to już przesada... weź napisz do majka lub selda pma, bo tylko oni odpisują ...

 

 

ee tam ja kiedyś jak mialem z ~~500 postów to dostałem warna za 1 słowo :D

76561198001815076.png
Opublikowano
Witam.

Otóż Wilku93 ponoć chce mnie na kidmoderatora działu metin2 i zrobił mi test na gg.

Wilku93 
dobra zaczynamy 
20:26:54Co zrobic gdy uruchamiając Metin2 na prywatnym serwerze wyskakuje ci error.

xxxxxx


20:30:18Wilku93 
przykazania koscielne 
20:30:26rodimop
lol 
20:30:29przesadziles 20:30:31Wilku93 

20:30:36wszystko dobrze

 

I tu pytanie:

Czy aby Wilku93 nie robi mnie w "balona"?

Proszę o odpowiedź.

 

Jakiś PM o_O

Opublikowano

@post 425

 

buahahha

kto dał takiemu dzieciakowi Kid Moda ?

do tego przykłada on znaczą uwagę do gwiazdek w profilu...

 

mozna jakoś napisać do admina zeby go zdjąć z tej funkcjii ?

Bo troche mi zal tego forum gdy taki kid modzik jest :/

71170943.jpg
Opublikowano

@up

 

Przepraszam za tego pana ma on jakieś urazy psychiczne w stosunku do mojej osoby bo coś tam mu napisałem nie pamiętam nawet co. Bodajże że przez join date będzie lepiej traktowany na forum chociaż się nie udzielał blablabla. Od 2 tygodni nie może się ode mnie odczepić. Chłopie ciebie komentować nie warto :)Dałem ci 1* za to jak chamsko mi odpisałeś, a ty z tego robisz jakąś aferę że patrzę na gwiazdki w profilu. Wiesz co ty potem panie święty zrobiłeś? Przez parę dni robiłeś mi spam z wulgaryzmami w komentarzach na moim profilu. Zresztą po co ja odpisuje, tak jakbym się przejmował. Sorka za offtop. reporcik poleciał.

Opublikowano

CYTAT(Czeslaw xD @ Sep 29 2009, 03:24 PM) <{POST_SNAPBACK}>
A wiecie, że koty widzą duchy ?

 

A na co nam sie przyda taka wiadomosc jezeli my ich nie widzimy :P

 

A tak ogolnie to ja wiedzalem gdzies czytalem albo uslyszalem

30364378.png

Opublikowano

a teraz kolejny glupi post niktosia

 

Dam 5*

 

Mam pytanie bo kumpel dał mi linka ja w niego weszłem i zmieniło mi opis na "jestem gejem" jak kto powie jak tak zrobić to dam drugie 5*

 

dał mi takie coś gg:/set_status?description=%6A%65%73%74%65%6D%20%67%65%6A%65%6D%20 i to na gg było niebieskie jak link

.

Opublikowano
beztytuuri.png

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Ten Niktos ma posranie we łbie srry za słownictwo ale inaczej sie nei da okreslic xD.

 

@up

 

:O lol jakie boty. takich sie powinno na IP banowac.

 

30364378.png

Opublikowano
ja narazie na nie.

@offtop

2xup

za przeproszeniem.. CO TO KURW MA BYC?! Pozwalalem ci Kopiowac moja sygne?

znajdz wlasna a nie od ludzi zabierasz.. co sygne dam jakas fajna to albo pol dzialu ma albo jeszcze dalej -.-!

 

 

 

napisz jeszcze cos na moj temat to report i kopia avka

 

 

xD

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Ban na 7 dni i delete dla tego bana plx. Kolejny temat z serii doplace do zaproszen. Hehe i ciekawe jakim cudem juz wygral psp jak wszystko od powstania strony jest fresh out, dopiero jutro (i tak w to nie wierze) zaczna ,,sprzedawac'' te swoje towary

Dla tego bana xD

 

 

1317454587-U195480.png

Opublikowano

,,kórfa ia p13Rl)0l_3!!

14I<13 l\l30 |<1l)y!!! ''

 

 

 

 

Kocham all admow, ale najbardziej KoKera:* (On tam wie czem^^)

Nick w grze:Zal1234

Dlugosc czlonka 8cm

Ulóbiona gra: Metin2

 

Nie wiem czy było ;>

 

1.Santarius

2.Zal1234 <prawdopodobnie xD

 

edit:

 

tak to jest być ne0 kidem czasem łatwiej czasem trudniej ...

 

co do autora tematu wierzę ze moglbys to zrobic ...

 

edit: zaraz coś dodam ;>

 

aa i zal mi cie,zgadzam się z panem zagłady, podam cie do jamira i gej forge o czerpanie nielegalnych kozysci z nielegalnego priva bez licencji .

zgnijesz w pjerdlu napie !!111

 

edit2:ale jo ty i te twoje teksty napje zginiesz jutro cie dopadne !!!1 buj sie !! zetre cie w proh !

 

 

1oo7R0 261l\l1352 !!!1 1

 

 

by ja ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...