Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/172259-forumowiczu-czy-sluchasz-hip-hopu/

 

Ten temat, a dokładnie twórca tematu.

 

 

Opublikowano

To jest dobre ;] Nobel - wynalazca ,,nitropiceryny''. Uśmiałem się przy tym ;]

I ten komentarz ...nobel (wynalazca dymamitu i nitropiceryny dzieci) - a sam ma 13 lat ;]

 

Avathar

 

niepotzrebnie to zrobiles przyjdzie teraz jakies dziecko ak krzeslo i bedzie sie bawic czyjas praca a na dodatek wnerwi wszystkich playerow serva... - dalem ale to tylko za to ze wymysliles sposob na eq itd jestes troche jak nobel (wynalazca dymamitu i nitropiceryny dzieci)

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

18:00 (GMT+2) to chyba nie nasz czas :) trzeba doliczyc tak mi sie zdaje 2h :) czyli 20:00?

 

geniusz z CA ;D

Opublikowano

Największym idiotom na mpcforum jest keczup który zakłada po 20 kont a po 30 min i tak kończy z permem

s2c77Oa.png

Opublikowano

Największym idiotom na mpcforum jest keczup który zakłada po 20 kont a po 30 min i tak kończy z permem

 

czytając ten post, po dokładnym przejrzeniu twojego profilu znalazłoby się kilka perelek do tego tematu. :)

spongebob1.png

Opublikowano

nie ma to jak oryginalny prezent na urodziny... :huh:

 

No cholera...ja bym się popłakał.

Opublikowano

supercola:

On jest ztorrentowany przeciesz..... Jak bym go niby odpalil inaczej ^^

 

 http://www.mpcforum.pl/topic/179384-metin2-nie-dziala/page__pid__1195411__st__0entry1195411 

Opublikowano

Jak zrobić takie coś: Że jak wpisze w Google np. mpcforum to wyskakuje? MPCForum Bugi hacki Boty... i takie tam

Zdolność poprawnego tłumaczenia co mamy na myśli/ o co właściwie Nam chodzi. Guugle czarna magia.

Opublikowano

B4ku- mistrz cienkiej riposty

Jezu nie udawaj debila nobku ! Bo sie nieznasz... Widac ze masz max 10lat -.- Dzieciak neo ..

Lepiej sie nie odzywaj . I to co up napisales to tylko pogarszasz swoja reputacje! Nobku

 

Lol :D

RAsfepN.png
Opublikowano

Własnie z Kolegą miałem wyjść na miasto i napisał :

 

 

O: kupić Ci jagodziankę ?

J: z czym ?

O: z truskawkami, kurwa.

 

 

O : on

J: Ja

sygnaqg.png

Natural by me.

Opublikowano

Własnie z Kolegą miałem wyjść na miasto i napisał :

 

 

O: kupić Ci jagodziankę ?

J: z czym ?

O: z truskawkami, kurwa.

 

 

O : on

J: Ja

 

Też czytamy basha.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...