Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Największe idiotyzmy na mpcforum.pl


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze troche a niktos to bedzie cos ala jestem hardcore :lol:

 

@JEDIT

Dajcie mi linka do dema Prototype dam 5*

 

Jak coś to w Googlach i nie moglem znaleźć wiec mi tu nie piszta( :blink: ) "Google nie boli"

 

Dajcie mi te jak by to nazwać pomiary np. 5 KB to 1 MB dajcie wszystkie bo nie mogę sobie przegrać gry Dam 5*
Nazwa tematu:Bajty

 

Dajcie wszystkie takie fajne mmorpg żeby były pety( :blink: Do You Meankiep.png??) tylko nie last chaos bo ostatnio grałem i mi sie znudziło Dajcie jak najwięcej dam 5*

 

A i czy da się naprawić problem

Niestety tobie sie nie da pomoc

 

Nazwa tematu: Top 10 Gieróf, Według was

Dajcie wasze top 10 gieróf proszę o całą nazwę gry nie skrót i kilka scrennów

@a jak byście mogli to też mmorpg

 

i sry za to nazwe ale to zalezy od nazwy czy ktos wejdzie czy nie wiec jak bendzie taka wejdz to hyba duzo osub wejdzie nie ??

Próba nauki manipulacji ? persfazji? :blink:

 

Sciognlem se ostatnio devil mat cry 3 specliaj edyction

Ściągnąłem sobie ostatnio devil may cry 3 special editionW sumie 5 błędów na 8 wyrazow. Nice :)

 

niepiszta,nie wygłupiajta, pomuzta

 

ząb mnie boli jak zrobić zeby mnie niebolał

Press ~(konsola)>napisz sv_wyjebzeba 1

 

//Ten temat ogolnie od nazwy rozpierdala wiec zlapcie sie mocno krzesla :lol:

Nazwa tematu nav_m.gif= Jestem Newem

Ej o co chodzi w world of warcraft wytłumaczcie mi skróty jakie są w  Wowie bo np w Silku są nukery hybrydy to w Wowie tez coś może być i  jaka rasa i te inne jest najlepsze rozdaje 5*

 

//Reszta bedzie w code, bo max 10 cytatow w poscie mozna umiescic ^_^

 

zainstalowałem diablo 2 lod i nie mogę gry włączyć (mam nie oryginalną grę kiedyś była oryginalna [b](O rly? :blink: ^_^)[/b]

 

 

Nie chciałem już liczyć wszystkich gwiazdek, ale na pewno w co drugim temacie właśnie było to kuszenie tymi gwiazdkami ^_^

 

//moja mala refleksja :)

Żeby kokosz płacil za kazde slowo niktosia dajcie ktore on napisze maxymalnie jedno w kazdym temacie teraz byl by bogaczem, natomiast zeby zamiast tych jebanych gwiazdek niktos dawal po piec zlotych to my bysmy byli bogaci //Ogolnie fail, zobaczymy co przyniesie przyszlosc :lol:

//Maxymalna liczba cytatow 10?:blink:

 

@Niktoś

Jezeli czytasz to "albo skończ siebie samego ośmieszać, albo wyperdalaj"

 

*oczywiscie nie mialem na celu jakich kolwiek pobudek wywierania przemocy na bohaterze tego dziwacznego posta, ma to wedlug mnie bardziej charakter edukacyjny i sluzy jako przestroga dla innych

 

 

theendk.png
  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie z mpc ale znalazłem na gg.Look ;]

 

Adrian (6-07-2009 9:55)

12846943 9:52:01

<kwiatuszek>

Adrian 9:52:13

kto ty?

Adrian 9:52:34

?

12846943 9:53:03

Mam na imię Radek ::)Znalazłem Cię w wyszukiwarce GG i poczułem pozytywne wibracje, więc postanowiłem dać ci kwiatuszek. :)

 

Adrian 9:53:16

lol?

12846943 9:53:29

Czy mogłabyś wyjaśnić jedną sprawę ? :)

Adrian 9:53:40

ta?

12846943 9:53:56

Często się mówi, że mężczyźni i kobiety się inaczej zakochują, to może powiedziałabyś mi jak to dokładnie Ty , jako kobieta, czujesz, gdy jesteś zakochana ? :)

Adrian 9:54:16

ja nie jestem kobieta :D

to jeszcze nie koniec...

Opublikowano
jak to sprawdzić ?

 

 

to jest post z 2007 roku, a koles wczoraj napisal posta i odkopal temat z przed 2 lat haha xD ale ziomal ;d

Opublikowano

xDD Bez komentarza XDD Daty mu sie pomylily xD

Cytaty roku.^^

 

 

pojebany ten ich jenzyk ja bym sie jego chyba nie naluczyl
By Nabijacz xD

 

mam tam na boku 60% a wie ktos co bendzie jak bendzie 100% bo jakos mi szypko rosnie i niewiem czy to dobrze czy nanic to lvl rosnie czy jak ??

 

 

31515.gif

13891.jpg

31454.gif

 

Pomagam tylko na PW!

Usuwam wszystkie wiadomości nie związane z pomocą z mojej strony

 

Pozdrawiam. Cro$s

Opublikowano

raz kolo na zzyt2 pisze do mnie podexpiszm do 20 pliz xD

chcę ci podziękować mamo

chcę ci podziękować tato

za prowadzenie tego pieprzonego świata

do gorzkiego końca

nigdy nienawidziłem naprawdę jedynego, prawdziwego boga

ale boga ludzi, których nienawidzę

mówisz że chcesz ewolucji

małpa była wielkim uderzeniem

mówisz, ze chcesz ewolucji, człowieku

a ja mówię, że jesteś pełen gówna

LAST+Tour+on+Earth.jpg

Opublikowano

kolejny neo kida albo turasik xD

chcę ci podziękować mamo

chcę ci podziękować tato

za prowadzenie tego pieprzonego świata

do gorzkiego końca

nigdy nienawidziłem naprawdę jedynego, prawdziwego boga

ale boga ludzi, których nienawidzę

mówisz że chcesz ewolucji

małpa była wielkim uderzeniem

mówisz, ze chcesz ewolucji, człowieku

a ja mówię, że jesteś pełen gówna

LAST+Tour+on+Earth.jpg

Opublikowano
9. Na forum nie ma zakazu przeklinania, jednak jego nadużywanie będzie skutkowało uwagą oraz warnem. O nadużywaniu decyduje moderator.

 

Użyłem 2 wulgaryzmy na 260 postów ...

Dostałem warna 20% . To jest idiotyzm .

20358.gif
Opublikowano

Z dzialu zadan domowych ^^

 

 

to forum o Cheatach sama nazwa mówi MPC-MultiPlayerCheats google nie gryzie tam poszukaj....

 

 

A co to za dział =.=...?

Zadania Domowe imbecylu =.=

 

 

ja to przeczytalem to sie osmarkalem xD

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

imageszack.png

needa comment? xD

 

 

@siorka za rozdzielczość zdjęcia ale mam full ha de <3

@drugie siorka, zdjęcie było profesjonalnie obrobione w paincie ( wycięcie fragmentu i wklejenie go [zmniejszenie po prostu]) , ale gupi imageszak dodał to białe coś :D)

Opublikowano
Z dzialu zadan domowych ^^

ja to przeczytalem to sie osmarkalem xD

 

:<

ale co w tym śmiesznego xD?

 

@UP

 

To już się zalicz do kategorii Dzieci i Żałosne.

Hip-Hop nie umarł.

Opublikowano
imageszack.png

needa comment? xD

@siorka za rozdzielczość zdjęcia ale mam full ha de <3

@drugie siorka, zdjęcie było profesjonalnie obrobione w paincie ( wycięcie fragmentu i wklejenie go [zmniejszenie po prostu]) , ale gupi imageszak dodał to białe coś :D)

 

zrobiłem przeskok z monitorka 17 '' CRT (1240x1024 natywna) na LCD 22'' FULL HD (1920x1080 bodajze)

 

kupilem se monitor LG W2261VP za 700 zł, full ha de 22''

 

kupilem 22'' full hd z lg. Jest zajebiscie.

 

mam zamiar sobie kupić monitor lcd 21''

 

siorka za rozdzielczość zdjęcia ale mam full ha de <3

 

MapleEuropeLead bez obrazy xD

Monitor fajny ;)

20358.gif
Opublikowano
Mam 2 komputery - laptopa i stacjonarnego. Na obu kompach mam pirata fife09 . chce zagrac mecza z kolegą ja na jednymkompie a on na drugim. mam taki kabel który nazywa sie sketka. połączyłem oba kompy tym kablem. wchodze we fife i co mam zrobic zeby grac tak... Prasze o pomoc...

 

 

 

piąteczki gwarantowane

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...