Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VerunisMT2.pl [Dedyk] [Easy] Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Wybór co do serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór co do serwa?

    • Teraz bet? 2/3 dni na ogarni?cie bugów b??dów z klientem i na nowo nast?pnie start.
      39
    • Niech jest jak teraz.
      52

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Drakix zróbcie coś z tym....

1. Zmiana cen i dodanie 5bona w sklepach.

2. Usunięcie dropu pereł i sztab na mapach nisko levelowych.

3.Dodaje do TP opcji "Moje miasto"

Opublikowano

To ja może przypomnę co macie zrobić a co możecie.Jak o czymś zapomniałem poście :)

 

Macie:

1.Poprawić Menu z Niemieckiego Na Polskie.

2.Poprawić bugi jak są bo ktoś tam pisał chyba ale raczej nie ma.

3.Poprawić drop kasy i ceny w itemshopie.

4.Logowanie.

5.Dodanie 5Bona

6.Nie ma sklepu z KD dodajcie!!!

Możecie:

1.Zrobić tak aby ranga szybciej wbijała przecież nic to nie daje ale ładniejszy wygląd postaci.

2.Jedna Pelerynka nieskończona.

3.Nie ma chyba jednej roski niebieskiej nwm czy to specjalnie czy coś nie tak.

4.Dodajcie podstawowe fryzy do strażników

erfgreg.png

Opublikowano

Kochani proszę was! :(

Nie spałem 4 noce, jak teraz siedzę ledwo piszę nie widzę literek więc z góry przepraszam za błędy :'c

 

Wprowadzimy w nocy :

- Dodania 5 bonu

- Zwiększymy drop yang ze wszystkich mobków :)

- Zmniejszymy ceny u handlarzy

- Dodamy NPC z Biżuterią na 54 poziom ! :

 

Q & A <= Żebym nie odpowiadał 100 razy w grze na te pytania :(

 

1# Gdzie wymieniać Losy

- Pierścień Teleportacji <- Miejsca Specialne <- Wymiana Losów

 

2# Wproadzicie 5 Bon

- Tak

 

3# Wprowadzicie Zmiany Statusu

- Tak

 

4# Skill mi nie wszedł na P :(

- Skill wchodzi na P tylko i wyłącznie na 17 poziomie

 

5# Dla czego nie ma resetów 6-skill ?

- Ponieważ ten skill jest zbyt za dobry :) i w większości przypadków 98% wchodzi na M1

 

6# Znalazłem GM'a Dostałem VIPA a go niemam ; _ ;

- VIP zostaje przydzielony po upływie 15min - 2h Automatycznie po wylogowaniu

 

7# Moje konto jest zablokowane

- Konta zostały już odblokowane

 

8# Będzie IS ?

- Tak zostanie dodany

 

9# Czy będą KD u NPC ?

- Tak zostaną dodane kd +0

 

Dziękuje :) za Uwagę ja idę się przespać z parę godzinek . Bo nie wyrabiam dosłownie .

 

 

Za ataki i logowanie przepraszamy :) Niestety wiecie jak to jest doskonale :) startowanie z serverem jest niemożliwe bez ataków na servery :) Widać ludzie nie potrafią doceniać czyjeś pracy .....

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Wbiję i zobaczę jak na serwerze. Ile mniej więcej serwer śmiga bez przerw, że dopiero 74 lvl w rankingu? :O

 

Kilka pytań:

-skąd trutka?

-na nowe mapki potrzeba buffka?

-roski z max. wartościami?

@edit

 

co najebaliście do clienta, że waga to 1,5gb?

Opublikowano

Zapraszam x

 

 

@AW. Skąd truty.

 

 

Derix to za ciągłą reklame u Nas !

 

 

To ja zapraszam x

 

 

PS/// ADMIN SERWERA NIE UMIE DODAĆ QUESTÓW :)

 

Dobra, reklamuje sobie wasze zjebane serwery gdzie indziej. To, że mamy duże zainteresowanie naszym serwerem a wasze serwery to jedno wielkie gówno i nie macie ich gdzie reklamować to nie nasza wina.

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Zapraszam www.******.pl Serwer Medium Miły expik itd.

 

 

@AW. Skąd truty.

 

 

Derix to za ciągłą reklame u Nas !

strona podjebana od semanthi (R.I.P) ??

Serwer jak na razie dobrze działa po nocnej konserwacji będzie lepiej albo i gorzej zobaczymy co im w tzw. praniu wyjdzie.

Opublikowano

 

strona podjebana od semanthi (R.I.P) ??

Serwer jak na razie dobrze działa po nocnej konserwacji będzie lepiej albo i gorzej zobaczymy co im w tzw. praniu wyjdzie.

Nie podjebana tylko z tego samego hostingu kupiona :] host oferuje do serwerów templatki ...

 

Dobra, reklamuje sobie wasze zjebane serwery gdzie indziej. To, że mamy duże zainteresowanie naszym serwerem a wasze serwery to jedno wielkie gówno i nie macie ich gdzie reklamować to nie nasza wina.

Ty człowieku nic nie potrafisz. Podjebałeś wszystko, co się dało. Twoja interpunkcja razi w oczy. A to jak się odnosisz do ludzi, jest karygodne.

 

 

@PS. Jeszcze jedna reklama Waszego Gównianiego Serwera u Nas a postaram się o coś bardzo niemiłego, że gracze od razu wypadną :/

Opublikowano

Nie podjebana tylko z tego samego hostingu kupiona :] host oferuje do serwerów templatki ...

Ty człowieku nic nie potrafisz. Podjebałeś wszystko, co się dało. Twoja interpunkcja razi w oczy. A to jak się odnosisz do ludzi, jest karygodne.

 

 

@PS. Jeszcze jedna reklama Waszego Gównianiego Serwera u Nas a postaram się o coś bardzo niemiłego, że gracze od razu wypadną :/

Tknij ten serwer to ja tkne manvie i będzie z nią źle :) - ja cie tylko ostrzegam.

 

@ Serwer idealny :P ;))) czekam na zmiany cen u npc i będzie super ;>

Opublikowano

Nie podjebana tylko z tego samego hostingu kupiona :] host oferuje do serwerów templatki ...

Ty człowieku nic nie potrafisz. Podjebałeś wszystko, co się dało. Twoja interpunkcja razi w oczy. A to jak się odnosisz do ludzi, jest karygodne.

 

 

@PS. Jeszcze jedna reklama Waszego Gównianiego Serwera u Nas a postaram się o coś bardzo niemiłego, że gracze od razu wypadną :/

 

Skonczyłeś ? Jak tak to wyjdz spod biurka.

Do tej pory to ty u nas reklamujesz swój gówniany serwer :)

45025232242689268053.gif

Opublikowano

 

Tknij ten serwer to ja tkne manvie i będzie z nią źle :) - ja cie tylko ostrzegam. Bo już nie jeden serwer się o tym przekonał .

 

@ Serwer idealny :P ;))) czekam na zmiany cen u npc i będzie super ;>

Hhahahah.. Rozbawiłeś mnie mały gimbusku.

 

 

@Up. Zamknij już mordeczkę bo jesteś małym brudem ! Nawet Dice nie potraficie zablokować!

 

 

WWW.xx.PL!

 

 

CHCIAŁEŚ WOJNY! TO WŁAŚNIE JĄ ROZPOCZĄŁEŚ !

Opublikowano

 

 

 

Dobra, reklamuje sobie wasze zjebane serwery gdzie indziej. To, że mamy duże zainteresowanie naszym serwerem a wasze serwery to jedno wielkie gówno i nie macie ich gdzie reklamować to nie nasza wina.

http://prntscr.com/29fypo

"Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach"


 


 


https://www.twitch.tv/belgijskamalina   Taki tam stream :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...