Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VerunisMT2.pl [Dedyk] [Easy] Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Wybór co do serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór co do serwa?

    • Teraz bet? 2/3 dni na ogarni?cie bugów b??dów z klientem i na nowo nast?pnie start.
      39
    • Niech jest jak teraz.
      52

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie chce mi sie czytac tego wszystkiego, a i tak pewnie nikt o to nie zapytal bo ludzi interesuje gra. Czemu te grafiki (czyt. screen z gry) taki rozmyty? Specjalnie? :P

Opublikowano

Sundio Serwer OFF bo wykryliśmy sporo bledow które dziś przez noc wraz z drugim adminem naprawialiśmy serwer startuje o ok. 12;00

bledy typu:

 

Drop yang

drop exp

ceny w sklepach

brak itemkow

brak możliwości ulepszania

eq z nieb lez

sporo tego było zapraszam o 12

1390144171-U592769.png


Opublikowano

dodam iż był bug na yangi z fms'ami bojowymi itp itd ^^ lecz gdy napisałam admin mnie olał. Zobaczymy, zobaczymy.

Co z tego że bug z yangami ? jak ja sobie robiłem shopy i co chwile nowe postacie i przerzucałem te 100 kk na start :) i miałem około 30 kkk ;P

Opublikowano

A ja tam dam kolejną szansę :D Tylko kilka pytań, mam nadzieję że teraz mi odpowiesz -,- :

 

-skąd trutka?

-roski z max. wartościami?

-na nowe mapki trzeba buffka?

-ile jest ulepszaczy? (jeśli znowu same perły, to ja dziękuję -.-)

Opublikowano

Kiedy bedzie ts dzialac ?

                                                                             24790528697226300755.png

Opublikowano

A oddacie VIP'a tym osobą które dostały wczoraj :) ?

                                                                             24790528697226300755.png

Opublikowano

Tak wszystkie Vipy zostaną zwrócone, wszystkie wczorajsze błędy są naprawione, jeżeli w kliencie macie błędy to wyłączcię zaporę windows oraz antywirusa.

45025232242689268053.gif

Opublikowano

 

 

zawsze mam ustawione zeby urachamial jako administrator...

no mowie ci ze musze za kazdym razem przinstalowywac !! .....

Jak byś miał ustawione jako administarator, to bys miał taka mala ikonke na grze, a jej nie masz.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...