Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VerunisMT2.pl [Dedyk] [Easy] Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Wybór co do serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór co do serwa?

    • Teraz bet? 2/3 dni na ogarni?cie bugów b??dów z klientem i na nowo nast?pnie start.
      39
    • Niech jest jak teraz.
      52

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak mam wbić na serwer jak nic nie działa. Jak wbije to kicka.

 

 

 

@Hejtowałeś server Manvia.pl a widzę sam nawet nie możesz ogarnąć logowania. Może ddoski lecą w logowanie?

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanie. Czemu dalej mam zablokowane konto? OMG

coś zrypali, najśmieszejszy tekst gma to to że nie będzie 5 bonu :D

Opublikowano

coś zrypali, najśmieszejszy tekst gma to to że nie będzie 5 bonu :D

 

 

Jak to niby serwer Easy i bez 5 bonu ? jak na easy brak 6-7 to lipa a tu 5 ma nie być ?

Opublikowano

 

Serwer online. Wszystkie konta zostały odblokowane.

Rekord- 450 online.

 

Chyba patrzysz na "Podkręcony Licznik"

Opublikowano

Ha Ha :D

 

Niewypał :/

 

Wszyscy robia postacie żeby kupic zmianki i dodania :/ Do drop yang chujowy

Pan czytać umie? Jak nie grał, to nie wie, że GM zmieni drop Yang w nocy.

 

Daj go teraz albo w pape

 

@Topic zawitam ale zastanawia mnie jaki to easy jak w godzine wbili 70 lvl tylko...

W niecałą godzinę. Nawet nie przekroczyło u niektórych 40 minut.

75217085885568519449.png


Opublikowano

Bo więcej na początku było biegania po 1m i spamu niż grania szybciej lvl się wbije .

Jak dla mnie powinni usunąć drop sztabek i pereł na tych pierwszych mapkach a uruchomić od 95+ bo botów będzie od *****:D

Opublikowano

GM już nic nie zmieni, bo poszedł atak i po serwie :rolleyes:

Skąd wiesz, że po serwie?

75217085885568519449.png


Opublikowano

gofno wiesz ..... , idz juz spac

Odpowiedź na poziomie. Jeszcze w danych

  • "Płeć:Mężczyzna" yhyym o.O

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...