Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VerunisMT2.pl [Dedyk] [Easy] Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Wybór co do serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór co do serwa?

    • Teraz bet? 2/3 dni na ogarni?cie bugów b??dów z klientem i na nowo nast?pnie start.
      39
    • Niech jest jak teraz.
      52

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Doczekam się odpowiedzi w sprawie patchera czy jednak olewacie? Mimo, że jestem 1 z 100/200/500/1000 powinniście mi pomóc.

Zaraz ci upne na inny hosting klienta

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Doczekam się odpowiedzi w sprawie patchera czy jednak olewacie? Mimo, że jestem 1 z 100/200/500/1000 powinniście mi pomóc.

Przecież Ci napisali kiedy będzie patcher

Opublikowano

 

Mam jakieś przy logowaniu łączenie zablokowane :/

 

Bo zablokowali , gdyby tego nie zrobili moglbys juz sie logowac , tak ciezko ? Serio ?

Opublikowano

Ślepi jesteście czy udajecie? Po 1 pytałem się czy dadzą teraz patchera żebym mógł pobrać reszte clienta bo mam 300mb(Przerwało pobieranie) a 2 raz pobierac nie bede bo szkoda mi limitu...Po 2 Nie pytałem kiedy po 3 Widzę nadal olew, zwylki użytkownicy mi odp, a admin ma to gdzieś...

Opublikowano

Co z VIP? Co takowy daje, czy to tylko "dodatek" do SM w postaci rangi, czy co?

75217085885568519449.png


Opublikowano

 

300+ ONLINE.

To czemu na TS jest marne 20osób?

 

A na serwerze M1 jest puste ;/

Opublikowano

To czemu na TS jest marne 20osób?

 

A na serwerze M1 jest puste ;/

Przypuszczam, że dlatego bo ludzie nie mogą się zalogować do gry ;)

Opublikowano

A i nie ładnie Draix reklamować serwera na innych serwerach. Bo jeżeli chcesz to ja Ci załatwię spambootery na serwerze, że cały chat będzie cały zaspamowany.

Opublikowano

Pierwszy raz mam takie problemy. Nie moge sie zalogowac , probowalem zmieniac ustawienia grafiki nic nie daje.

Loguje sie i wywala mnie z bledem "????????????????????????????????????????????????????????" Czasami wyloguje odrazu , czasami po 3 sek , lub jak sie rusze , i sa straszne lagi lub 5 fpsow.. Jakis fix? Na innych serwerach gram normalnie.

Opublikowano

haha, życzę Ci żeby ten serwer padł jeszcze dziś.. :))

 

@topic Nie zagram! :)

World Of Metin - Batablehy

 

Zapraszam :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...