Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

VerunisMT2.pl [Dedyk] [Easy] Taka Rozrywka Tylko U Nas !


Drakix

Wybór co do serwa?  

91 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybór co do serwa?

    • Teraz bet? 2/3 dni na ogarni?cie bugów b??dów z klientem i na nowo nast?pnie start.
      39
    • Niech jest jak teraz.
      52

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 426
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wbijając maxymalny poziom na Aline2 w ( 3 dni ) to w ile tutaj wbije? Tydzień ? :)

 

ile yang dropi z psa ?

ile yang bd miec na 50 lv ?

stać mnie bd na fms i wybonowanie eq z hp na 30 lvlu ?

Itemy od biologa mogę dropić na maxymalnym poziomie ? czy trzeba bd dropka robić ?

mam nadzieje że serwer nie postawiony na 10 dni zwijacie kase i zamykacie serwer ?

Jest autoPatcher w kliencie ?

są autopoty ?

jak często beda odbywać sie eventy ?

GM często Bedzie ONLINE i banował " WaitHacki " ?

Ciężko wbić 50 śr do zatrutego ?

Bonusy wchodzą maxymalnie ?

jest 6/7 bon na serwerze ?

Macie zabezpieczenia Anty DDOS ? ( Żeby pierwszy lepszy DDos was nie zniszczył :> )

Kiedy Start ?

Kiedy Klient Bedzie do pobrania

Zbalansowane postacie ? ( Na Aline2 wymiatał chyba sura a potem szaman jakoś tak to było ^^ )

Skąd zwój zmiany skilli ?

Rosy mają maxymalne wartości ?

Macie jakichś YouTuber'ów ?

Bedzie pierścień Anty Expa . ?

w pierścieniu tp albo w jakiejś księdze da sie kupic np poty ? żeby nie biegać do m1 ?

co ile oddajemy itemy do biologa ?

Po ile są zmianki 1/5 u npc ( CENA )

Opublikowano

Wbijając maxymalny poziom na Aline2 w ( 3 dni ) to w ile tutaj wbije? Tydzień ? :)

 

ile yang dropi z psa ?

ile yang bd miec na 50 lv ?

stać mnie bd na fms i wybonowanie eq z hp na 30 lvlu ?

Itemy od biologa mogę dropić na maxymalnym poziomie ? czy trzeba bd dropka robić ?

mam nadzieje że serwer nie postawiony na 10 dni zwijacie kase i zamykacie serwer ?

Jest autoPatcher w kliencie ?

są autopoty ?

jak często beda odbywać sie eventy ?

GM często Bedzie ONLINE i banował " WaitHacki " ?

Ciężko wbić 50 śr do zatrutego ?

Bonusy wchodzą maxymalnie ?

jest 6/7 bon na serwerze ?

Macie zabezpieczenia Anty DDOS ? ( Żeby pierwszy lepszy DDos was nie zniszczył :> )

Kiedy Start ?

Kiedy Klient Bedzie do pobrania

Zbalansowane postacie ? ( Na Aline2 wymiatał chyba sura a potem szaman jakoś tak to było ^^ )

Skąd zwój zmiany skilli ?

Rosy mają maxymalne wartości ?

Macie jakichś YouTuber'ów ?

Bedzie pierścień Anty Expa . ?

w pierścieniu tp albo w jakiejś księdze da sie kupic np poty ? żeby nie biegać do m1 ?

co ile oddajemy itemy do biologa ?

Po ile są zmianki 1/5 u npc ( CENA )

Człowieku na każdym serwerze spamisz tymi pytaniami

Spojrz w prezke to na 80% pytan znajdziesz odpowiedź .

 

@ Polecam , ale chyba nie zagram

~~ Masz swój własny prywatny serwer Metin2 ? Potrzebujesz Reklamy ? Spójrz ! ~~

http://www.mpcforum.pl/topic/1117094-zostane-youtuberem-1800-widzow-sol-macz-pompa/

Opublikowano

WeeZy popre Cie 1szy raz ten typek spami w cholere duzymi literami z tymi samymi pytaniami z kolorami na przemian, wspolczuje administratorom gdy na to odpowiadaja.. Poprostu go olejcie..

I mam nadzieje, ze tej zbrojki, ktora masz na sobie nie ma w grze bo jest masakrycznie brzydka i ten kto ja robil powinien gnic w lochu za tortury programu, ktorego uzyl.

 

 

@Edit Wystarczy spojrzec na jego sygne by ocenic jego poziom, myslalem, ze tacy ludzie to Twoi fani, a jednak nie wszyscy nie do konca normalni sa Twoimi fanami. ^^

zhda.png

Opublikowano

Człowieku na każdym serwerze spamisz tymi pytaniami

Spojrz w prezke to na 80% pytan znajdziesz odpowiedź .

 

@ Polecam , ale chyba nie zagram

Do ciebie nie pisze więc grzecznie mówiąc zamknij ryj ( Buzie :D ) Nabijaczu subów botem.

 

Ps. Proszę odpisać na moje powyższe pytania gdyż mam troszke wolniejszy internet i długo mi obrazki/ treści wczytuje .

Opublikowano

Wbijając maxymalny poziom na Aline2 w ( 3 dni ) to w ile tutaj wbije? Tydzień ? :)

 

ile yang dropi z psa ?

ile yang bd miec na 50 lv ?

stać mnie bd na fms i wybonowanie eq z hp na 30 lvlu ?

Itemy od biologa mogę dropić na maxymalnym poziomie ? czy trzeba bd dropka robić ?

mam nadzieje że serwer nie postawiony na 10 dni zwijacie kase i zamykacie serwer ?

Jest autoPatcher w kliencie ?

są autopoty ?

jak często beda odbywać sie eventy ?

GM często Bedzie ONLINE i banował " WaitHacki " ?

Ciężko wbić 50 śr do zatrutego ?

Bonusy wchodzą maxymalnie ?

jest 6/7 bon na serwerze ?

Macie zabezpieczenia Anty DDOS ? ( Żeby pierwszy lepszy DDos was nie zniszczył :> )

Kiedy Start ?

Kiedy Klient Bedzie do pobrania

Zbalansowane postacie ? ( Na Aline2 wymiatał chyba sura a potem szaman jakoś tak to było ^^ )

Skąd zwój zmiany skilli ?

Rosy mają maxymalne wartości ?

Macie jakichś YouTuber'ów ?

Bedzie pierścień Anty Expa . ?

w pierścieniu tp albo w jakiejś księdze da sie kupic np poty ? żeby nie biegać do m1 ?

co ile oddajemy itemy do biologa ?

Po ile są zmianki 1/5 u npc ( CENA )

Zobaczysz na serwerze wystarczająco.

Nie da rady określić.

Będzie spokojnie.

Możesz dropić na max lvlu.

Serwer jest opłacony na 4 miesiące, nie mamy zamiaru zamykać.

Masz opisany w sobotę.

Tak są zbalansowane.

Rosy wchodzą maxy.

Zmianki tanie.

Co 1 sec itemy do biologa.

Można kupić w księdze gracza Poty Itd.

Jest Pierścień Anty Expa.

 

Zapraszamy na TeamSpeaka: 178.32.95.141:70

45025232242689268053.gif

Opublikowano

:D A może by tak w piątek na wieczór ? start . Po maniaczyło by sie cały weekend

 

 

IS zrobiony ? będzie takie coś jak vip ?

Tak jest VIP :) Przed nickiem automatycznie dostajemy np:

[VIP]VenomS :)

Oraz itemki i wiele innych ;)

:D A może by tak w piątek na wieczór ? start . Po maniaczyło by sie cały weekend

 

 

IS zrobiony ? będzie takie coś jak vip ?

Tak będzie IS zrobiony przed startem, będzie Vip na 7 dni. 30 dni

Sobota start 18-20 gdyż jeszcze dodajemy parę rzeczy.

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Tak jest VIP :) Przed nickiem automatycznie dostajemy np:

[VIP]VenomS :)

Oraz itemki i wiele innych ;)

Tak będzie IS zrobiony przed startem, będzie Vip na 7 dni.

Sobota start 18-20 gdyż jeszcze dodajemy parę rzeczy.

 

 

Za ile ten vip ?

 

Tylko na 7 dni ?

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Siemka zagram . :)

Bony wchodzą max od razu ??

Ile ulepszaczy na nowe itemy i jak z ich dropieniem z czego dropia ??

Tak wchodzą max.

Zobaczysz ile trzeb ulepek, dropią z Mobów bossów metinów. ;)

45025232242689268053.gif

Opublikowano

Można prosić o clienta na mega.co.nz ?

 

Dobrze gada :D wrzucajcie na mega tam nie ma zesranego limitu jak na innych .

 

VIP NA 30 DNI ? hmm może i kupie jak nie będzie za drogi :/

 

Dużo ludzi grało na becie ?

 

 

Mogli byście zmienić to

59461584687352684654.png

 

I zamiast po trucie śmiercionośne ostrze dać

 

noxia-1373706278.png

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Serwer startuję w Sobotę lub Niedzielę do jutra potrwa ankieta, wy czyli gracze decydują kiedy chcecie start godzina między 18-20. :)

To może startuj dzisiaj ? :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...