Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Gdy załączam grę i ustalam swój pin nie zdążę wpisać ponownie wybranego pinu i crashuje mi grę. Po prostu wyłącza mi się gra bez żadnego komunikatu. Proszę o szybką odpowiedź.

Pomoglem daj + albo 5

 

NIE nabijam postow

 

 

a>

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam problem z kasa, jestem nowy. Czy ktoś mógł by mi powiedzieć gdzie się w Maple najlepiej zarabia thiefem,

może zacząć inna postacią na której łatwiej zebrać hajs<mesos>

Prosze o rade

Opublikowano

Mam pytanko znacie moze jakąś fajna miejscowke zebym mogl stac i bic na bocie tak zeby mnie moby nie dotkly?

 

@edit lvl 50 Aran

9699683_1_30.png

Opublikowano

@ Ghostbolos1

rób to szybciej tu chyba nie mozemy ci pomuc

 

@werkos

 

rób pq zasada "tanijej kupiej drozej sprzedam" scrolluj itp

 

@Domino96

 

<bezradny> spóbuj sam poszukac!

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Opublikowano

Mam problem gdy włączam europe maple story to po jakichś 10 sekundach od włączenia gra sie wyłącza i pisze Connection to server has ended. Please try it again later lub nic nie pisze raz to raz to.

Chce zagrać co mam zrobic??

 

 

zaloguj sie w ciagu 10 sekund o.O

Zadania

 

[x] zdobyc 50 postów

[x] zdobyc 100 postów

[ ] zdobyc 500 postów

[x] zdobyc pozycje Beginer

[x] zdobyc pozycje Mpc User

 

607cf5a64e9731553903e142cb435fb33614.png

Opublikowano

Mam pytanie Jaki jest event Na EMS Z maple weapons Jak je zdobyc ??

 

I wgl czemu nie ma takego czegos Jak Eventy Podpiete I ktos by aktualizowal ? dam + z gory thx

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

Co do Maple Broni... Dropią one z Premium Mini Dungeon. (Event do 10lutego).

 

I wgl czemu nie ma takego czegos Jak Eventy Podpiete I ktos by aktualizowal ? dam + z gory thx

 

Ponieważ nie jest to FanSite MapleStory, tylko Troszeczkę inne Forum (Domyśl się sam ^.^).

 

# Hobby:Sprot , COmbat Arms , Maple Story

Dziewczyny ; DD

 

Fajne Hobby "Sprot" :P

Opublikowano

Ej no nie czepiaj sie ;^^:D

I dzieki :) Musze 20 m mesos albo Nx kupic ;/

Post 100 Complete

Post 150 Complete

Post 200 Loading

Post 300 ErroR

 

xDDaj [+] Nie zaszkodzi ci ; D xD

Opublikowano

Proszę Cię zmień ten Avatar, bo... Powiem wprost : Ja tam widzę PENISA.

 

Musze 20 m mesos albo Nx kupic ;/

 

Jak chcesz kupić Mesos to najlepiej kup je TUTAJ

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czy ma ktoś spis skill id dla Evana?? Byłbym bardzo wdzięczny, sam szukałem, ale nic nie znalazłem. (oczywiście chodzi mi o skill id z podpisaną nazwą skilla)

Opublikowano

A więc puściłem bota E-dark trainer Clerem 62lvl na Zombie Lupinach. Wbiłem od 57 do 62lvl na nich (3 dni) i nagle zacząłem kombinować z Pvacem right left, później ten co ściaga moby w góre i nagle Ban! xD miesiąc z głowy.

Ok. Jakoś to przebolałem. Używałem auto mp, Kami, Kami loot, auto attack healem, CC gdy 1 ppl i co 45sec. , CC bypass, No breath.

 

Następnie zrobiłem sobie Arana. Pierwszy dzień bot chodził na lewo od Henesys na pigach i tych innych. Drugi dzień wbił się już lvl 33, po czym zacząłem robić Job Questy. Gdy poszedłem jedną mapke w lewo od Sleepwood zbierać Evil Eye Taile (do questa) to znowu ban po kilku minutach (tym razem ban na zawsze bo tym kontem juz kiedys bana zgarnąłem.) Troche się wkurzyłem :D

Haki jakich używałem: Auto att, Kami, Kami loot, auto hp i mp, Blink GM, No breath, Aran Bot, CC bypass, Auto CC 1ppl, 50sec.

 

Co było przyczyną w obu przypadkach?

Czy można jakoś odzyskać konto po banie?

Czy też mieliście takie coś?

i ostatnie: Jaka postać jest polecana do bocenia (szybkie wbijanie lvla i $$$$)

 

Serwer Kradia eMS. Lepiej bocić na Demethosie?( mniej wiary tam)

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi. Piona! ;)

Opublikowano

Gdy włączam maple europe na win 7 to po bokach są czarne paski, a ja chce żeby obraz był na cały ekran. Nawet jak wezme rozdzielczość 800 x 600 to nic to nie daje. ;/ Jak zrobić cały ekran?

Opublikowano

Koledze wyzej odpowiem na te pytania

 

 

1. Co było przyczyną w obu przypadkach?

 

Widocznie zlych hackow w zlych miejscach uzywales i za duzo ludzi ci tam chodzilo

 

2. Czy można jakoś odzyskać konto po banie?

 

NIE nie ma takiej opcji..

 

3. Czy też mieliście takie coś?

 

tak ja mialem i dalej proboje ^^

 

4. Jaka postać jest polecana do bocenia (szybkie wbijanie lvla i $$$$)

 

Wg mnie to najlepsza klasa jest swordman najszybciej bije lvl i kasiorke

Opublikowano

Jest jakiś działający bot dla arana ?

próbowałem tym od Danny'iego, E-darkiem, Aran bot v3

i nigdzie nie działa double/triple swing :(

bawiłem się opóźnieniami i dalej nic, tylko pojedyncze hity :(

747094468.png
Opublikowano

Elo elo 3 2 0.

Chciałbym się dowiedzieć jaką postacią expi się najlepiej i przyjemnie.

I jakiegoś dobrego hacka pod ems aktualnego prosiłbym o odpowiedzi na gg 4451221 lub PM.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...