Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie. pVac ściąga Ci wszystkie moby z 1 platformy do wybranego footholda np. |Ty| _ <<<<<<<<< (_ < tu będą się ściągały moby).

Jak to zrobić masz w poradniku, kilka tematów wyżej albo w podpiętym temacie Spis Tutoriali Do MapleStory masz link. Na prawdę nie jest ciężko to znaleźć...

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie da się wszystkich ale większość tak.

ooozc.jpg

srry za jakość, ale jakoś nie chce dostać hita za 1600 ^^

 

 

Moje pytanie jest takie:

Ile wart jest na ems, na domestosie scroll :

scroll for claw attack 60%?

 

Około 4-5mil each. //Roku

 

 

Dzięki

Opublikowano

Nie da się wszystkich ale większość tak.

ooozc.jpg

srry za jakość, ale jakoś nie chce dostać hita za 1600 ^^

 

 

Moje pytanie jest takie:

Ile wart jest na ems, na domestosie scroll :

scroll for claw attack 60%?

 

Około 4-5mil each. //Roku

 

 

Dzięki

czyli to jest pVac tak ? to co dodal Xemon12 ?i nie jest a/b ?

Opublikowano

@up

Czy mógłbyś wszystkie swoje waśnie i rozterki napisać w jednym poście ; / stary co post to kolejne 2 pytania z twojej strony forumowicze nie nadarzają za tobą ;/

@/up

xD

 

Na eMS'ie nie. Raczej jeśli coś takiego jest to private chociaż wątpie ; > na v.75 na privach jest cos takiego

/ Za duża sygna. /

Opublikowano

według mnie na blue kentaurach a później na skele/nesty zupełnie wystarczy zwykły pvac + fake tp (1 teleport teleportujący z dołu, na samą górę mapy, a my sami spadamy poprzez alt+\/) + cc (jeśli za wolno exp leci)

signature

Opublikowano

a jak dla mnie to map shift jest lepszy np. dla sina albo dla maga :) sobie mobki na jednej platformie sam stoi sobie spokojnie na innym :) wiec to zależy od klasy ( jak dla mnie, ale każdy ma inny gust)

 

@ Lome

przeszkadza Ci to ? może on jest nowy i nie ogarnia, znalazł coś i chce wiedzieć co robi tan hack

 

@szysekk

ten hack to się nazywa fast mp regen... a nie zrobisz tak żeby skill zabierał po 0 - 1 many bo to jest już cs ;/ chyba że znajdziesz jakiś scrypt, ale i tak nie będzie działało ;/

 

@down

szukaj a znajdziesz dziecko moje :)

Opublikowano

Ciężko przejść się po FM i sprawdzić ceny. Po drugie to nie jest temat od takich spraw.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Tylko że ten temat jest o tematyce Hacków do MS, a nie o całym MS...

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Jak masz np leech, to leecher wynajmuje kogoś kto steruje PG mulem i on po prostu atakuje moby, a ty np na 30 lvl dostajesz exp od skele.

Sam PG mule jest legalny, ale leechertwo nie jest popierane przez nexon i za zbyt szybkie lvle możesz dostać bana

signature

Opublikowano

fake tp jest to tak jakby taki portal co masz w Henesys koło tej "czerwonej latarni"

mule jest to postać na której zbierasz kasę, itemki itp.

 

nie wiem, normalnie nie dostaniesz bo masz za maly lvl

Opublikowano
co to jest fake tp

To jest teleport którego ty sam tworzysz. Na przykład: Jesteś na Kentach i tam są 3 poziomy, robisz sobie sztuczny teleport np. żeby z dolnej platformy teleportował Cię na górną.

co to jest mule

Jest dużo rodzajów mule, może być mule do itemów gdzie zbierasz swoje itemy które nie zmieszczą się na twojej głównej postaci. Może być PG Mule(pomagający przy leechu na wyższych levelem od siebie mobach), HS i Heal Mule(Priest który daje Holy Symbol, skill który zwiększa dostawany exp w party. No a Heal mule to już się domyślisz). Może być też Seduce Mule, który przydaje się szczególnie na HornTailu, jest to zazwyczaj Shadower, który dzięki skillowi Meso Guard dostaje mniejsze obrażenia od HT i może odbierać ataki Seduce które zadaje HT(Seduce to skill który wbrew twojej woli kontroluje twoją postać np. nie możesz używać żadnych skilli, nie możesz się poruszać bo ten skill kieruje twoją postać np. do ściany), dzięki temu atakerzy nie muszą przerywać atakowania. Są jeszcze inne rodzaje mułków(np. HB Mule) ale o tym trzeba byłoby się więcej rozpisać.

jak zrobic abym dostawal na 10 lvl exp za moby z 50 ( w party ) i jak sie to nazywa

Na 10lvl'u normalnie na leechu nie dostaniesz expa za moby z wyższym levelem(mob musi mieć maksymalnie 5 leveli więcej od Ciebie żebyś dostał exp). Ale jest to możliwe przy leechu z PG Mule(Fighter albo Page z min. 1 levelem skill Power Guard). Wtedy osoba sterująca PG Mule, wchodzi w moby a skill PG zadaje im jakąś część hita które zadały w mulka, dzięki temu skillowi każdy w party niezależnie od levela dostanie exp'a. Wtedy tylko Bishop(albo inny mag który Cię leechuje) rozwala wszystkie moby i dostajesz exp. Najniższym levelem jakim możesz już się leechować z PG Mule to(chyba) 31 level(musisz mieć przynajmniej jeden level większy od Mule, bo na 30 levelu dopiero Fighter dostaje PG, a PG nie działa chyba na levele niższe niż 30-31).

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

w lewym rogu mapy NLC jest taksówka która Cię przenosi do Haunted House i tam w prawym rogu jest tp do Crimsonwood.

Ale jeśli chcesz tam dojść na ems, to nie da rady bo jeszcze nie wprowadzili

signature

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...