Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

-= MeumCraft.pl =- [RPG][Autorska Mapa][Autorskie Pluginy][Role Play][1.7.2] Start pełnej wersji - 19.02.2014 !


meumcraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Meumcraft
Już uporaliśmy się z nim
Teraz pracujemy nad innymi rzeczami
19:19
Ja
I co dalej?
Jakieś jeszcze problemy?
19:20
Meumcraft
Nie koniecznie problemy
19:20
Ja
A co?

posty:
1 50 100 150 200 250
300 350 400 500 1000

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gdyby mniejsze grupy przyłączyły się do większych to przynjamniej byli miałby większą ochronę .

 

3up. pisanie nie jest złe zawsze pobudza nam wyobraźnie :P .

 

 

Jest Admin może się wypowie: D

 

 

 

Meumcraft

Już uporaliśmy się z nim

Teraz pracujemy nad innymi rzeczami

19:19

Ja

I co dalej?

Jakieś jeszcze problemy?

19:20

Meumcraft

Nie koniecznie problemy

19:20

Ja

A co?

Meumcraft - Już uporaliśmy się z nim , Teraz pracujemy nad innymi rzeczami .
ON- I co dalej ? , Jakieś jeszcze problemy ?
Meumcraft- NIe koniecznie problemy
ON- A co ?
Rozumiem nie mają już problemów tylko przygotowania do otwarcia :D
Opublikowano

@Driv33k Tak czy siak chcemy coś znaczyć w krainie... Więc jeśli padnie na wioskę to zrobimy rewolucję październikową i z armią motłochu ruszymy na miasto! :D

u2q6.jpg

Opublikowano

Walecznej rasy ze wschodu? A tu czasem nie są już ustalone nacje? :P

Rasy nie,ale krainy tak.Zresztą ras nigdy nie było i chyba nie będzie.Jedynie odrębne państwa/plemiona w poszczególnych krainach.

Opublikowano

No dawać nowe informacje . To technika mają zjebanego chyba że tak długo im idzie .

Nie oceniaj ludzi, nie znając przyczyny błędu....

Opublikowano
Nie oceniaj ludzi, nie znając przyczyny błędu....

 

No przepraszam ale jak można długo czekać na informacje . A co do technika jak by mieli profesjonalnego który się zna pluginach, java , bukkit to by już był :)

Opublikowano

Od wczoraj mają. Admini chcą dla was jak najlepiej, inaczej by się nie fatygowali robić tego wszystkiego :) System wiosek jest już zrobiony od 0 i zautomatyzowany najbardziej jak się da.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...